Jump to content
Dogomania

FRYTKA, sunia z M u koleżanki pod moją opieką logistyczną i finansową.


Poker

Recommended Posts

Frytka ma się dobrze. Długim ryjkiem zaczęła się dostawać do szwów i koleżanka przedłużyła jej abażur. Wcale jej nie przeszkadza. Daje radę jeść i bawić się zabawkami. Na spacer idzie bez abażura. Jest bardzo grzeczna , bez problemu daje go sobie zdejmować i nakładać.

Dziś koleżanka znowu zrobiła eksperyment i zostawiła na wierzchu sweter. Po przyjściu do domu zobaczyła sweter leżący na kanapie , był cieplutki. A na legowisko wszystkie zabawki były poznoszone.

Już jej zapowiedziałam , że  musi przygotować na wyjazd Frytki jakąś koszulkę z zapachem.

Przyszła pańcia Frytki codziennie pisze do mnie mejle i pyta o nią. Bardzo mi się to podoba.

Od jutra koleżanka zbiera przez 3 dni koo i w czwartek zanosi i Frytka będzie miała sprawdzony cukier.

Bardzo się martwię o wynik.

Kciuki potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

No i doo blada.

Dostałam dziś od chętnej  na Frytkę mejl o takiej treści.

Dzień dobry, na wstępie bardzo chciałabym Panią przeprosić, zaistniała dla nas dziwna sytuacja. Znajomi, których pieskiem sie raz opiekowałam jak byli na wakacjach zapytali czy nie chce zabrac go na stałe, ponieważ nie poświęcają jej wystarczającej uwagi, wychodzą z nią raz dziennie, mają jeszcze dziecko, którę cały czas ciąga psa oraz kota, który jej nie akceptuję. Jest to dla nas bardzo ciężka do podjęcia decyzja, biłam się z myślami całą noc i aż płakac mi się chce, bo bardzo czekaliśmy na Frytkę, ale z drugie strony wiem, że ten piesek nie ma tam za dobrze, i pozbędą się jej, a tego już bym chyba nie przeżyła. Naprawdę bardzo przepraszam, że zawiodłam i Panią i Frytkę.

Szukamy więc dla suni domu.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Poker napisał:

No i doo blada.

Dostałam dziś od chętnej  na Frytkę mejl o takiej treści.

Dzień dobry, na wstępie bardzo chciałabym Panią przeprosić, zaistniała dla nas dziwna sytuacja. Znajomi, których pieskiem sie raz opiekowałam jak byli na wakacjach zapytali czy nie chce zabrac go na stałe, ponieważ nie poświęcają jej wystarczającej uwagi, wychodzą z nią raz dziennie, mają jeszcze dziecko, którę cały czas ciąga psa oraz kota, który jej nie akceptuję. Jest to dla nas bardzo ciężka do podjęcia decyzja, biłam się z myślami całą noc i aż płakac mi się chce, bo bardzo czekaliśmy na Frytkę, ale z drugie strony wiem, że ten piesek nie ma tam za dobrze, i pozbędą się jej, a tego już bym chyba nie przeżyła. Naprawdę bardzo przepraszam, że zawiodłam i Panią i Frytkę.

Szukamy więc dla suni domu.

No tak, trzeba szukać!... i cieszyć się ,że tamten piesek/sunia?  nie wyląduje w schronie lub nie wiadoma gdzie? 

... mocno zaciskam za jutrzejsze wynikispoko.gif

Link to comment
Share on other sites

Frytka ma dobre wyniki. Poziom cukru prawidłowy , koo czysta.  Pije i siusia normalnie.

Czuję , że koleżanka jest zmęczona niedobrymi relacjami suni z kotką. Jeden kot ma ją  w nosie i jest OK,  z drugim różnie. A z kicia , jak już pisałam , jest źle. Poluje na nią  i to z zaciekłością. Koleżanka musi mocno ich pilnować. Jedzą osobno.

