Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczany. Już otwarte. Góra fantówe czeka na właścicieli :) 18-31.12.2019 r.


elik

Recommended Posts

mam od dawna sposób na święta, Po prostu nie jadam wcale chleba ani ciast , jedyne jak jet babka zrodzynkami bez chleba za to dużo sałatki jarzynowej  i inntch warzywek to nawet jak sie dużo opchniesz sledzi czy mięsa do tego a bez chleba to nie czuje się jakos przrejedzona.  Bawcie sie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Witam w pierwszym dniu Świąt i dziękuję serdecznie za to, że pomimo obowiązków rodzinnych dbacie o bazarek

  kwiatki-15.gif

Jak na tą porę roku, trochu za mało śniegu, a za dużo deszczu  :) Wczoraj we wrocku prawie cały dzień padał deszcz, a dzisiaj było niewiele lepiej. Nasze spacerowe plany okazały się niestety nierealne.

Objadłam się nieprzytomnie i zastanawiam się teraz, czy obżarstwo to grzech, czy już pokuta.

W laptopie padła przeglądarka firefox i trzeba było ją odinstalować i zainstalować na nowo. Przy okazji robiło się defragmentację dysku więc trwało to całe wieki, ale się udało i nareszcie stary laptop będzie nieco szybszy.

Mam nadzieję, że jutro będzie szturm na fanty  :)  OBY!

dobranoc6.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agusiazet napisał:

Witam, dziękuję za zaproszenie i poproszę nr 106 za 5 zł, nr 190 za 7 zł i nr 196 za 25 zł:)

Witam Cię bardzo serdecznie   kwiatki-10.gif

Bardzo dziękuję za przybycie. Uratowałaś bazarek  :) Jesteś dzisiaj jego jedyną klientką klientką    dzie%C5%84_dobry.jpg

Mój poprzedni post pisałam około godziny  :)  To znaczy tyle czasu upłynęło pomiędzy tym momentem, w którym zaczęłam go pisać, a tym, w którym wysłałam go na wątek. W międzyczasie wykonałam kilka różnych mniej i bardziej potrzebnych rzeczy. Ja często tam mam  :)

Pędzę zanotować  biegnie-Kopia.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, UlaFeta napisał:

Poprosze o zmierzenie  butow 189 po podeszwie.

Witam serdecznie  i bardzo dziękuję za przybycie  kwiatki-2-Kopia.gif

Jestem daleko od domu  :)  Jak tylko dotrę z powrotem, to zmierzę i podam. Na razie mogę zarezerwować, jeśli chcesz :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...