Jump to content
Dogomania

Rozliczony-Bożonarodzeniowy bazarek dla Tobiego do 05.12.2019r. Zapraszamy :)


Paula&Kokonut

Recommended Posts

9 godzin temu, Tianku napisał:

proszę  53 i 62 kt   i jeśli mogę prosić o zmierzenie (pas, długość) nr 17

Spodnie nr 17 Stradivarius rozmiar 32, pas 31 cmx 2, biodra 39 cmx 2 dl calkowita 90,5 cm, spodnie są z wyższym stanem.

Przepraszam, że dopiero piszę, proszę o info zwrotne na spokojnie do jutra wieczora. 

Fanty 53 i 62 kt odnotowałam :)

Link to comment
Share on other sites

Koniec bazarku. 

Dziękuję Wszystkim za udział. W weekend wyślę rozliczenie, proszę o podanie adresów do wysyłki ( poproszę w wiadomości prywatnej), chciałabym wysłać fanty jak najszybciej.

Gdyby Ktoś chciał kupić jeszcze jakiś fant, to jest taka możliwość ( oprócz fantów kupionych w opcji KT czy zlicytowanych) za cenę CW do 06.12.2019 do godz 20:00.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Paula&Kokonut napisał:

Koniec bazarku. 

Dziękuję Wszystkim za udział. W weekend wyślę rozliczenie, proszę o podanie adresów do wysyłki ( poproszę w wiadomości prywatnej), chciałabym wysłać fanty jak najszybciej.

Gdyby Ktoś chciał kupić jeszcze jakiś fant, to jest taka możliwość ( oprócz fantów kupionych w opcji KT czy zlicytowanych) za cenę CW do 06.12.2019 do godz 20:00.

47 x 2 poprosze :)

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie na 1 stronie ( wersja robocza)

Paula&Kokonut (zapłacone/odebrane)


14. Przepiękna tunika firmy Mosquito, rozmiar S, nowa. kt 18 zł
20. Sweterek Bershka, rozmiar S, używany, stan bdb. kt 7 zl
28. Biustonosz sportowy, rozmiar xs/s, stan bdb, używany kt 7 zł

Razem 32 zł-wpłaciłam 

PeLala  :( niewysłane/nieopłacone)

10. Sukienka Intimissimi z piękną koronką, używana, stan bdb, rozmiar 36/38, elastyczna, 13 zł
47. Zmywacz do paznokci w płatkach firmy Oriflame. 6 zł cw

Razem 19 zł

Olena (niewysłane/nieopłacone)

58. BLACK SUEDE TOUCH SPORT ŻEL DO MYCIA CIAŁA 250 ml AVON DLA NIEGO 10 zł

87. Ozdoby świąteczne na choinkę, cena za dwupak 10 zł

+ z bazarku 17.11 24. Serce do powieszenia, 5 zł

Razem 25 zł

dotta1311 KT:  (niewysłane/nieopłacone)

1. Spódnica z grubszego materiału, granatowa, używana, stan bdb, rozmiar uniwersalny, 8zł

9. Nowy Miś z naszyjnikiem z koralikami, 18 zł

22. Szale, używane, każdy z nich po 2 zł, do wyprasowania : A,D 7 zł

25. Buty jesienne w pięknym szarym odcieniu, delikatne ślady użytkowania (jak na zdjęciach), rozmiar 37 (ok 24 cm wkładka), 10 zł

26. Maski ochronne, 10 szt.7 zł

39. Misio wylicytowany na WOŚP-ie, używany, wyjątkowy i niepowtażalny, 10 zł

Razem 63 zł

Nuncek KT: (nieopłacone/niewysłane):

86. Odżywka Sally Hansen w opcji KT za 15 zł

Pochamerka:
51. Sukienka, H&M roizmiar XS, używana, stan BDB. 5 zł cw
76. Mydełko Oriflame  obie szt 9zł

Razem 14 zł

+ do odbioru fanty za 17.11

19. Figurka szklana pingwinek, ok 6 cm, 20 zł
27. Mydełka bambino 3 szt, 5 zł
72. Avon Planet Spa Fantastically Firming, ujędrniający peeling do ciała z wyciągami z kawy, nowy, 12 zł

opłacone

Tianku:
53. Koszula H&M na krótki rękaw, damska, rozmiar 38, używana, stan BDB. 6 zł KT
62. Kolczyki zestaw, 7 zł

Razem 13 zł

Dziękujemy za udział w bazarku, wysyłam do Wszystkich wiadomości PW.


 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć Wszystkim w Nowym Roku :)

Rozliczam bazarek, czekam jeszcze na część wpłat i informacji zwrotnych odnośnie odbioru przesyłek. W styczniu póki co nie będzie organizowany bazarek w związku z moją zmianą pracy oraz szkoleniami poza miejscem zamieszkania. Proszę Wszytkich o dalsze kibicowanie Tobiemu oraz obserwację wątku, jak uda mi się stworzyć nowy bazarek to zapewne wkleję tu link. 

W Nowym Roku życzę Wszystkim spełnienia marzeń, dużo zdrowia i uśmiechu na codzień :) 

Chciałam jeszcze oficjalnie podziękować za piękną kartkę, którą otrzymałam na Święta wraz z życzeniami od Użytkownika Nucek, jestem bardzo zaskoczona miłą niespodzianką. To bardzo miłe, przekazuję wszystkiego dobrego dla dwunożnych i czteronożnych Istot :)

81772595_3997443980281650_6303463835206418432_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQkk1PBh88u6Fkdf8B4pgk-dE2ChZC5qSbf6ylg-1RhXUx3M10i1tRZFIOYsR60h8dY&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=0f2fa9b582606ffe9dd3322df6e21897&oe=5E9E2969

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Paula&Kokonut changed the title to Rozliczony-Bożonarodzeniowy bazarek dla Tobiego do 05.12.2019r. Zapraszamy :)
23 godziny temu, Paula&Kokonut napisał:

Uwaga, zamyka bazarek ze stanem jaki jest do tej pory. Do odebrania są jeszcze fanty przez Olena, do indywidualnego uzgodnienia :)

W Bazarku Bożonarodzeniowym udało się zebrać 231 zł na utrzymanie Tobiego! Serdecznie dziękujemy za udział :)

ja chyba idę na rekord w szybkości odebrania :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 23.01.2020 o 09:48, Olena84 napisał:

ja chyba idę na rekord w szybkości odebrania :(

Witam,

Nie byłam ostatnio aktywna, bo zmianiłam pracę, mam szkolenie, szkołę itp itd, nie było czasu. Odezwę się jak będę jechać do Warszawy to się może jakoś umówimy, bo faktycznie trwa to już dość długo.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...