Jump to content
Dogomania

Zakończony - Nowy fant Tunika w stylu BOHO, Cegiełkowo-odzieżowy na wsparcie dla suniek wyciągniętych ze schroniska - glany, buty sportowe Gola, dziecięce śniegowce ocieplane i inne fajne rzeczy do 1.12. godz.20.00


iwna5702

Recommended Posts

4 godziny temu, Aldrumka napisał:

nr 23 i 25 ile mają w pasie ?

Poz 23

Dl zewnętrzna nogawki { 93 cm na dole nogawki gumka ok 1 cm szerokości

Pas 42 cm, nie ma tam elastycznej gumki, więc szerokośc w pasie się nie powiększy jest tam  tylko wiązadełko, ktorym mozna regulować obwód

Poz 25

Pas 35 cm x 2 rozciągnie sie do 40 cm x 2

Zewnętrzna dł nogawek : 93 cm

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Koki-99 napisał:

Wymiary 24 poproszę. Czy bluza nr 9 ma kieszonki, czy mi się wydaje? Jaką ma długość rękawa? Poproszę o rezerwację tych dwóch rzeczy.

Poz. 24 czarne spodnie :

 Pas 42 cm x 2 , w pasie gumka i troczek, wykończenie góry ściagaczem, dlugość zewnetrzna nogawki  100 cm, na końcach nogawek troszki do związania.

Tak bluza nr. 9 ma kieszonki z obydwu stron, , dł. zewnetrzna rękawa 60 cm licząc od wykończenia bluzy  przy szyi

zapisuje rezerwację do dziś do końca dnia :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, iwna5702 napisał:

Poz 23

Dl zewnętrzna nogawki { 93 cm na dole nogawki gumka ok 1 cm szerokości

Pas 42 cm, nie ma tam elastycznej gumki, więc szerokośc w pasie się nie powiększy jest tam  tylko wiązadełko, ktorym mozna regulować obwód

Poz 25

Pas 35 cm x 2 rozciągnie sie do 40 cm x 2

Zewnętrzna dł nogawek : 93 cm

dziękuję, niestety nie dla mnie .....

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, iwna5702 napisał:

Poz. 24 czarne spodnie :

 Pas 42 cm x 2 , w pasie gumka i troczek, wykończenie góry ściagaczem, dlugość zewnetrzna nogawki  100 cm, na końcach nogawek troszki do związania.

Tak bluza nr. 9 ma kieszonki z obydwu stron, , dł. zewnetrzna rękawa 60 cm licząc od wykończenia bluzy  przy szyi

zapisuje rezerwację do dziś do końca dnia :)

Młoda jeszcze pyta czy kieszonka kangurka czyli tak, że łapki się stykają w środku i w jakim bluza jest stanie, czy nie jest skulkowana.

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, UlaFeta napisał:

KT poproszę i odbiór osobisty :-D

 

31 minut temu, iwna5702 napisał:

Dzięki - zapisane - ale na Siennej będę w piątek - chyba ze jutro po południu ale wtedy na Ochocie

Nie chcę się narzucać bo może chcecie się spotkać , ale mogłyby portki przejść przeze mnie, ale odbiór (i przekazanie fantu iwnie)  piątek lub poniedziałek, a dostawa na Pragę w kolejnych dniach

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Aldrumka napisał:

 

Nie chcę się narzucać bo może chcecie się spotkać , ale mogłyby portki przejść przeze mnie, ale odbiór (i przekazanie fantu iwnie)  piątek lub poniedziałek, a dostawa na Pragę w kolejnych dniach

Dla  mnie może być :) jeśli Ulifecie tez pasuje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...