Jump to content
Dogomania

Hugo - Cane corso - ostra niewydolność nerek


Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim,

Dowiedziałam się od znajomych, że forum, a właściwie jego członkowie to dobrzy ludzi z dużym serduchem i może będą mogli Nam pomóc.

Potrzebna jest pomoc dla 13 miesięcznego Hugo, który zachorował na BABESZJOZĘ i w konsekwencji tej choroby - ma ostrą niewydolność nerek i wątroby :( Jeśli wlewy dożylne nie pomogą - zostaję tylko dializa....Jeśli ktoś z Was ma/ miał pupila, który chorował na tą chorobę to na pewno zdaje sobie sprawę jak kosztowne są tego typu zabiegi....Pani dr powiedziała, że cena dializy to koszt w granicach 8-10 tysięcy złotych...Kwota niemożliwa dla mnie do zapłacenia z dnia na dzień. Stąd też zwracam się do dobrych ludzi (łącznie z rodziną) o pomoc, nawet najmniejszą kwotą....Nie wyobrażam sobie skazać psiaka na śmierć tylko dlatego, że nie miałam pieniędzy...Oddałam dla Huga wszystkie oszczędności jakie miałam, ale wszystko poszło na dotychczasowe leczenie weterynaryjne...

Jeśli są tutaj ludzie z ogromnym sercem i miłością do zwierząt - będę wdzięczna za każdą złotówkę! Każdą pomoc w postaci udostępniania linku dalej...

Gdybym tylko mogła finansowo - pomagałabym wszystkim zwierzętom na świecie, ale nie mogę...Wierzę, że są ludzi, którzy traktują zwierzaki z taką samą dozą miłości jak ja.

Dziękuję Wam 

E.

PS Żeby nie było wątpliwości - zrzutka została założona przez osobę drugą, natomiast ja osobiście proszę Was na forum o pomoc.

https://zrzutka.pl/k49c5s

Link to comment
Share on other sites

Bardzo współczuję choroby psiaka, mam nadzieję, że z tego wyjdzie.

Ale cena 8 - 10 tysięcy za dializę u psa (z twojego wpisu rozumiem, że chodzi o koszt jednej dializy) jest zupełnie z kosmosu. Z tego co udało mi się sprawdzić na szybko, jest to koszt około 600 zł. Oczywiście w różnych miejscach może być trochę taniej albo trochę drożej, ale to na pewni nie jest koszt tego rzędu o jakim napisałaś.

Dopytaj weta o co chodzi. Czy to jest cena za całą serię dializ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...