Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY ROZLICZONY! Lalki, misie, piwo dla Mikołaja! Zajrzyj do mikołajowego wora i wspomóż Szagusia i Oriona - do 27.11.2019


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 17.11.2019 o 14:12, plastelina napisał:

Poproszę 4 laleczki evi za wywoławczą. Dwie dowolne blondynki i dwie dowolne brunetki.

Dziękuję i zapisuje :)

Dnia 17.11.2019 o 17:26, omi napisał:

Tak. Piesek 5 zł cegielka+ miseczka +piwko. 

I dodatkowo nr konta do wpłaty poproszę :) 

Dziękuję, za chwilkę wyślę, przepraszam za opóźnienie. 

Dnia 17.11.2019 o 21:38, Poker napisał:

To poproszę to pachnidełko  Woda perfumowana Issey Miyake L'Eau d'Issey za CW.

Dziękuję, już zapisuje :)

9 godzin temu, iwna5702 napisał:

Dzień dobry, to ja poproszę cegiełkę +miseczkę+piwko  :)

Dziękuję!!! Czyli miska karmy dla psiaka, psiak i piwko? :)

8 godzin temu, Poker napisał:

czyżby kolokwium zassało Tyśkę na amen ?

Technika mnie pokonała :( 

5 godzin temu, tatankas napisał:

Męskiego joopa uwielbiam,tego jeszcze nie znam,ale nr 20 za 55zł jeszcze policytuję ;)

Pięknie!! Dziękuję :) Myślę, że nie pożałujesz.

 

Jaki tu piękny ruch :) Dziękuję. U mnie tydzień wariata jest, w poniedziałek trzy kolokwia (z tego niespodziewanego nie mam jeszcze wynikówo) i jeszcze wczoraj zepsuł mi się telefon, a akurat dwie adopcje mi się szykują... Dzisiaj z kolei w południe umarł mi na wieki laptop. Rano jeszcze na nim pracowałam i działał,  o 13 jak chciałam tutaj ponadrabiac to już się nie uruchomił.... Jestem bez niczego: ani telefonu, ani komputera, w centrum burzy sesyjnej, w erze egzaminów online i projektów internetowych. Kolejny online egzamin mam w czwartek a jutro tylko kartkówka :) Dzisiaj dorwalam tylko na chwile zastępczy telefon ale go boję się dotykać (służy mi tylko za modem do internetu, nie ma obudowy i wiele stron na nim nie działa), chcąc nie chcąc muszę kupić nowego laptopa... Obecnie tak oszczędzam mocno, wiec bardzo mi smutno dzisiaj się zrobiło :( Proszę mi wybaczyć nieobecność. Wpłaty również odnotuje na wątku dopiero jak będę mieć dostęp. :( Przepraszam.  

Dzisiaj paczka poszła do kropka73, byłam również nadać dwie paczki przez Ruch (a obecnie mam kawałek do kiosku, jest to wyprawa 40min w jedna stronę), a tu niespodzianka, jakiś błąd systemu, pani nie mogła mi nadać, na darmo się wymarzłam :( nie Dlatego przepraszam za poślizg, pani kazała mi przyjść jutro, a ze jutro od 6 do 21 mnie nie ma to dopiero wyślę w czwartek :( Aach, człowiek chce dobrze to nie może.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję i zapisuje :)

Dziękuję, za chwilkę wyślę, przepraszam za opóźnienie. 

Dziękuję, już zapisuje :)

Dziękuję!!! Czyli miska karmy dla psiaka, psiak i piwko? :)

Technika mnie pokonała :( 

Pięknie!! Dziękuję :) Myślę, że nie pożałujesz.

 

Jaki tu piękny ruch :) Dziękuję. U mnie tydzień wariata jest, w poniedziałek trzy kolokwia (z tego niespodziewanego nie mam jeszcze wynikówo) i jeszcze wczoraj zepsuł mi się telefon, a akurat dwie adopcje mi się szykują... Dzisiaj z kolei w południe umarł mi na wieki laptop. Rano jeszcze na nim pracowałam i działał,  o 13 jak chciałam tutaj ponadrabiac to już się nie uruchomił.... Jestem bez niczego: ani telefonu, ani komputera, w centrum burzy sesyjnej, w erze egzaminów online i projektów internetowych. Kolejny online egzamin mam w czwartek a jutro tylko kartkówka :) Dzisiaj dorwalam tylko na chwile zastępczy telefon ale go boję się dotykać (służy mi tylko za modem do internetu, nie ma obudowy i wiele stron na nim nie działa), chcąc nie chcąc muszę kupić nowego laptopa... Obecnie tak oszczędzam mocno, wiec bardzo mi smutno dzisiaj się zrobiło :( Proszę mi wybaczyć nieobecność. Wpłaty również odnotuje na wątku dopiero jak będę mieć dostęp. :( Przepraszam.  

Dzisiaj paczka poszła do kropka73, byłam również nadać dwie paczki przez Ruch (a obecnie mam kawałek do kiosku, jest to wyprawa 40min w jedna stronę), a tu niespodzianka, jakiś błąd systemu, pani nie mogła mi nadać, na darmo się wymarzłam :( nie Dlatego przepraszam za poślizg, pani kazała mi przyjść jutro, a ze jutro od 6 do 21 mnie nie ma to dopiero wyślę w czwartek :( Aach, człowiek chce dobrze to nie może.

Wyrazy współczucia :( Ja miałąm coś w typie - ale znacznie lżej - mianowicie zainfekował mi się w weekend telefon i do tej pory mam dziwne powiadomienia, kiedy właczam telefonowy internet :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...