Jump to content
Dogomania

CAC, Košice 12.07.2009


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

[quote name='Coyote Ugly FCI']a czemu nie placicie na poczcie
tylko 13 zl[/quote]


A jakie informacje trzeba mieć idąc na pocztę?? Konto czy coś?? Psauje mi zapłacić na poczcie bo kazali, żeby nie płacić 80 euro za 2 psy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zebra']Ja wysłałam zgłoszenie fax-em i pocztą - prioryt polecony, za jakiś czas napisałam do nich emila z zapytaniem, czy doszło zgłoszenie takiego psa, dostałam odpowiedź cytuję: ano, doszlo;). Mam wiec nadzieję, ze psa mi przyjmą.[/QUOTE]

Oni dają bardzo rozbudowane odpowiedzi na pytania :evil_lol:, też dostałam...[I]ano[/I].

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pojawił się spis wystawców :)
[url=http://www.spzke-mesto.sk/index.php?id=1]SPZKE-MESTO » AKTUALITY[/url]

Przyjeli nas!!! :)

Mam wolne miejsce w samochodze - wyruszam z Raby Wyżnej (to jest ok 15 km od Nowego Targu). Wiec jesli ktoś byłby chętny to zapraszam na pw lub tel. 505384578 :)

Link to comment
Share on other sites

Dorotal - dzieki, wlasnie sie zastanawialam, co to jest to, co sie nie chce otworzyc...
chociaz chyba wolalabym nie wiedziec - 8 silkow!!! u nas to nawet na miedzynarodowych sie normalnie tyle nie zdarza. zaczynam sie stresowac, ze moga byc wyrzucone w bloto pieniazki, szczegolnie, ze nie podaja ile jest na plec/klase :nerwy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Czy sprawdziłby mi ktoś spaniele tybetanskie? Jestem nie na swoim kompie, a tu nie ma office'a ..[/quote]

Sędzia: [B][COLOR=black][FONT=&quot]Guniš Miroslav
[/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=black][FONT=&quot]TIBETSKÝ ŠPANIEL 4 szt (1064-1067)

Ring 20, ostatnia rasa. Twój numerek to 1064. [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']Sędzia: [B][COLOR=black][FONT=&quot]Guniš Miroslav
[/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=black][FONT=&quot]TIBETSKÝ ŠPANIEL 4 szt (1064-1067)

Ring 20, ostatnia rasa. Twój numerek to 1064. [/FONT][/COLOR][/quote]


No u nas dzis byl dzien grozy:)
Nie znalazlam sie na liscie a zgloszenie wyslane i oplacone 12 maja brrrr.
Od rana mialam goraca linie ze Slowacja ale ku mojemu zaskoczeniu bardzo mila Pani wyjasnila mi ze moge spac spokojnie bo oni maja dodatek do katalogu i nas dopisza, wziela cala wine na siebie, przeprosila i zaprosila ze mozemy przyjezdzac:)
ulga no i sprawdzam stawke i ......
Caly jeden rudy zgloszony loteria pozostaje czy w uzytkach czy w championach jak znam swoje szczescie to w uzytkach przyjdzie nam po raz kolejny z nim walczyc :)
Ale co tam najwazniejsze ze nas przyjeli !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']Sędzia: [B][COLOR=black][FONT=&quot]Guniš Miroslav
[/FONT][/COLOR][/B] [COLOR=black][FONT=&quot]TIBETSKÝ ŠPANIEL 4 szt (1064-1067)

Ring 20, ostatnia rasa. Twój numerek to 1064. [/FONT][/COLOR][/quote]

Dziękuję :) Zmienili sędziego.

Kurcze a ja na liście nie widzę hodowczyni z którą jadę a dodzwonić się do niej cały dzień nie mogę-a zgłosili w terminie :-?

Za to jest moja kumpela co też z nami jedzie a najpierw wysłała im na zły adres i po 3 dniach po zgłoszeniach wysyłałyśmy maila po angielsku z przeprosinami i gorącymi prośbami o przyjęcie, formularz z danymi i ona jest normalnie :roll:

Link to comment
Share on other sites

ja tez dzis dostalam ale co z tego :-( bez transportu zostalam z kolezanką z lhasa no i klapa :-( [COLOR="Red"]Czy ktoś z [B]Rzeszowa lub okolic[/B] albo przejezdzających przez rzeszow sie wybiera i miałby miejsce dla 2 osob z małymi niekłopotliwymi pieskami -za dorzutką do benzyny oczywiscie ??? [/COLOR] :-(:-(:-(:-( Lhasak śpi na kolanach cała drogę a spaniel tybetanski jedzie w transporterku, nasz bagaż to plecak ktory idzie pod nogi w samochodzie. Duzo moejsca nie zajmiemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']ja tez dzis dostalam ale co z tego :-( bez transportu zostalam z kolezanką z lhasa no i klapa :-( [COLOR=red]Czy ktoś z [B]Rzeszowa lub okolic[/B] albo przejezdzających przez rzeszow sie wybiera i miałby miejsce dla 2 osob z małymi niekłopotliwymi pieskami -za dorzutką do benzyny oczywiscie ??? [/COLOR]:-(:-(:-(:-( Lhasak śpi na kolanach cała drogę a spaniel tybetanski jedzie w transporterku, nasz bagaż to plecak ktory idzie pod nogi w samochodzie. Duzo moejsca nie zajmiemy.[/quote]


Nie panikuj, może Was jakoś upcham, poczekaj do wieczora.

EDIT: sprawdziłam. Klatka się mieści do bagażnika na 90% jeszcze wieczorem ją tam wpakuję, ale powinna wejść, więc jednego człowieka z psem upcham. Co do drugiego, zależy od mamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']ja tez dzis dostalam ale co z tego :-( bez transportu zostalam z kolezanką z lhasa no i klapa :-( [COLOR="Red"]Czy ktoś z [B]Rzeszowa lub okolic[/B] albo przejezdzających przez rzeszow sie wybiera i miałby miejsce dla 2 osob z małymi niekłopotliwymi pieskami -za dorzutką do benzyny oczywiscie ??? [/COLOR] :-(:-(:-(:-( Lhasak śpi na kolanach cała drogę a spaniel tybetanski jedzie w transporterku, nasz bagaż to plecak ktory idzie pod nogi w samochodzie. Duzo moejsca nie zajmiemy.[/QUOTE]

Ja mogłabym zabrać dodatkową osobę z psem, ale musiałaby ona dojechać gdzieś w pobliżu mojej trasy. Będę jechać Kielce - Tarnów - Nowy Sącz - Piwniczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']a co jezeli potwierdzenie poczta nie zdazy przyjsc?
wpuszcza mnie jak im pokaze rodowod (jestem na spisie wystawcow)?[/QUOTE]

Dwa lata temu jak jechałam do Koszyc też mi potwierdzenie nie doszło przed wystawą, nie było problemów :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...