Jump to content
Dogomania

FRYTKA, sunia z M u koleżanki pod moją opieką logistyczną i finansową.


Poker

Recommended Posts

Dziś p.Magda z drugą wolontariuszką ze schronu w M. przywiozły  sunię , która wylądowała u koleżanki w BDT.

Tu jeszcze w schronie.

img-20191112-123721-1.jpg

img-20191112-123657.jpg

 Sunie nie jest maleńka tylko mała i ma wyższe łapki niż jamnik.  Jest łagodna , bardzo żywotna wiercipiętka. Płakała po wyjściu dziewczyn.

Koleżanka da mi znać wieczorem jak przebiegło zapoznanie z 3. kotami i ją na noc wykąpie , bo cuchnie okrutnie. Nie jest chuda.

Czeka ją sterylka i przy okazji obcięcie wilczego palca na jednej łapce.

 Dałam koleżance 100 zł   na pierwsze wydatki.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenia.

Dochód na zielono, wydatki na czerwono.

bad. kału  2x, leki   - 110 zł

karma 160 zł

Metronidazol   - 23 zł

naprawa pogryzionej torby 30 zl

sterylka z usunięciem wilczego pazura, sanacją zęba, badania krwi i leki 370 zł

razem - 693 zł

 - bazarek szalikowy 27 zł

- bazarek ciuszkowy 53,5

- sprzedaż poza bazarkowa  75 zł

stan na 16.01.20.  minus  537, 5 zł zł

bazarek z torbami i szalami  362 zł

stan na 08.02 . minus 175,5 zł

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostałam mejl od koleżanki

Wojny nie ma, sunia nie szczeka, chętnie by się z nimi pobawiła w berka, one są płochliwe. Kłopot z jedzeniem, bo atakuje ich miski. Wspólne posiłki zwierzaków odpadają na razie.
Obróżka nie jest najlepsza, bo część, którą zakłada się na szyję nie ma zatrzasku, za każdym razem trzeba ją regulować i jest to trochę uciążliwe.
Wieczorem planujemy się kąpać.
Link to comment
Share on other sites

Mam nowe informacje o suni.

Samochodem jechała super. Czystość zachowuje, w kąpieli spokojna. Cieszy się na widok opiekunki i jej dorosłej córki.Na spacerze nie ciągnie.

Wczoraj pierwszy raz szczeknęła. Koleżanka mówi , nie nie widać po niej stresu.  Tylko z jedzeniem jest problem. Sunia je w osobnym pomieszczeniu , żeby przy misce nie było spięcia z kotami.

Sterylizacja umówiona na przyszły poniedziałek.

Czekam na decyzję o imieniu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Poker napisał:

Mam nowe informacje o suni.

Samochodem jechała super. Czystość zachowuje, w kąpieli spokojna. Cieszy się na widok opiekunki i jej dorosłej córki.Na spacerze nie ciągnie.

Wczoraj pierwszy raz szczeknęła. Koleżanka mówi , nie nie widać po niej stresu.  Tylko z jedzeniem jest problem. Sunia je w osobnym pomieszczeniu , żeby przy misce nie było spięcia z kotami.

Sterylizacja umówiona na przyszły poniedziałek.

Czekam na decyzję o imieniu.

Proszę wziąć fakturę na 100 zł na schronisko, w opisie "sterylizacja  suczki". Schronisko zwraca 100 zł, zawsze to coś.

Dane na pw.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, ewu napisał:

Proszę wziąć fakturę na 100 zł na schronisko, w opisie "sterylizacja  suczki". Schronisko zwraca 100 zł, zawsze to coś.

Dane na pw.

dziękuję

Sunia miała rzadszą koo i w nocy raz wymiotowała. Koleżanka zaniesie kał do badania.

Poza tym wszystko jest Ok. Sunia jest wesoła. Na spacerze do małego psa najpierw była pokojowa , ale jak zaczął ją za mocno wąchać , to warknęła.Kotami bardzo się interesuje , ale nie w celach krwiożerczych.

Tolu , jak najbardziej proponuj sunię ludziom chętnym na jamniorki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...