Jump to content
Dogomania

Rozliczony! Olence misiowi 33 zl. Tzmestudio 57 zl . Swiateczkowo lapenkom u mestudio i Misiowi Oleny do 13 grudnia


Nadziejka

Recommended Posts

4 minuty temu, TZmestudio napisał:

Ja bym się nie pogrążał. :) Ale liczę na spostrzegawczość i zadośćuczynienie. Inaczej foch z przytupem. 

i oczywiście zapraszamy na bazarek nieustannie :)

5f422f4074f43e360fe4c2f17e043e3b.jpg..ale ze Wujenek Radek

zrobil cos ...czego nie zrobil??753604a22897f4e7bca5641c745fbfe4--house-mouse-tatty-teddy.jpg?nii=t

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Nadziejka napisał:

..ale ze Wujenek Radek

zrobil cos ...czego nie zrobil??

On to robi z opóźnieniem. Jak coś zaiskrzy, wysili komórki i go olśni. Albo jak wprost podsunie się czego nie zrobił. Ale zazwyczaj po kilku dniach już jest ok. 

À propos myślenia, przypomniał mi się szowinistyczny dowcip (za co z góry wraźliwsze osoby przepraszam):

W jaki sposób myśli człowiek?
- Człowiek ma w głowie dwie kulki. Latają po całej głowie, co jakiś czas się zderzają i wtedy następuje myśl.
W jaki sposób myśli blondynka?
- Tak samo, ale w głowie ma tylko jedną kulkę.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, TZmestudio napisał:

On to robi z opóźnieniem. Jak coś zaiskrzy, wysili komórki i go olśni. Albo jak wprost podsunie się czego nie zrobił. Ale zazwyczaj po kilku dniach już jest ok. 

À propos myślenia, przypomniał mi się szowinistyczny dowcip (za co z góry wraźliwsze osoby przepraszam):

W jaki sposób myśli człowiek?
- Człowiek ma w głowie dwie kulki. Latają po całej głowie, co jakiś czas się zderzają i wtedy następuje myśl.
W jaki sposób myśli blondynka?
- Tak samo, ale w głowie ma tylko jedną kulkę.

…..hmmmnnn   no ja blondynka

 i dawniejszych czasach mlodosci ponoc najpiękniejsze na Ziemi ...tak mawiali niektórzy

 ale u mnie czasem za wiele tych kulek ….ech ..i nie nadazam uhhhh…..nie natrzaskam wiec wujowi klapsiorow tu i uwdzie .. ze to wszystko

 jeno wybaczę w swej laskawosci …

                      Zobacz obraz źródłowy

 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Radek napisał:

Chyba bardzo wolno myślę. Zanim mi się rozjaśni poproszę o cegiełkę za dychę i dane do przelewu. 

                                                         Ogromnie Dziekuje Wujenku Za Wiekie Sercehtmlimage_60.jpg

Poprosze na moje konto

 boc przecież na dwa serduszka podzielimy

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...