Jump to content
Dogomania

Jestem malutki Feluś, brat Leosia od Gabi. Mnie też runął cały świat po śmierci właścicielki, też oddali mnie do schroniska. ZACZYNAM WSZYSTKO OD NOWA U IWONY W SOSNOWCU:)


Tola

Recommended Posts

8 godzin temu, malti napisał:

Feluś dalej prowadzi bardzo leniwe życie. Spacery dłuższe niż 5 minut go zupełnie nie interesują- zdecydowanie jest fanem szybkich wyjść za potrzebą. Za to kocha spać i leżeć na kanapie.

Bardzo podobnie zachowuje się Fioneczka u szafirki,  delektuje się ciepłem domu jakby obawiała się, że znowu ktoś pozostawi ją na zewnątrz.

A może Feluś jest po prostu domatorem:)

8 godzin temu, seramarias napisał:

Z moją babcią Ptysią by się nadał, sofę by symetrycznie wyleżeli ;) Może on nie lubi zimna .Babcia Ptysia miga się od dłuższych spacerów jak się tylko  zimno robi,  w ciepłe dni lubi połazikować dużej.

Staruszki chyba tak mają; moja babinka Zulka jak tylko załatwi swoje potrzeby na spacerku, to odwraca się  i ciągnie do domu.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Gabi79 napisał:

Zaglądam do Felusia i bardzo się cieszę,  że wszystko u niego super.

Leoś od kiedy doszedł do siebie lubi spacerki.

Czy z Felusia też jest żebraczek o lidzie jedzonko?

Raczej nie. Żebrał tylko jak jadłam kabanosy

Link to comment
Share on other sites

Feluś na szczęście nie wie, że padają tu trudne pytania, na które trudno na razie odpowiadać;)

Maluch dostał dzisiaj  od swoich tymczasowych opiekunek nowe posłanko i miseczkę, ale w główce mu się jeszcze nie przewróciło;).

Chociaż jest jakby trochę poważniejszy;)

2048c15fb38b0f60med.jpg

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...