Jump to content
Dogomania

Adoptowany szczeniak- wygląd zagadka.


Eastern_Europe

Recommended Posts

FB-IMG-1574702100881.jpgFB-IMG-1574702091882.jpg

IMG-20191124-210926.jpg

Szanowna grupo, 

Mieszkając w Bułgarii (gdzie problem z psią bezdomnością jest ogromny, a bezpańskie psy liczone są w tysiącach) wzięłam szczeniątko znalezione przy szosie, bez mamy. Mam już owczarka ulicznego, miejsce się znalazło też dla malucha, jest dobrze karmiony i zaopiekowany teraz. 

Nurtuje mnie jej wygląd, nie przypomina mi niczego co wiem o rasach psów, nie umiem oszacować docelowej wielkości. Oczywiście mała będzie kochana i zadbana niezależnie od wzrostu i pochodzenia, ale jestem ciekawa.

Czy ktoś doświadczony może rzuć okiem i zgadnąć co to za stworek mi się trafił? 

Z góry dziękuję bardzo! 

 

Link to comment
Share on other sites

Wielkie, wielkie serducho dla Ciebie, że nie zostawiłaś maleństwa w potrzebie! A co do tego, akie to zwierzątko, to chyba sprawdzi sie tu cytat "Let's mixed everything and see what happened" :) Najbardziej mi sie kojarzy z jakimś dalekim kuzynem teriera, ale może być wszystko. Powodzenia w wychowywaniu kruszyny.

 

P.S. Moja mama po wizycie w Grecji oprócz wspomnień pięknego morza przywiozła też obraz mnóstwa bezpańskich psów. Już nie pojedzie chyba w to samo miejsce....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...