Jump to content
Dogomania

Rozliczony.....Zapraszam na moc różności do ślepego Promyczka i Bartusia do 8.12.19


WiosnaA

Recommended Posts

4 godziny temu, WiosnaA napisał:

 

 

 

 

Moje zwierzaki strasznie ostatnio chorują,a Amiczek,to już w ogóle,wczoraj na sygnale z  nim pognałam do weta :(. Wróciłam teraz z usg i doktor wypatrzył jakiś "twór",który się nie podoba,ale którego sam nie mógł określić dokładnie,ze względu na umiejscowienie, bo kształt sugerować może najgorsze :(:(

 

 

biedactwo:((((

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Olena84 napisał:

proszę kt: 5, 7, 19, 21, cw: 44

Witaj Olenko :) i serdecznie dziękuję  za zakupy!

5 godzin temu, Aldrumka napisał:

czy znany jest sklad skarpetek z Mikołajem, pytam poniewczasie  ale najwyżej zamienię na cegiełkę

czy wgladaja na bawełniane ?

Nie mam niestety opakowania gdzie był skład,bo w komplecie było kilka par,a jedna została podarowana tu  na bazarek.Na moje oko bawełny mają sporo w składzie,przyjemne i ciepłe  w dotyku.Nie ma problemu Aldrumko,anuluję najwyżej zakup.

3 godziny temu, PeLala napisał:

biedactwo:((((

No biedak:(, robimy badania i próbujemy ustalić co się dzieje,bo choróbstwa się skumulowało:(

3 godziny temu, PeLala napisał:

ja wezme jeszcze 29kt

Dziękuję serdecznie!

43 minuty temu, yucca napisał:

Witam i poproszę w opcji KT nr- 21, 26 i 36

oraz w licytacji nr- 20g, 22, 40, 62 i 87.

Dziękuję :)

 

Witaj yuccco, dziękuję w imieniu piesków i swoim za ogromne zakupy!

Pędzę zapisywać :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Aska7 napisał:

22 w KT poproszę

Witam serdecznie na bazarku i pięknie dziękuję za zakupy.

4 godziny temu, Olena84 napisał:

zalicytuję jeszcze nr 11

Dziękuję Olenko.

3 godziny temu, elik napisał:

A ja podrzucę i przy okazyji poproszę

Nr35

Beżowy sweterek ozdobiony przy szyi perełkami,nowy

Rozmiar S/M , pacy-48cmx2 , długość 63cm , 100% akryl

Cena wyw.- 12zł

Dziękuję ślicznie Elu...jaką opcję mam zaznaczyć?

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Aldrumka napisał:

Podtrzymuję zakup skarpetek :)

czy pod wolnymi, na końcu, liczbami jeszcze się coś pojawi ?

Dziękuję. Co do wolnych numerków..,tak,miałam w planie  wstawiać  jeszcze fanty,ale raczej nie dam rady już na tym bazarku.

Pół roku temu adoptowałam kotkę,która wcześniej była po wypadku z bezwładem tyłu,wyszła wtedy , biegała u mnie całe lato,jednak teraz chyba w kręgosłupie coś się odnawia,bo chodzić nie da rady i łapki siadają.

Mam 3 koty, u jednej niedawno wykryto białaczkę, przebadałam wszystkie,żeby ew. dwójkę zaszczepić....3 koty mam zarażone białaczką:(

I Amiczek mój kochany :), od ponad roku mamy straszny problem z pazurkami,-sprawa autoimmunobiologiczna, od dwóch tygodni jednak był spokój...ale w ostatnich dniach ma ostry stan zapalny , temperatura ponad 40,dziś 41 z kreskami...może wątroby,może ten "twór", lekarze badają i robią co mogą, wyniki złe :( , o przetaczaniu krwi dziś mowa była :(,...wróciłam z kroplówek,ale po południu znów jadę...

Nie wiem co za plaga nas dotknęła....

 

3 godziny temu, jola&tina napisał:

W górę śliczny bazarku!!!

Dziękuję za podnoszenie.

Bardzo proszę pilnujcie bazarku,zapraszajcie ludzi,bo nasze staruszki  są na minusie i potrzebują pieniążków .

Ja w tej chwili na swoje zwierzaki wydaję majątek i nie mogę nawet ogłoszeń Bartusiowi i Promyczkowi wyróżnić :(:( , ...i nawet bazarku jak zawsze nie mogę normalnie poprowadzić,bo w lecznicy siedzę.....Przepraszam Was Kochani!

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, WiosnaA napisał:

Ja w tej chwili na swoje zwierzaki wydaję majątek i nie mogę nawet ogłoszeń Bartusiowi i Promyczkowi wyróżnić :(:( , ...i nawet bazarku jak zawsze nie mogę normalnie poprowadzić,bo w lecznicy siedzę.....Przepraszam Was Kochani!

Aniu kochana nie przepraszaj, bo nie masz za co. Serdecznie współczuję z powodu zmagań z chorobami Twoich zwierzaczków. Bądź dobrej myśli. Po burzy zawsze przychodzi słońce i na Waszym niebie też zaświeci. A ogłoszenia promyczka i Bartusia wyróżnię, tylko proszę podrzuć mi na PW linki do tych ogłoszeń.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, esza napisał:

Dzień dobry :) Poproszę jeszcze w opcji KT Nr 83 gumki w pojemniczku , i dane do przelewu.

Bardzo dziękuję. Jutro postaram się zważyć fanty i wyślę dane.

6 godzin temu, elik napisał:

Aniu kochana nie przepraszaj, bo nie masz za co. Serdecznie współczuję z powodu zmagań z chorobami Twoich zwierzaczków. Bądź dobrej myśli. Po burzy zawsze przychodzi słońce i na Waszym niebie też zaświeci. A ogłoszenia promyczka i Bartusia wyróżnię, tylko proszę podrzuć mi na PW linki do tych ogłoszeń.

 

Dziękuję Elu.Podeślę póżniej.

 

3 godziny temu, yucca napisał:

Poproszę jeszcze nr 18 KT i to co licytowałam a jeszcze jest moje również poproszę w opcji KT bo mi już kilka rzeczy uciekło :D :D

Dobrze,zmienię na Kt.Dziękuję najserdeczniej!

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

A ja podrzucę i przy okazyji poproszę

Nr35

Beżowy sweterek ozdobiony przy szyi perełkami,nowy

Rozmiar S/M , pacy-48cmx2 , długość 63cm , 100% akryl

Cena wyw.- 12zł

Zapomniałam dodać, że proszę w opcji K.T.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...