Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczany. Już otwarte. Góra fantówe czeka na właścicieli :) 18-31.12.2019 r.


elik

Recommended Posts

37 minut temu, Jo37 napisał:

Dziękuję za zaproszenie.

Poproszę 82 za 4 zł, 121 za CW.

Ja też siedzę a właściwie idę z psem na spacer.

witam.jpg     nocną porą i bardzo dziękuję za  przybycie  :)

Biegnę zanotować :)    biegne.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2019 o 16:59, haniabor napisał:

Jakie są wymiary sukienki nr 182?

 

Dnia 18.12.2019 o 21:00, elik napisał:

Proszę bardzo :)

182. Bardzo ładna, kobieca sukienka z bardzo miękkiego materiału. Góra z koronki na podszewce, ramiona bez podszewki.  W pasie wiązanie.

        szerokość: w ram. 43 cm,  p/pach.50 cm,  pas 48 cm  dół  77 cm

        długość:  do pasa  32,5 cm   całość  105 cm

        C.W. –   12,00 zł

 

 

Dnia 19.12.2019 o 18:25, haniabor napisał:

Poproszę za wywoławczą.

 

5 godzin temu, haniabor napisał:

Przypomnę się.

Poproszę również o wymiary kostiumu 177.

 

8 godzin temu, mila-ada napisał:

Poproszę 182 za wyw

mila-ada bardzo, bardzo mi przykro  p%C5%82acze.png  tym bardziej, że byłaś dla mnie tak miła i odstąpiłaś mi fant, który wcześniej nabyłaś w opcji K.T.

Odpisałam Ci, że pędzę zanotować Twoją licytację fantu nr 182, gdy tymczasem ten fant już wcześniej był licytowany za C.W. przez haaniabar. Zapisałam to sobie w swoich notatkach, a nie zaznaczyłam tego na wątku. zrobiłam to dopiero po Jej przypomnieniu.

mila-ada bardzo serdecznie Cię przepraszam i ogromnie proszę nie pogniewaj się na mnie i moje bazarki kwiatki-4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzieńdoberek :) podrzucę od rana i biegnę w Świąteczne przygotowania, Wigilia, tuż,tuż....

glupek.gif  Elu kochana, ja tą paczkę do Ciebie wysłałam dopiero w sobotę DHLem, przepraszam najmocniej, przygotowaliśmy towar do liczenia, przecież inwentaryzację trzeba zacząć!  żeby nie przeszkadzała paczka ,schowałam do szafy i.... żebyś nie zapytała, to by pewnie tak ,czekała na wysyłkę i czekała! przepraszam najmocniej za to moje zamotanie, już leci do Ciebie ,ale pewnie będzie już po Świętach bo dopiero 21 grudnia była wysłana, jutro wyślę Ci numerek :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nesiowata napisał:

Kolejna handlowa niedziela - zapraszamy od rana na zakupy!

Dołączam się do zaprosin  :) Nie wszyscy maja do pomocy renifery,  dlatego  najwyższy czas zaopatrzyć się w prezenty pod choinkę.

 

Bo-e-Narodzenie-11.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Dzieńdoberek :) podrzucę od rana i biegnę w Świąteczne przygotowania, Wigilia, tuż,tuż....

glupek.gif  Elu kochana, ja tą paczkę do Ciebie wysłałam dopiero w sobotę DHLem, przepraszam najmocniej, przygotowaliśmy towar do liczenia, przecież inwentaryzację trzeba zacząć!  żeby nie przeszkadzała paczka ,schowałam do szafy i.... żebyś nie zapytała, to by pewnie tak ,czekała na wysyłkę i czekała! przepraszam najmocniej za to moje zamotanie, już leci do Ciebie ,ale pewnie będzie już po Świętach bo dopiero 21 grudnia była wysłana, jutro wyślę Ci numerek :)

Aniu, teraz jest czas przedświąteczny i najważniejsze wszystko co z tym czasem jest związane, a paczka? Dotrze po świętach, a bazarek czynny do końca grudnia więc przybędzie na czasie :) Spokojnie zajmuj się tym, co teraz dla Ciebie najważniejsze :)

weso-ych-wi-t.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Nie zapomnij o choince :)

 

Na pewno nie zapomnę:) Zaraz wyspaceruję psiaki, a później do piwnicy po ozdoby. 

1 godzinę temu, Kamila Proc napisał:

wujek jest dobry, udaje ze sprzata poprze krzatanie

Sprząta też. Właśnie umyłem szafkę, na której stanie choinka:) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...