Jump to content
Dogomania

Zakończony - Nowy fant Tunika w stylu BOHO, Cegiełkowo-odzieżowy na wsparcie dla suniek wyciągniętych ze schroniska - glany, buty sportowe Gola, dziecięce śniegowce ocieplane i inne fajne rzeczy do 1.12. godz.20.00


iwna5702

Recommended Posts

30 minut temu, UlaFeta napisał:

Iwonko czy sunie są tylko pod Twoją opieką czy jeszcze ktoś pomaga? 

Mam pomagającą osobę, która w zasadzie od początku wspiera "moje" psiaki na dogo kwotą 200,- zl. i to jest Alicja W. Mam tez stałą deklarację od Israela i Doroty K (tez spoza dogomanii) .Pozostała kwota za hotelik jest do opłacenia z mojej strony - nie wiem,  czy tym wyjasnieniem odpowiedziałam na Twoje pytanie:)?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, iwna5702 napisał:

Mam pomagającą osobę, która w zasadzie od początku wspiera "moje" psiaki na dogo kwotą 200,- zl. i to jest Alicja W. Mam tez stałą deklarację od Israela i Doroty K (tez spoza dogomanii) .Pozostała kwota za hotelik jest do opłacenia z mojej strony - nie wiem,  czy tym wyjasnieniem odpowiedziałam na Twoje pytanie:)?

To mamy dla Ciebie niespodziankę:)

Przepraszam,ze zapytalam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Aldrumka napisał:

Jeśli te butki nie są wąskie to poproszę nr 6 KT

Mam propozycje , może zrobimy przymiarkę - ale dziś nie mam ich ze sobą - jeśli się bysmy spotkały w poniedziałek to przyniosę , przymierzysz w domu i albo zostaną albo wrócą na bazarek - bo jeszcze będzie otwarte do 01.12.  :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, iwna5702 napisał:

Mam propozycje , może zrobimy przymiarkę - ale dziś nie mam ich ze sobą - jeśli się bysmy spotkały w poniedziałek to przyniosę , przymierzysz w domu i albo zostaną albo wrócą na bazarek - bo jeszcze będzie otwarte do 01.12.  :)

też o tym myślałam ale uznałam, ze tak długa rezerwacja  do poniedziałku wieczór może być nie fair; jeśli można to proszę o rezerwację i spotkajmy się w poniedziałek tam gdzie zwykle (także fant UliFety)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aldrumka napisał:

też o tym myślałam ale uznałam, ze tak długa rezerwacja  do poniedziałku wieczór może być nie fair; jeśli można to proszę o rezerwację i spotkajmy się w poniedziałek tam gdzie zwykle (także fant UliFety)

Dobrze - to rezerwacja poz. 6 do poniedziałku do godz. 19stej  :)

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, iwna5702 napisał:

Podnosimy się :)

45de44aceade232ec089ae834f823434--tatty-teddy-teddy-bears.jpg

                                                            Nadziejkowo zapraszamy

na kolejny kramik

                                    Zaczarowany dla Misi Lenki i Szarika sercem calem do 2 grudnia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...