Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY,ZAKOŃCZONY.ŚLICZNOŚCI.Pluszaki,zabawki dla milusińskich.23.11.19 - 30.11.19.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, b-b napisał:

Podrzucam

 

Aż szkoda,że nie mam wnuczek :((

No właśnie,bo moje wnuczęta też wyrosły z tych zabawek dlatego oddały jako fanty na bazarek dla psiaków.Wszystko jest cudne tylko brak kupujących ale nie ma zmartwienia otrzyma je rodzina z piątką dzieci.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Olena84 napisał:

proszę 21 kt i wysyłkę wspólnie z bazarkiem Bogusik i razem z Aldrumką (może ktoś dołączy jeszcze)

Bardzo dziękuję za zakupy.Już sobie zapisałam wysyłkę wspólną i raczej będzie do Aldrumki czy do Ciebie?

13 godzin temu, Besia11 napisał:

Poproszę nr  2,4,16,35 za cw myślę o lalce, ale nie wiem na którą się zdecydować.

Bardzo dziękuję za licytację.Wszystkie laleczki są ładne i mieszczą się do wózka i nosidełka.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, plastelina napisał:

Poproszę nr 2 za 30 zł. Nr 6 za wyw. I nr 35 za 14 zł 

Czy jest szansa żeby paczka była wysłana już 2 grudnia? Mam nadzieję że dojdzie przed 6 grudnia:)

Bardzo dziękuję za licytację.Już zapisałam.Wszystkie paczki będą wysłane rano 02.12.19.Powinny dojść.

Kto nic nie kupił na bazarku Bogusik i nie będzie kupował już na tym bazarku to mogę wysłać w tym tygodniu paczkę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...