Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczany. Już otwarte. Góra fantówe czeka na właścicieli :) 18-31.12.2019 r.


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, elik napisał:

 jutro rano wyjeżdżamy, a oprócz bigosu nie miałam jeszcze nic przygotowanego do zabrania.

U nas bigos jest od wczoraj. Dzisiaj ryba po grecku i sałatka:) 

2 godziny temu, elik napisał:

A na czubeczku, czy ja dobrze widzę, siedzi zaspana sowa?"

 

10 minut temu, Aska7 napisał:

Najlepszy jest czubek : )

Sowa pilnuje porządku. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2019 o 02:17, elik napisał:

 

 

 

 

mila-ada bardzo, bardzo mi przykro  p%C5%82acze.png  tym bardziej, że byłaś dla mnie tak miła i odstąpiłaś mi fant, który wcześniej nabyłaś w opcji K.T.

Odpisałam Ci, że pędzę zanotować Twoją licytację fantu nr 182, gdy tymczasem ten fant już wcześniej był licytowany za C.W. przez haaniabar. Zapisałam to sobie w swoich notatkach, a nie zaznaczyłam tego na wątku. zrobiłam to dopiero po Jej przypomnieniu.

mila-ada bardzo serdecznie Cię przepraszam i ogromnie proszę nie pogniewaj się na mnie i moje bazarki kwiatki-4.jpg

To ja poproszę za 14 zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, elik napisał:

Wiadomość dla uxmal

themagda może skrócić obwód bransoletki do 17 cm, ale mogłaby to zrobić dopiero po Nowym Roku. Jutro wyjeżdża i wraca właśnie 1 lub 2 stycznia. Czy decydujesz się na takie rozwiązanie?

Pozwolę sobie zacytować, żeby nie uciekło :)

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, themagda napisał:

uxmail ja skrcę ale jeśli się zdecydujesz na pewno , mało ludzi ma takie chude ręce wiekszość ma 19 cm wiec jeśli skrócę a nie weźmiesz to sie to nie sprzeda . To duża robota rozpruć taką bransoletkę bo jest robione jedną nitką cała.

Dziękuje.  To poczekam na koniec bazarku Jeśli nikt nie kupi to ja napewno kupię. 

Jestem chętna ale na skróconą. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, uxmal napisał:

Dziękuje.  To poczekam na koniec bazarku Jeśli nikt nie kupi to ja napewno kupię. 

Jestem chętna ale na skróconą. 

 

4 godziny temu, uxmal napisał:

Oki :) mnie się nie spieszy. 

Dobre rozwiązanie  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...