Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczany. Już otwarte. Góra fantówe czeka na właścicieli :) 18-31.12.2019 r.


elik

Recommended Posts

7 godzin temu, elik napisał:

Nr 69 to polarowe spodnie na zdjęciu wydają się być czarne, a w realu mają kolor butelkowej zieleni.

Niestety przy podejściu do pobrania miary zauważyłam 2 dziurki z tyłu spodni przy szwie w okolicy kroku.

Można je zacerować, a wyglądają tak    20191221-111024.jpg

Dziurki są mniejsze. Na zdjęciu wielkość dziurek jest spowodowana zbliżeniem - widać apreturę materiału, czego w rzeczywistości nie widać.

szer. pas bez rozciągania  25 cm, dł. nogawki od kroku 65 cm,  całość 91 cm

Obniżyłam C.W. na 2,00 zł.

To jednak nie, bo one raczej dziecięce

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, haniabor napisał:

Przypomnę się.

Poproszę również o wymiary kostiumu 177.

Przepraszam najmocniej   kwiatki-8.jpg   Zapisałam sobie w swoim słynnym Excelu, a nie zaznaczyłam na wątku.

Już się poprawiłam  :)

Kostium zaraz zmierzę i podam.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, uxmal napisał:

Oooo super, :) mam 16-17 cm.Udało by się tyle skrócić?

Prześliczna ta bransoletka, też się na nią gapiłam. Mam dokładnie 16cm w przegubie, 15 poniżej. Ale 19-20cm to jest tak, że nie spada z ręki, opiera się lekko na dłoni, a ma luz. Zastanów się jeszcze. Bo taka ciasna nie wygląda.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, rozi napisał:

Prześliczna ta bransoletka, też się na nią gapiłam. Mam dokładnie 16cm w przegubie, 15 poniżej. Ale 19-20cm to jest tak, że nie spada z ręki, opiera się lekko na dłoni, a ma luz. Zastanów się jeszcze. Bo taka ciasna nie wygląda.

Dziękuje  za czujność.  W najcienszym  miejscu mam 14cm. Te 16-17 będzie swobodnie  opadać.  

Nooo, super jest ta bransoletka. Latem do sukienki takiej długiej bym sobie ją założyła. Tylko jeszcze nie mam długiej zwiewnej  sukienki. :))

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, uxmal napisał:

Dziękuje  za czujność.  W najcienszym  miejscu mam 14cm. Te 16-17 będzie swobodnie  opadać.  

Nooo, super jest ta bransoletka. Latem do sukienki takiej długiej bym sobie ją założyła. Tylko jeszcze nie mam długiej zwiewnej  sukienki. :))

Ja w najcieńszym 14,5

Jest też pierścionek pasujący kolorystycznie,  ceramiczny. Spójrz, ślicznie by razem wyglądało. Do swetra, niekoniecznie do sukienki.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, haniabor napisał:

Poproszę również o wymiary kostiumu 177.

Trochu to trwało, ale jest :)

177. Elegancko kostium damski. Kolor pośredni pomiędzy jednymi, a drugim zdjęciem spodni.

        Marynarka:    szer.ram. – 41 cm         szer. p/pach. – 51 cm

                                 dł. rękawa– 61 cm        dł. całkowita – 55 cm

        Spodnie:       obw. pasa - 42 cm,  dł. od kroku - 72 cm,  dł. całk. - 97 cm

 

        C.W. –   15,00 zł

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, rozi napisał:

Ja w najcieńszym 14,5

Jest też pierścionek pasujący kolorystycznie,  ceramiczny. Spójrz, ślicznie by razem wyglądało. Do swetra, niekoniecznie do sukienki.

Mówisz o tym? 

143. Pierścionek ceramiczny, szkliwo kolor czarny, srebrny, czerwień i inne odcienie duży koktajlowy

        C.W. – 10,00 zł     

          20191204-140614.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

15 minut temu, mdk8 napisał:

199 za ww poproszę i dodatkowo:

cegiełki Roky, Oro, Beza i Promyczek po 5,- 

i dla Laluni cegiełka za 20,-

 

Witam serdecznie, świątecznie   images?q=tbn:ANd9GcSZuje4xzgNUfF29R05t31  i bardzo gorąco dziękuję za przybycie i prezenty dla piesionków,

Gnam zanotować     biegnie-Kopia.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...