Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczany. Już otwarte. Góra fantówe czeka na właścicieli :) 18-31.12.2019 r.


elik

Recommended Posts

Dnia 22.01.2020 o 10:05, agusiazet napisał:

Przepraszam za opóźnienia, ale nie było mnie w kraju i dopiero teraz przelałam pieniądze za zakupione rzeczy!

Dziękuję za wiadomość :)  Żeby móc ostatecznie rozliczyć finansowo bazarek musiałam skasować Twoje licytacje i wycofać naliczoną należność. 
Na konto bazarku wpłynęła od Ciebie kwota 60,00 zł przywracam więc  ważność licytacji i po ustaleniu kwoty za przesłanie, resztę podzielę pomiędzy Balbinkę i suczki ewu. Nie ma sensu dzielić takiej kwoty na 5 psów, gdyż żaden z nich nie poczuje przypływu gotówki.
Czy nie chciałabyś odebrać przesyłki w kiosku RUCH-u?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Buty. Pisałaś wcześniej, że tak. Pytam, bo teraz piszesz,że dostałaś awizo  :)

Awizo dostałam,na te paczke,ktora omyłkowo wyslalas do mnie a nie do Aska7,a która odebrałam w niedziele i przeslalam dalej

.Oczekuje od Ciebie zwrotu za wysylke w kwocie 18 zl.

Amen.

 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, elik napisał:

Na konto bazarku wpłynęła od Ciebie kwota 60,00 zł przywracam więc  ważność licytacji i po ustaleniu kwoty za przesłanie, resztę podzielę pomiędzy Balbinkę i suczki ewu. Nie ma sensu dzielić takiej kwoty na 5 psów, gdyż żaden z nich nie poczuje przypływu gotówki.

Opłata pocztowa wyniosła 15,00 zł. Dla piesków pozostało 45,00 zł.  Dołożę 5,00 zł i psiaki dostaną po 25,00 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.01.2020 o 20:49, elik napisał:

Dziękuję za wiadomość :)  Żeby móc ostatecznie rozliczyć finansowo bazarek musiałam skasować Twoje licytacje i wycofać naliczoną należność. 
Na konto bazarku wpłynęła od Ciebie kwota 60,00 zł przywracam więc  ważność licytacji i po ustaleniu kwoty za przesłanie, resztę podzielę pomiędzy Balbinkę i suczki ewu. Nie ma sensu dzielić takiej kwoty na 5 psów, gdyż żaden z nich nie poczuje przypływu gotówki.
Czy nie chciałabyś odebrać przesyłki w kiosku RUCH-u?

Nie, mieszkam na wsi, tu nie ma kiosków ruchu!

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, agusiazet napisał:

Nie, mieszkam na wsi, tu nie ma kiosków ruchu!

To już nieaktualne  :)  Wysłałam przez P.P.   Przy czym jeśli pracujesz w miejscowości, gdzie są kioski, to w przyszłości można byłoby skorzystać z RUCH-U. Przy dużych paczkach jest znacznie taniej  -  od 8,49 do 9,99 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2020 o 19:24, elik napisał:

To już nieaktualne  :)  Wysłałam przez P.P.   Przy czym jeśli pracujesz w miejscowości, gdzie są kioski, to w przyszłości można byłoby skorzystać z RUCH-U. Przy dużych paczkach jest znacznie taniej  -  od 8,49 do 9,99 zł.

Paczkę otrzymałam, dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...