Innych wad nie ma. Boi się dużych psów. , za to nie boi się wystrzałów i uwielbia jeździć samochodem. Chciała nawet wsiąść do autobusu.

W czasie świąt będzie sprawdzian na dzieci.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

Frytka ma dobre wyniki. Poziom cukru prawidłowy , koo czysta.  Pije i siusia normalnie.

Czuję , że koleżanka jest zmęczona niedobrymi relacjami suni z kotką. Jeden kot ma ją  w nosie i jest OK,  z drugim różnie. A z kicia , jak już pisałam , jest źle. Poluje na nią  i to z zaciekłością. Koleżanka musi mocno ich pilnować. Jedzą osobno.

Innych wad nie ma. Boi się dużych psów. , za to nie boi się wystrzałów i uwielbia jeździć samochodem. Chciała nawet wsiąść do autobusu.

W czasie świąt będzie sprawdzian na dzieci.

całe szczęście, że zdrowie OK.

Może warto powoli ogłaszać Frytke? jak będziesz chciała to daj znać, tylko może mnie zacytuj, bo nie zawsze jestem na bierząco z wątkami :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2019 o 07:45, kiyoshi napisał:

całe szczęście, że zdrowie OK.

Może warto powoli ogłaszać Frytke? jak będziesz chciała to daj znać, tylko może mnie zacytuj, bo nie zawsze jestem na bierząco z wątkami :)

Warto jak najbardziej. Ułożyłam tekst.

Frytka - mała, 2.letnia sunia do adopcji.

Jestem małą sunią , bo ważę ok. 9 kg. i mam 31 cm w kłębie.

Lubię się bawić zabawkami i chodzić na spacery ,a na nich węszyć i tropić. Trochę boję się dużych psów , ale na koty bym chętnie zapolowała , bo chyba mam w krwi coś z jamnika.

Jestem posłuszna, niewiele szczekam i zachowuje czystość. Bardzo lubię towarzystwo ludzi .

Mam dopiero 2 latka i szukam dobrego domku do końca mego życia.

Obecnie przebywam w domu tymczasowym we Wrocławiu.

Jestem wysterylizowana, zaszczepiona i mam założy czip.

Więc informacji na mój temat pod nr telefonu ......

Możliwa pomoc w dowiezieniu do nowego domu za zwrotem kosztów podróży.

 

Zdjęcia do wyboru wg uznania.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Poker napisał:

Warto jak najbardziej. Ułożyłam tekst.

Frytka - mała, 2.letnia sunia do adopcji.

Jestem małą sunią , bo ważę ok. 9 kg. i mam 31 cm w kłębie.

Lubię się bawić zabawkami i chodzić na spacery ,a na nich węszyć i tropić. Trochę boję sie dużych psów , ale na koty bym chętnie zapolowała , bo chyba mam w krwi coś z jamnika.

Jestem posłuszna, niewiele szczekam i zachowuje czystość. Bardzo lubię towarzystwo ludzi .

Mam dopiero 2 latka i szukam dobrego domku do końca mego życia.

Obecnie przebywam w domu tymczasowym we Wrocławiu.

Jestem wysterylizowana, zaszczepiona i mam założy czip.

Więc informacji na mój temat pod nr telefonu ......

Możliwa pomoc w dowiezieniu do nowego domu za zwrotem kosztów podróży.

 

Zdjęcia do wyboru wg uznania.

zajme się ogłoszeniami, może nawet dzisiaj, tylko prosze jeszcze numer telefonu do kontaktu

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Wspaniale ,ze ze zdrówkiem OK!

Mogę też zrobić jej ogłoszenie tylko proszę podaj na jakie miasto i nr kontaktowy.

Dzięki b-busiu. To może zrób na Poznań.

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

To może zrób na Wrocław a ja dorobie na Opole

Dobrze , ja zrobię na Wrocław.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...