Jump to content
Dogomania

Jestem malutki Feluś, brat Leosia od Gabi. Mnie też runął cały świat po śmierci właścicielki, też oddali mnie do schroniska. ZACZYNAM WSZYSTKO OD NOWA U IWONY W SOSNOWCU:)


Tola

Recommended Posts

8 minut temu, Poker napisał:

Już się świat odbudował a domku u malti :)

Felek mieszka w mieszkaniu moich rodziców. Ja mieszkam w bloku obok z moimi dwoma psami. Psiaki na razie poznawały się tylko na dworze. 15 letnie Beria przywitała się z Felkiem bez problemu , natomiast mój drugi pies też 8 letni ( Jak feluś) ale ponad 20 kg Karol na razie obserwuje Felka tylko z odległości.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Feluś lepiej nie mógł trafić, wielki z niego szczęściarz :)

O Felusia miałam parę dni temu zapytanie z Krakowa, dzwonił pan w imieniu swoich znajomych (oboje po 70).

Ponieważ widziałam zdjęcia mega szczęśliwego Felusia i po rozmowach z Iwoną którymś zmysłem czułam, ze coś się szykuje, po wspólnych rozmowach zaproponowałam małżeństwu inne male starsze pieski, ale już się nie odezwali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Feluś w dalszym ciągu prowadzi bardzo leniwy tryb życia.  Na początek praktycznie nie szczekał ...teraz poznał siłę swego głos i czasem jak wyjdzie na dwór to obszczekuje wszystko dookoła.

na pewno musimy się też rozejrzeć za jakimś zimowym ubraniem dla Felunia

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...