Jump to content
Dogomania

FRYTKA, sunia z M u koleżanki pod moją opieką logistyczną i finansową.


Poker

Recommended Posts

No i Frytka ma dom.

Państwo zrównoważeni, zorientowani z czym " się je " psy. Warunki pod każdym względem dobre.

Sunia na pewno będzie kochana i zadbana.

To córka wyszukała Frytkę, a studiuje w Warszawie. Imię zostaje.

Państwo jadą odebrać ją w sobotę na 14.

kiyoshi , zaproponuję Szpulkę, bo chętni na Frytkę chcieli małą sunię.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

No i Frytka ma dom.

Państwo zrównoważeni, zorientowani z czym " się je " psy. Warunki pod każdym względem dobre.

Sunia na pewno będzie kochana i zadbana.

To córka wyszukała Frytkę, a studiuje w Warszawie. Imię zostaje.

Państwo jadą odebrać ją w sobotę na 14.

kiyoshi , zaproponuję Szpulkę, bo chętni na Frytkę chcieli małą sunię.

Super. To wspaniała wiadomość :) jutro wielki dzień Fryteczki.

Dzięki że pokażesz Szpulke ona ma inną budowę bo jest chuda krótka ale na wyższych łapkach ok 10.kg

Link to comment
Share on other sites

Frytka jedzie jutro.

Posypały się kolejne zapytania o sunię.

Zapytanie na mejlu przez OLX z Jeleniej Góry , pani szuka oczywiście małego psa. Zadałam szereg pytań i czekam na odpowiedź.

Telefon z Gniezna - małżeństwo z 14. letnim synem. Nie wiem jakiego piesia im zaoferować.

Para , która widziała Frytkę dostała ode nie ofertę 2 suniek. Czekam na reakcję.

Link to comment
Share on other sites

Polecam Szpulkę, to co z tego , że nie z M. Miałam też 5 suniek z przytuliska , gdzie wcześniej działałaś.

Nie wiem dlaczego uważasz , że nie nadaje się do miasta, Jest młoda , można ja nauczyć.  Miałam dzikuski w DT , które nauczyły się życia w mieście.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dla zainteresowanych napiszę , że Frytka od wczoraj w DS.  Państwo związani ze światem kultury , a konkretnie muzyki przez duże M.

Poprzedniego piesia , który był na smyczy zabił samochód na chodniku ,  Panią potrącił. Do dziś bardzo to przeżywają.

Frytka jeszcze onieśmielona chociaż kolację i śniadanko zjedzone , spacerki zaliczone. Szczeka , gdy słychać ruch na klatce schodowej. No i niegrzeczna nawarczała dość ostro na pana , który chciał usiąść na kanapie zajętej przez  nią i panią . Udzieliłam kilku porad.Pan przekupuje ją smakami.

Na OLX do 5 lutego jest wyróżnione ogłoszenie Frytki. Szkoda , żeby się marnowało. Podeślijcie jakiegoś piesia, to podmienię.

 A ludzie nadal dzwonią i piszą. Dziś miałam kolejny telefon o nią. Z Wrocawia.. Brzmi bardzo dobrze. Problem w tym ,że pani chce poznać wcześniej psa , więc powinien przebywać w promieniu 30 km od Wrocławia albo w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego , gdzie ma rodzinę.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ewu napisał:

Cudownie:) Poker podziękuj Koleżance za kolejną, uratowaną bidę.

Dzięki Wam spora gromadka psiaków ma dobre , bezpieczne , kochające domy.

kolejna uratowana bida, kolejne psie szczęście i nasza radość.... i zapewne szansa dla kolejnej bidy :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jestem w kontakcie z DS , który należy do trudnych. Pani ( niesłusznie ) chyba czuje się kontrolowana , a mi chodzi o to by wyłapać w odpowiednim momencie problemy i im zaradzić.

Frytka przeszła zmianę domu dość łagodnie. Niestety szczeka  na odgłosy dochodzące z klatki schodowej. Na pana już nie warczy. Ostatni jej wyczyn to wywalenie śmieci z kubła. Wcześniej skradła coś z ławy i zakopała pod swoją poduchą. Biega po domu jak perszing i bawi się zabawkami.

Ostatnio dzwoniłam dziś rano. Dam sobie na wstrzymanie z tydzień.

Na razie kciuków nie puszczajcie.

Dzięki ogłoszeniom Frytki załapała się na DS Amber. Jutro jadę na wizytę PA.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 16.01.2020 o 22:38, Poker napisał:

Jestem w kontakcie z DS , który należy do trudnych. Pani ( niesłusznie ) chyba czuje się kontrolowana , a mi chodzi o to by wyłapać w odpowiednim momencie problemy i im zaradzić.

Frytka przeszła zmianę domu dość łagodnie. Niestety szczeka  na odgłosy dochodzące z klatki schodowej. Na pana już nie warczy. Ostatni jej wyczyn to wywalenie śmieci z kubła. Wcześniej skradła coś z ławy i zakopała pod swoją poduchą. Biega po domu jak perszing i bawi się zabawkami.

Ostatnio dzwoniłam dziś rano. Dam sobie na wstrzymanie z tydzień.

Na razie kciuków nie puszczajcie.

Dzięki ogłoszeniom Frytki załapała się na DS Amber. Jutro jadę na wizytę PA.

już można puszczać kciuki?

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, mari23 napisał:

już można puszczać kciuki?

można

4 minuty temu, Sowa napisał:

Poker, zdecydowanie masz szczęśliwą rękę do znajdowania nowych domów. Pomóż mi w szukaniu domu dla zamojskiego Muminka, proszę.

Ja nie szukam domów. One same się zgłaszają. Ja tylko kwalifikuję.

Chętnie pomogę. Co mam zrobić? Ma ogłoszenie na Wrocław?

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie, ogłoszenie zamieści Pani Wolontariuszka opiekująca się Muminkiem, ja szukam wśród przyjaciół i znajomych, wśród psiarzy ceniących pracę z psem - taką zwyczajną, nie wielki sport. ale bodaj szukanie zguby na spacerze, bo Muminek kocha pracę. I da wiele radości temu, kto lubi pracować z psem.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...