Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY ROZLICZONY! Lalki, misie, piwo dla Mikołaja! Zajrzyj do mikołajowego wora i wspomóż Szagusia i Oriona - do 27.11.2019


Tyśka)

Recommended Posts

33 minuty temu, Poker napisał:

Czy . Woda perfumowana Issey Miyake L'Eau d'Issey była używana ?

Mam informację od Onaa, że jest to woda perfumowana nowa, tylko odpakowana z opakowania, ale nieużywana. Oczywiście pojedzie w opakowaniu.

Dziękuję za pilnowanie bazarku i przepraszam za ciszę. Poodpowiadam jutro, musicie mi wybaczyć, ale chyba zabalowałam z Mikołajem (nie pamiętam) i dopiero dzisiaj uświadomiłam sobie o jutrzejszym kolokwium, kolejnym :-) Zakręcona jestem, więc dzisiaj tylko wpadłam na chwilę podziękować za taki ruch przy niehandlowej niedzieli, a jutro poodpowiadam.
Jutro też pójdą pierwsze przesyłki, a Paczki w Ruchu we wtorek :). 

Pozdrawiam, Ciocie i Wujków i proszę o kciuki za zakręconą moją osobę :)
Coś mi te kolejne studia nie idą jak iść powinny :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2019 o 20:09, Tyś(ka) napisał:

Mam informację od Onaa, że jest to woda perfumowana nowa, tylko odpakowana z opakowania, ale nieużywana. Oczywiście pojedzie w opakowaniu.

Dziękuję za pilnowanie bazarku i przepraszam za ciszę. Poodpowiadam jutro, musicie mi wybaczyć, ale chyba zabalowałam z Mikołajem (nie pamiętam) i dopiero dzisiaj uświadomiłam sobie o jutrzejszym kolokwium, kolejnym :-) Zakręcona jestem, więc dzisiaj tylko wpadłam na chwilę podziękować za taki ruch przy niehandlowej niedzieli, a jutro poodpowiadam.
Jutro też pójdą pierwsze przesyłki, a Paczki w Ruchu we wtorek :). 

Pozdrawiam, Ciocie i Wujków i proszę o kciuki za zakręconą moją osobę :)
Coś mi te kolejne studia nie idą jak iść powinny :)

Te zakręcone, są najfajniejsze! kciuki zaciśnięte okok.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...