Jump to content
Dogomania

CAC, Košice 12.07.2009


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

ja wyslalam zgloszenie we wtorek priorytetem... mam nadzieje, ze dojdzie na czas :roll:

niestety zaplata na wystawie (ktos wie czy dlugie sa tam kolejki do sekretariatu, duzo wczesniej trzeba byc?) bo banki pobieraja takie prowizje, ze po przeliczeniu za jednego psa wyszlo mi ze dokladnie tyle samo zaplace na miejscu, co bym musiala zaplacic w banku (20E + oplaty manipulacyjne wszystkie..). :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

co do formularza internetowego - mnie osobiscie sie nie udalo znalezc, ale ze jest to nasza pierwsza slowacka (i w ogole zagraniczna) wystawa to nie roszcze sobie prawa autorytetu ;)

co do wyslania zgloszenia listem - wysylajac we wtorek zapytalam sie pani na poczcie ile to bedzie szlo na slowacje i powiedziala, ze polecony piorytet idzie 3dni, a na 4ty dzien tu juz na 100% bedzie u nich (a inna sprawa kiedy to polecenie odbiora ze swojej poczty :diabloti:). mysle, ze zawsze mozna sprobowac wyslac samo zgloszenie psa, jak was nie bedzie na liscie wystawcow to po prostu nie zaplacicie...
jest jeszcze mozliwosc wyslania listu pocztexem, w obrebie polski dochodzi zdaje sie na drugi dzien, jak to jest ze slowacja nie mam pojecia - trzeba by sie dopytac na poczcie ALE wysylanie pocztexem jest o niebo drozsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irviers']No właśnie- czy można zgłosic przez internet?? Za pozno sie za to zabrałam i chyba pocztą moje zgloszenie nie dojdzie do 14.06.[/QUOTE]

Ja w zeszłym roku wysyłałam pocztą i właśnie list nie doszedł (mimo że to był priorytet - polecony) i proponowano mi przesłanie mailem jeszcze raz (a było już nawet po terminie). Tym razem od razu wysłałam mailem :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Martuś na ten email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Ja wysyłałam zgłoszenia wypełnione w pdf-ie na ich formularzu, ale jak napiszesz im w treści emaila wszystkie dane to też będzie ;)
Email wysyłałam za potwierdzeniem odbioru także wiem, że mój email odebrali ale nie mam jeszcze zwrotnej informacji od nich czy nas przyjęli czy nie, ale myślę że problemu nie będzie żadnego ;)

Link to comment
Share on other sites

Simbik- czyli w tym roku wysłałas tylko mailem ?? Jakis formularz wypełniłas czy poprostu wszystkie dane psa wysłałas bez formularza? I czy już wiesz że Ci przyjeli zgłoszenie?
[B]spzke_mesto(et)stonline.sk -[B] na ten adres wysyalas tak?[/B][/B]

:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irviers']Simbik- czyli w tym roku wysłałas tylko mailem ?? Jakis formularz wypełniłas czy poprostu wszystkie dane psa wysłałas bez formularza? I czy już wiesz że Ci przyjeli zgłoszenie?
[B]spzke_mesto(et)stonline.sk -[B] na ten adres wysyalas tak?[/B][/B]

:)[/QUOTE]

Tylko mailem. Ja sobie drukuję ten formularz, wypełniam i nawet nie skanuję tylko robię zdjęcie cyfrówką. Taki wypełniony formularz w formie pliku jpg wysyłam razem z kopią rodowodu i wpłaty (mój bank mi daje od razu takie potwierdzenie wpłaty w formie pliku pdf). Oni w tym roku już się sami do mnie odezwali mailem z zaproszeniem :roll: i informacją że obniżyli opłaty. Tak wysłałam na ten adres - w tytlule maila: CAC Kosice :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']madika pomyśl o założeniu euro konta ;) Opłata za przelewy euro wynosi 1,15 euro (to wszystkie koszty ;) )[/quote]
bardzo chetnie, tylko czy mi sie to oplaca jezeli nie pracuje, a studiuje jeszcze?
bo mam konto w inteligo i przynajmniej za nie nic nie place (choc z perspektywy wystaw jest bezuzyteczne..)

