Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczany. Już otwarte. Góra fantówe czeka na właścicieli :) 18-31.12.2019 r.


elik

Recommended Posts

A ja poproszę serduszka za 50 zł. 

Chciałbym życzyć wszystkim Dogomaniaczkom i Dogomaniakom oraz wszystkim pieskom zdrowia, spotykania tylko dobrych ludzi na swojej drodze oraz dobrych domków dla tych, które na domek czekają.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-d napisał:

A ja poproszę serduszka za 50 zł. 

Chciałbym życzyć wszystkim Dogomaniaczkom i Dogomaniakom oraz wszystkim pieskom zdrowia, spotykania tylko dobrych ludzi na swojej drodze oraz dobrych domków dla tych, które na domek czekają.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

b-d bardzo serdecznie Ci dziękuję za super akcent na zakończenie bazarku   kwiatki-6.gif

Specjalnie dla Ciebie noworoczne życzenia  :)

na-nowy-rok.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, themagda napisał:

chyba wszyscy śpią jak to w Nowy rok . Ja nie spię bo już wróciłam też zmęczina bo nawet trochę potańczyłam za to pieski śpią jak zabite a to już po 12 i nie widać żeby chciały wstać  bardzo wczoraj się zmęczyły i za dużo wrażeń. 

Może i nie śpią, ale bazarek dobiegł końca i teraz pozostały tylko oczekiwania na różne informacje do i od nabywców.

Mam nadzieję, że dzisiaj uda mi się zrobić rozliczenie bazarku i rozesłać zainteresowanym. Zazwyczaj robię to w noc po zakończeniu bazarku, jednak ta noc była szczególna i miałam inne zajęcia  :)

Już teraz bardzo proszę o przysyłanie adresów do wysyłki.

Do skorzystania z najtańszej wysyłki - 8,49 zł do 1 kg lub 9,99 zł do 20 kg wagi paczki -  potrzebny jest:

  • adres kiosku RUCH-u, w którym ma być odebrana przesyłka,
  • imię i nazwisko,
  • adres e-mail
  • nr telefonu
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2019 o 21:54, elik napisał:

Wiadomość dla uxmal

themagda może skrócić obwód bransoletki do 17 cm, ale mogłaby to zrobić dopiero po Nowym Roku. Jutro wyjeżdża i wraca właśnie 1 lub 2 stycznia. Czy decydujesz się na takie rozwiązanie?

 

Dnia 23.12.2019 o 19:40, uxmal napisał:

Dziękuje.  To poczekam na koniec bazarku Jeśli nikt nie kupi to ja napewno kupię. 

Jestem chętna ale na skróconą. 

themagda dzisiaj da znać czy udała się próba skrócenia bransoletki.

Czy odebrałabyś sobie bransoletkę od themagda? Nie ma chyba sensu, żeby Ona wysyłała ją do mnie, a ja do Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, elik napisał:

 

themagda dzisiaj da znać czy udała się próba skrócenia bransoletki.

Czy odebrałabyś sobie bransoletkę od themagda? Nie ma chyba sensu, żeby Ona wysyłała ją do mnie, a ja do Ciebie :)

Oki, poczekam. Na spokojnie.

Odbiorę od themagdy jeśli będzie jej pasowało.

Wysyłka nie ma sensu:))

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, uxmal napisał:

Oki, poczekam. Na spokojnie.

Odbiorę od themagdy jeśli będzie jej pasowało.

Wysyłka nie ma sensu:))

Dzięki za wiadomość.

themagda jest na tak, mówiła, że znasz adres więc nie będę wysyłać :) Nie ma też sensu, żebyś robiła przelew na moje konto, a ja na konto thenagda. Przekaż jej proszę całą kwotę 15,00 zł, a ja robiąc przelew dla Lali odpowiednio zmniejszę kwotę.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, themagda napisał:

bransoletka skrócona ma niecałe 17 cm . zawsze mozesz ja odebrać u mnie bez wysyłki20200101-181810.jpg

Mówiłam, Ci, że uxmal odbierze bransoletkę od Ciebie i Tobie zapłaci, a ja odejmę 15,00 zł od należnej Lali kwoty.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Nr konta masz na PW  :) a koszt wysyłki pocztą będę wiedzieć po zrobieniu paczki. Adres taki sam, jak dla kuriera?

Faktycznie..., jest numer konta. Gapa ze mnie..., efekt czytania po "łebkach"  :( ,)

Adres ten sam co dla kuriera

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, _Aga_ napisał:

Widzę, że 186 nie został kupiony, czy mogę w takim razie?

Cieszę się,  że jeszcze jeden fant zyskał nabywcę, szkoda tylko, że dopiero po zrobieniu zestawienia.

Dzięki, lecę zaznaczyć  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...