Jump to content
Dogomania

FRYTKA, sunia z M u koleżanki pod moją opieką logistyczną i finansową.


Poker

Recommended Posts

7 godzin temu, Poker napisał:

B-busiu bardzo Ci dziękuję.

Wkradła się zabawna  literówka :) : wdzięczną śpią przyjaciółką.  Co do kotków, to lepiej napisz ,że domek bez nich.

i sunia nie jest ruda, raczej brązowa.

 

Poprawione :)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie cisza. 

Był telefon od 66. letniej pani . Brzmiała całkiem nieźle. Spytałam  co się stanie z sunią w razie problemów zdrowotnych pani na co odpowiedziała , że syn z synowa zajmą się nią . Stwierdziłam więc , że na wizycie przed adopcyjnej będą musieli oboje to  potwierdzić . I skończyła się rozmowa.

Sunia jest bardzo kochana i coraz bardziej zapuszcza korzenie w DT.

Dziś ponownie wyróżnię ogłoszenie na Wrocław.

Link to comment
Share on other sites

Niestety bez promowania ogłoszenia ono za chwilę spada coraz dalej i dalej  i praktycznie rzadko kto zagląda na te dalsze strony. Przeglądają po 2-3 strony i już tam zawsze coś chętnemu wpadnie w oko.

U mnie na Poznań też teraz mało wejść.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Naprawdę cisza? Niesamowite...

No też się dziwię. Taka fajna sunia. I charakter super.

6 godzin temu, kiyoshi napisał:

chyba za mało jest ogłoszeń, albo coś ze zdjęciami...

Przerzuciłam samowolnie swoja Frytke z Opola na Wrocław Krzyki, bo na Opole praktycznie nie było wejśc w ogłoszenie... :(

bardzo dziękuję

10 minut temu, kropka73 napisał:

wyróżnione

Ale niespodzianka. Dziękuję.

6 minut temu, kropka73 napisał:

wyróżnione

I tu się powtórzę.

Link to comment
Share on other sites

Chyba wyróżnienie zadziałało , bo był telefon w sprawie Frytki od młodego małżeństwa z Wrocławia. Byli już na spotkaniu z sunią. Panu bardzo się spodobała, ale pani jeszcze ogląda inne psy. Pan miał psy w domu rodzinnym , a dla pani byłby to pierwszy pies, więc potrzebuje więcej czasu.

Pan ma zadzwonić w tygodniu. Zobaczymy , nie nakręcam się , bo chciałabym  , żeby Frytka była tym i tylko tym psem .

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Poker napisał:

Chyba wyróżnienie zadziałało , bo był telefon w sprawie Frytki od młodego małżeństwa z Wrocławia. Byli już na spotkaniu z sunią. Panu bardzo się spodobała, ale pani jeszcze ogląda inne psy. Pan miał psy w domu rodzinnym , a dla pani byłby to pierwszy pies, więc potrzebuje więcej czasu.

Pan ma zadzwonić w tygodniu. Zobaczymy , nie nakręcam się , bo chciałabym  , żeby Frytka był tym i tylko tym psem .

Masz rację, trzeba spokojnie do tego podchodzić, jak sunia rodzinie przeznaczona to tak się stanie:).

Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Poker napisał:

Chyba wyróżnienie zadziałało , bo był telefon w sprawie Frytki od młodego małżeństwa z Wrocławia. Byli już na spotkaniu z sunią. Panu bardzo się spodobała, ale pani jeszcze ogląda inne psy. Pan miał psy w domu rodzinnym , a dla pani byłby to pierwszy pies, więc potrzebuje więcej czasu.

Pan ma zadzwonić w tygodniu. Zobaczymy , nie nakręcam się , bo chciałabym  , żeby Frytka był tym i tylko tym psem .

trzymam kciuki, najważniejsze, że się ruszyło :)

Link to comment
Share on other sites

No i ruszyło się.

Wczoraj odezwał się pan , który był z żoną u Frytki z info , że są na nią zdecydowani. powiedziałam mu , e do suni ustawiła się kolejka.

Z humorem spytał czy będzie wobec tego casting, powiedziałam , że oczywiście. Prosił , żeby go ustawić w kolejce .Czeka na odpowiedź.

Wczoraj dzwoniła młoda dziewczyna , która mieszka koło Lipska w RFN ,a studiuje i pracuje we Wrocławiu. Też czeka na mój sygnał.

Ale ten najlepszy telefon był pod wieczór. Zadzwoniła pani , myślę , że tak ok. 50 lat. Mieszka z mężem , córka wyprowadziła się.

We wrześniu umarł im 14.letni jorczek , wcześniej mieli 2 psy w typie polskiego owczarka nizinnego. Mieszkają niedaleko od mnie w poniemieckiej kamienicy , ale na 1 piętrze. Mają blisko tereny spacerowe. Pani mówiła , że ostatni piesio nie leżał tylko na kanapie , bo maszerował z nimi po górach.

Powiedziałam pani , że Frytka lubi spacerować i tropić , co dla pani nie jest problemem. Ważne też jest to , że pani ma elastyczny czas pracy i może się dostosować do potrzeb suni.

Jadę dziś na wizytę PA. Jeżeli wypadnie dobrze, to w sobotę Frycia pojedzie do DS.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Suupper, wieści wspaniałe :) Trzymam mocno kciuki!!!

Poker.....a czy moge prosić.......jak jakiś fajny masz inny dom, co Frytki nie dostanie...to ja mam u Kasi Szpulke i Sali w sumie tez ;)...może je podpowiesz? albo chociaż innego pieska żeby domów nie "zmarnować" jak fajne ;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...