Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY ROZLICZONY! Lalki, misie, piwo dla Mikołaja! Zajrzyj do mikołajowego wora i wspomóż Szagusia i Oriona - do 27.11.2019


Tyśka)

Recommended Posts

7 godzin temu, tatankas napisał:

Zdrówka dla mordki życzę

Bardzo, bardzo dziękuję. Takie słowa są dla mnie bardzo ważne.

6 godzin temu, Kamila Proc napisał:

i jak mordka?

Mała mordka wymaga dalszych drobnych konsultacji.

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

komu komu?

Bo idę do domu:)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za pilnowanie bazarku. Okazuje się, że bez komputera i telefonu to bida z nędzą :( Awaryjny telefon nie wpuszczał mnie na stronę banku, a laptop dopiero dzisiaj był do odebrania w salonie. Bardzo mi głupio, że tak mocno jestem w tyle... a jeszcze weekend był pod organizacją ślubu, tik tak tik tak... ;) Niech ten czas zwariowany się skończy :-)

Ale koniec mojej paplaniny. Zajrzałam dzisiaj na konto, uzupełniłam czym prędzej rozliczenie na pierwszej stronie.

W dniu 18.11. Radek rozgrzał piwem naszego Mikołaja - 10zł zaksięgowało się na koncie.
W dniu 21.11. dostałam pieniążki za fanty - Istar19 - 46zł , mila-ada - 40zł.  TEGO DNIA POSŁAŁAM TEŻ PACZKI DO ISTAR I MILA-ADA :) 
W dniu 25.11. mikołajowy zaprzęg zyskał wsparcie:
- omi - nakarmiła psiaka oraz rozgrzała Mikołaja piwem... oraz obdarowała Mikołaja psiakiem - 10zł

- elficzkowa - zasponsorowała aż cztery  piwa Mikołajowi (mimo deklaracji dwóch) :) - 8zł 

DZIĘKUJĘ :)


Co prawda na razie Mikołaj wychodzi na piwosza, a jego psiaki mają mało jedzonka dla siebie, ale może ktoś je jeszcze nakarmi...? ;)

Wyślę za chwilkę dane do przelewu iwna5702 oraz Nesiowata, bo chyba przegapiłam :)

Link to comment
Share on other sites

Czy tylko mi nie działa multicytat? :(
 

Dnia 20.11.2019 o 22:01, kropka73 napisał:

Przesyłeczka dotarła - bardzo dziękujemy. Córeczka zadowolona.

Baaardzo dziękujemy za dołożony gratisik. :)

 

Dziękuję za potwierdzenie odebrania przesyłki. Cieszę się, że córeczka zadowolona :)

Dnia 22.11.2019 o 13:27, majowa napisał:

nr 27 za 100 :)

O, ktoś tutaj ubiegł Poker :) Dziękuję za zajrzenie i za licytację, już zapisuję!

Dnia 23.11.2019 o 16:35, Livka napisał:

poproszę 20 za 60 zł :)

Dnia 23.11.2019 o 23:40, tatankas napisał:

nr 20 za 65zł :) tak na koniec dnia ;)

9 godzin temu, Livka napisał:

20 za 70 zł ;)

Jaka tutaj piękna licytacja :) Miło popatrzeć! Dziękuję i notuję! Aż nie mogę się doczekać wyniku bazarku, do kogo trafi fant...? ;)

21 godzin temu, ranias napisał:

Dobry wieczór

poproszę nr 17 za  wywoławczą wszystkie pozostałe

Wow, co za niespodzianka. Już zapisuję i proszę mnie sprawdzić, czy dobrze zrozumiałam :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...