tak sobie mysle po tym, co napisaliscie, ze moze im wysle jeszcze raz zgloszenie mailem i napisze, ze wyslalam poczta, ale na wypadek gdyby nie zdazylo dojsc to jeszcze tak dosylam. nie zarejestruja mi dwa razy psa na wystawe chyba, nie? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madika']ja wyslalam zgloszenie we wtorek priorytetem... mam nadzieje, ze dojdzie na czas :roll:

niestety zaplata na wystawie (ktos wie czy dlugie sa tam kolejki do sekretariatu, duzo wczesniej trzeba byc?) bo banki pobieraja takie prowizje, ze po przeliczeniu za jednego psa wyszlo mi ze dokladnie tyle samo zaplace na miejscu, co bym musiala zaplacic w banku (20E + oplaty manipulacyjne wszystkie..). :shake:[/QUOTE]


Ja mam to samo a do tego zgłosiłam na ostatnią chwile i już nie było sensu dopłacać po terminie i mogliby się czepić że i tak mam te euro dopłacić a wtedy spora strata by była przez tamte opłaty manipulacyjne na marne... czy się zapłaciło czy nie - w tamtym roku jedna kolejna była po papiery... dłuuugaa.... z 15 minut stałam? Takim sobie tempem to szło, ale źle nie było - park, śpiew ptaków - można było staaaać :lol: Chyba że coś pokręciłam, bo rok temu też płaciłam na miejscu :lol:

Link to comment
Share on other sites

RAZ JEDEN ZAPŁACIŁAM NA POCZCIE I WIĘCEJ NIE ZAMIERZAM. PIENIĄDZE NIE ZOSTAŁY PRZELANE W TERMINIE, I TYLKO PROBLEMY BYŁY.W ING ZAPŁACIŁAM ZA POTWIERDZENIE 50 ZŁ. TO I TAK DUŻO MNIEJ WYCHODZI NIŻ OPŁATA :lol:NA WYSTAWIE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOLY']RAZ JEDEN ZAPŁACIŁAM NA POCZCIE I WIĘCEJ NIE ZAMIERZAM. PIENIĄDZE NIE ZOSTAŁY PRZELANE W TERMINIE, I TYLKO PROBLEMY BYŁY.W ING ZAPŁACIŁAM ZA POTWIERDZENIE 50 ZŁ. TO I TAK DUŻO MNIEJ WYCHODZI NIŻ OPŁATA :lol:NA WYSTAWIE[/quote]


ja placilam za kazdym razem czyli juz 5 razy i wsio bylo dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Czy któraś z osób zgłaszających e-mailem , dostała mailowe potwierdzenie? Wiem że niektóre osoby takie potwierdzenia dostały. Wysłałam swoje zgłoszenie 4 :evil_lol::lol::evil_lol: razy, za każdym razem prosząc o potwierdzenie ale niestety nie doczekałam się odpowiedzi. Próbowałam się rownież dodzwonic ale nikt nie odbiera :roll:

Link to comment
Share on other sites

ja wyslalam w niedziele emaila z prosba o napisanie czy zgloszenie, ktore wyslalam poczta dotarlo czy nie i czy wtedy moge jeszcze raz przeslac zgloszenie wlasnie emailem... nie dostalam odpowiedzi :mad: wiec mam nadzieje, ze jednak nasze zgloszenie doszlo, bo inaczej sie zdenerwuje na organizatorow :mad:

dzwonic nie probowalam, ale pewnie pod koniec tygodnia sie skusze jak nadal nie bedzie zadnych wiesci od nich.

Link to comment
Share on other sites

Ja wysłałam zgłoszenie fax-em i pocztą - prioryt polecony, za jakiś czas napisałam do nich emila z zapytaniem, czy doszło zgłoszenie takiego psa, dostałam odpowiedź cytuję: ano, doszlo;). Mam wiec nadzieję, ze psa mi przyjmą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...