Jump to content
Dogomania

Hodowla Stardust Passion


vladek

Recommended Posts

Witam! 

Natknąłem się na to  ogłoszenie jednakże nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat tej hodowli, która jest niby wpisana do ZKwP/FCI. Zarówno ojca jak i matkę szybko znalazłem w internecie ale nic poza tym. Oddziały ZKwP w Łodzi jak i Częstochowie nie znajdują informacji na temat tej hodowli w swoich bazach, w poniedziałek będę dzwonił do głównej siedziby bo nie wiemy tak naprawdę do którego oddziału terenowego owa hodowla należy. Może ktoś z Was się spotkał z tą hodowlą i ma jakieś informacje na ten temat? Nie chcę nadziać się na pseudohodowlę. 

Z góry dziękuję! 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2019 o 17:48, vladek napisał:

Witam! 

nie wiemy tak naprawdę do którego oddziału terenowego owa hodowla należy. Może ktoś z Was się spotkał z tą hodowlą i ma jakieś informacje na ten temat? Nie chcę nadziać się na pseudohodowlę. 

Z góry dziękuję! 

A pytałeś hodowcę?Jeśli nie ma nic do ukrycia,to Cię poinformuje.Jakoś nie wydaje mi się (też poszperałam,z ciekawości),żeby to była hodowla ZKwP...W linku wykaz hodowli samojedów zrzeszonych w ZKwP. Za nic nie ma tam tej, której nazwę podałeś...Uważaj więc i nie daj się nabrać.,

http://e-samoyed.pl/hodowle

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...