Jump to content
Dogomania

Rozliczony - do usunięcia.


Onaa

Recommended Posts

Witam na bazarku dla mikroskopijnego Leosia, który nie dość że stracił dom i znalazł się w schronisku to jeszcze zachorował na babeszjozę - na szczęście jest juz w BDT u Gabi ale koszty leczenia to

już ponad 1500zł a walka o wyzdrowienie maluszka jeszcze się nie zakończyła dlatego bardzo proszę o pomoc dla Leosia bo sam dt nie da sobie rady.

 

Przedmiotem bazarku jest woda perfumowana Michaela Korsa Wonderlust 30 ml - bez tekturowego pudełka, kilka razy psiknięta, podarowana przez moją znajomą Anetkę, której bardzo dziękuję;

oraz cegiełki - koniczynki four-leaf-clover_1f340.png na dowolną kwotę.

wątek malutkiego Leosia chorego na babeszjozę w bdt u Gabi

3362cc39c49e899dmed.jpg&key=5d72b2f648bab68dd65812632e4emed.jpg&key=b9b24e287e88

Bazarek potrwa do 5 grudnia 2019 do godz. 20.00

Bardzo proszę o pomoc dla Leosia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

           1. Wonderlust  - woda perfumowana Michaela Korsa - 30ml

Woda perfumowana Michaela Korsa Wonderlust to mieszanka luksusowych kwiatów, która komponuje się z nutami orientalnej i kwiatowej rodziny zapachów Gourmand. Wonderlust rozpoczyna się świeżością włoskiej bergamotki i kuszącym dodatkiem różowego pieprzu. Łagodzi go subtelna nuta mleka migdałowego. Zniewalająca woń kwiatów to sygnatura tego zapachu. Została ona pogłębiona aromatem goździka oraz zwiewnym, waniliowym akcentem heliotropu. Egzotyczna i kremowa nuta, w której znajdziemy styraks, drzewo sandałowe i kaszmirowe, stanowi dopełnienie tego magicznego zapachu.

Nuty głowy:  mleko migdałowe, różowy pieprz, bergamotka
 
Nuty serca:  heliotrop, jaśmin wielkolistny, goździk
 
Nuty bazy:   benzoes, drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe.        

cw 90zł

dotta1311 za wyw :)

f-michael-kors-wonderlust-woda-perfumowa

Link to comment
Share on other sites

Ja to się nie mogę nadziwić takim gabarytom. No takie mikro to jak przerośnięta mysz, a myszy u mnie w lesie dorodne. Moja najmniejsza sucz to 42 kg. Wszystkie cztery to ponad 200kg, a tu piesiątko w garstce. No nie mogę. Bąbelek ważyła 16kg jak ją przywiozłam, a miała 2 mce : ). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Sisi44 napisał:

Witam, dziękuję za zaproszenie

 

18 godzin temu, Jo37 napisał:

Zapraszamy.....

 

18 godzin temu, NikaEla napisał:

Zaglądam z zaproszenia

 

16 godzin temu, Radek napisał:

Cudne są takie malizny. Dziękuję za zaproszenie, a pomyślę jutro. 

 

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

Zapraszamy

 

Miło mi, że zaglądacie :).

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Aska7 napisał:

Ja to się nie mogę nadziwić takim gabarytom. No takie mikro to jak przerośnięta mysz, a myszy u mnie w lesie dorodne. Moja najmniejsza sucz to 42 kg. Wszystkie cztery to ponad 200kg, a tu piesiątko w garstce. No nie mogę. Bąbelek ważyła 16kg jak ją przywiozłam, a miała 2 mce : ). 

Mój staruszek waży 50kg a moja druga suczka, była tymczaska, która została z nami na stałe, to waga piórkowa - 6,5kg - też się nie mogę nadziwić wciąż takim maleństwom :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...