Jump to content
Dogomania

Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.


karusiap

Recommended Posts

Moje szczescie kochane.Roksi dzis miala dobry humorek:loveu:a tak wogole to wczoraj z radosci mnie obsiusiala a dzis p.Beatka byla pierwsza i na nia trafilo:evil_lol:

Pokaze Wam tu wozeczek jaki, jelsi w tym momencie mialaby miec Roksi, to mailby sens,bo to wozek rehabilitacyjny.Czekam tylko na zgode autorki na przeklejenie zdj z innego watku:)

Dzis zakonczyla czesc zastrzykow,reszte nadal bedzie dostawala.....taka grzeczna kruszynka...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

karusiu a "po wiela" :diabloti: ten wózio????

I w jakiej częsci krakowa znajduje się teraz malucha??? bo moze i ja bym ją mogła poznać ;)
aaa i dziś będzie allegro tylko tekst by się jakiś ckliwy przydał...
Może majqa..... napiszesz kochana???:cool3:

Link to comment
Share on other sites

karusia, chodzicie na jakies zabiegi?

u mojego demona sie odrobine poprawia, ma coraz mocniejsze odruchy, chociaz dale nie ma mowy o sikaniu i chocby poruszeniu nozkami.
taki wózek mozna zrobić samemu, rzecz jasna nie będzie wyglądał tak profesjonalnie ak ten na zdjęciu, ale moze być równie funkcinalny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Wroclaw udalo mi sie jakos pokryc.
Wczoraj zaplacilam 50 zl,czekaja nas seria zabiegow.Moze za porownywalna kwote moge teraz wziac fakture?bo juz kiepsko z kasa:([/quote]

jasne, pieniądze z AFN-u były przeznaczone dla Roxi więc za co będzie faktura to już prawie wszystko jedno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']laseczki poproszę marysie, zeby wymodziła jakiś piękny tekst (jak to Ona potrafi) dla maluszka... I wtedy zrobię jej piękne allegro i domki się będą w kolejce ustawiać.. zobaczycie....[/QUOTE]

Asior wiesz że nie potrafię odmówić ( jesli chodzi o te kochane psiaki) ale muszę miec chwilkę czasu żeby sie troche przebić przez wątek :lol: . Tak całkiem w ciemno sie nie da :shake: ( no i mam w kolejce jeszcze Trufelka:p)

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]karusia, my będziemy chodzic na masaże do pana polkowskiego. przymuje na dywizjonu 303 to ludzki rehabilitant, ale postawił na nogi juz cała mase psów.
moi sąsiedzi chodzili tam z całkowicie sparaliżowaną jamniczką od kilku lat jest super, biega jak szalona. a ona już nie miała zupełnie czucia.
chcesz numer?
przyjmuje codziennie, trzeba mieć tylko swój ręcznik dla psa.

pytałam doktora czy takie praktyki nie zaszkodza demonowi i powiedział ze on nie odradza, wiec może warto spróbować.

mo demonek niby odrobinę lepiej, ale ciągle jestesmy w lesie tak naprawde....

[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']Asior wiesz że nie potrafię odmówić ( jesli chodzi o te kochane psiaki) ale muszę miec chwilkę czasu żeby sie troche przebić przez wątek :lol: . Tak całkiem w ciemno sie nie da :shake: ( no i mam w kolejce jeszcze Trufelka:p)[/QUOTE]

super.. W takim razie z allegro czekam do soboty :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...