Jump to content
Dogomania

Jak nauczyć szczeniaka czystosci


Sabi93

Recommended Posts

Witajcie, wczoraj adoptowalam szczeniaka nie mogłam pozwolić żeby został w schronisku sunia ma ok 8 tygodni 22 cm i 900 gram i zastanawiam się jak ja nauczyc czystosci, na razie upodowala sobie miejsce w salonie pod stołem. Dwa razu udało się nam na podkład załatwić ale podkład był w wybiegu takim składanym tylko że ona nie nawidzi zamknięcia jakiego kolwiek. Proszę o poradę jak ja skutecznie nauczyć załatwiania się w jedno miejsce i na podkład. Tak przy okazji orientuje się ktoś jakiego wzrostu może być gdy dorosnie? Jej matka jest tak do wysokości 2/3 łydki ojciec nieznany natomiast jej brat już jest 1,5 wysokości mojej małej ogółem szczeniąt było 5 niestety schronisko za późno dostało informacje co się dzieje w pseudo schronisku w konsekwencji zostało 2 szczeniaki. 

Link to comment
Share on other sites

Wpisz w google hasło - takie jak tytuł,który dałaś,wyświetli się mnóstwo materiałow.Przestudiuj je,przemysl i - zastosuj.I pamietaj,że nic nie dzieje się z dnia na dzień,szczeniaczek jeszcze trochę posiusia w domu,zanim ją nauczysz.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...