Jump to content
Dogomania

JUŻ W DS w Knurowie ! LUK, Mały, kudłaty chłopczyk w hoteliku u Anecik pod moją opieką.


Poker

Recommended Posts

11 godzin temu, Poker napisał:

Dziękuję za zdjęcia. Luk ma bardzo mądre spojrzenie i bardzo ciekawe umaszczenie. Po SPA będzie wyglądał jeszcze lepiej.

A teraz zdradzę Wam skąd się wzięło imię LUK . Jak popatrzyłam na jego oczy, to pomyślałam , że ma właśnie mądry look.  No i po polsku wyszedł LUK.

Jutro spytam Anecik czy już umówiła dla niego terminy do SPA i na kastrację.

Fajnie to wymyśliłaś:)

 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Anecik. Luk jutro ma kastracje o 8 rano. Do SPA nie zdążył.

Piesio jest nadal bardzo spokojny , uległy. Zachowuje czystość , coraz lepiej chodzi na smyczy. Do  ludzi obu płci przyjazny. Do psów też, kota się wystraszył.

Nadaje się do spokojnego domu  z dziećmi od 10 lat.

Kto zrobi ogłoszenia? Napiszę tekst.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2019 o 14:47, Poker napisał:

Rozmawiałam z Anecik. Luk jutro ma kastracje o 8 rano. Do SPA nie zdążył.

Piesio jest nadal bardzo spokojny , uległy. Zachowuje czystość , coraz lepiej chodzi na smyczy. Do  ludzi obu płci przyjazny. Do psów też, kota się wystraszył.

Nadaje się do spokojnego domu  z dziećmi od 10 lat.

Kto zrobi ogłoszenia? Napiszę tekst.

pomoge z ogłoszeniami, nawet dzisiaj...tyko nie zrozumiaam, Ty napiszesz tekst/? cy ja mam? i jaki numer do kontaktu??

Link to comment
Share on other sites

Dostałam info od Anecik ,że mały po kastracji czuje się dobrze.

Luk został zmierzony - ma 23 cm w kłębie i 43 cm od łopatek do ogonka  !!! Ale dłuuuuugi w stosunku do wysokości. Waży 5 kg. Muszę spytać Anecik czy jest chudy.

kiyoshi , ja sklecę tekst , a Ciebie w takim razie poproszę o ogłoszenia. Dziękuję.

EwaMarta , dziękuję za wklejenie faktury.

Jak na razie koszty to kastracja i transport.

Z bazarku i sprzedaży poza bazarkowej na 1. miesiąc i resztę powinnam uzbierać.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Z bazarku  jest dochód 88 zł

https://www.dogomania.com/forum/topic/350856-dziś-koniec-czas-prezentów-nadszedł-pluszaki-do-2111g-22/page/3/

Ewa Marta, na fakturze jest 301 zł , a w rozliczeniu 250 zł. Coś odliczałaś?

Nie wiem, skąd się wzięło 250 zł w rozliczeniach:( Chyba jednak za dużo mam psiaków do rozliczenia. Już poprawiłam. Zaraz wpiszę w przychodach kwotę z bazarku. Przepraszam. Ostatnio mam problemy ze skupieniem się. Mało tu jestem, bo każdą chwilę poświęcam chorej Barsiczce.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Przepiękne zdjęcia, chociaż widać, że Luk jeszcze jest niepewny swego losu... Może jednak kogoś właśnie TO spojrzenie ujmie i będzie chciał Lukowi uchylić nieba na Ziemi :)

No właśnie, mnie to spojrzenie urzeka, roztapia mi serce i mam nadzieję, że osoby chętne do adopcji też tak urzeknie:)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję  bardzo EwaMarta za wklejenie zdjęć.

Mnie najbardziej urzekło to zdjęcie cfebe1c94b7facffmed.jpg

Zastanawiam się na którym zdjęciu jest prawdziwy kolor sierści.ad9eafc6d8f71c11med.jpg

Na powyższym  jest zupełnie inny niż na pozostałych zdjęciach.

Ogólnie widać ,że chłopczyk czuje się jeszcze bardzo niepewnie. Anecik mówi ,że nie podchodzi do nich bliżej niż na metr. Bardzo dobrze czuje się z psami.

Wygląda na to ,że wskazany jest dom z psim towarzystwem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...