Jump to content
Dogomania

DO ZAMKNIECIA !!! Samsonite, nowa torba kosmetyczna .Do 29.11. g 21


Poker

Recommended Posts

Dzień dobry :)
kawa-ruchomy-obrazek-0064.gif
 
Dnia 27.11.2019 o 21:36, Poker napisał:

spróbuję sprzedać na OLX. A może ktoś podjąłby się sprzedania na FB?

Cancer 43  wystawi na swoim bazarku ze swoimi przysmakami, jak dobrze zrozumiałam to rozpoczyna dzisiaj, proszę tylko podać z jakiego materiału jest wykonana torebka?  tkanina materiałowa? skóra? skóropodobne? to pomoże sprzedać :)

Psss... Dziękuję pięknie za dostawę :))  

...szkoda że akurat wyleciałam po chlebek, kolega nawet nie wie że ja biegam po dobry chlebek do Żeleznego ;)


 
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:
Dzień dobry :)
kawa-ruchomy-obrazek-0064.gif
 

Cancer 43  wystawi na swoim bazarku ze swoimi przysmakami, jak dobrze zrozumiałam to rozpoczyna dzisiaj, proszę tylko podać z jakiego materiału jest wykonana torebka?  tkanina materiałowa? skóra? skóropodobne? to pomoże sprzedać :)

Psss... Dziękuję pięknie za dostawę :))  

...szkoda że akurat wyleciałam po chlebek, kolega nawet nie wie że ja biegam po dobry chlebek do Żeleznego ;)

 

Tkanina materiałowa , usztywniona.

Panowie powiedzieli mi po fakcie ,ale i tak nie miałam czasu biegać.

48 minut temu, Olena84 napisał:

zapiszę sobie

a może coś jeszcze :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2019 o 12:32, Poker napisał:

anica, czy Cancer wystawiła kosmetyczkę na FB? Jeżeli nie , to ja wystawię na OLX.

Tak, Cancer wystawiła dlatego wkleiłam link ,żeby można było zaglądać, mam nadzieję ,że znalazła się chętna na torbę :)  Przepraszam najmocniej ale nie mogłam nawet zajrzeć.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2019 o 13:39, Poker napisał:

Zajrzałam na FB ,ale zupełnie nie wiem o co w nim chodzi. Kosmetyczki nie znalazłam. Nikt też do mnie nie zwracał się z prośbą o wysyłkę.

To podobnie jak ja, może jutro spróbuję skontaktować się z Danusią ale myślę że jak byłby chętny to by dała nam znać?   zobaczymy?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...