Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY ROZLICZONY! Lalki, misie, piwo dla Mikołaja! Zajrzyj do mikołajowego wora i wspomóż Szagusia i Oriona - do 27.11.2019


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 30.11.2019 o 17:02, dotta1311 napisał:

Poproszę wysyłkę listem zwykłym nierejestrowanym na moją odpowiedzialność.

Dziękuję za odpowiedź. Jutro nadam (na mój koszt poleci priorytet).

Niestety, jestem zdenerwowana na opcję Paczka W Ruchu. Od soboty nie działa im system jak powinien, a pani w kiosku nie jest mi skłonna podpowiedzieć jak to rozwiązać. Każda paczka dostaje swój kod, który musi zostać zautoryzowany przed wysłaniem. Bez tego ani rusz. Z reguły na autoryzację czeka się niecałą dobę (na pewno nie więcej niż 24h), więc nauczona doświadczeniem jeszcze w sobotę (w południe) zakodowałam dwie paczki, aby w poniedziałek je wysłać jak najszybciej. Wiedziałam, że Kupującym zależy na czasie. W teorii do tego czasu kod powinien zostać zatwierdzony bez problemu, a w poniedziałek po zajęciach pojechałam specjalnie pod kiosk i usłyszałam, że oba kody nadal czekają na autoryzację. Sama Pani była zdziwiona, że system się zawiesił na tak długo, ale zaproponowała, żebym jeszcze raz je zakodowała i jutro przyjechała - że paczki powinny dojść i tak na mikołajki... jak zaproponowała, tak też na to przystałam. Pierwszy raz zastała mnie taka sytuacja, zawsze bezproblemowo paczki szły w ten sposób... Od razu jak wróciłam próbowałam raz jeszcze nadać paczki przez system. Tym razem przy wpisywaniu danych nadawcy i odbiorcy kilkakrotnie mnie wyrzuciło mnie ze strony, w zamian pojawiał się komunikat, że coś poszło nie tak i spróbować ponownie... po paru próbach w koncu się udało i dostałam nowe wygenerowane kody dla obu paczek (mam zdjęcia), zostało tylko czekać na autoryzację. Jednak nie byłam pewna czy na pewno system zapamiętał te kody, więc następnego dnia, tj dzisiaj rano specjalnie wstałam wcześniej niż zwykle, aby jeszcze rasz wygenerować kody. I wieczorem pojechałam nadać paczki. I... znowu nic. Ani sobotnie, ani poniedziałkowe, ani dzisiejsze kody nie zostały zatwierdzone przez system, co oznacza, że nie można wysłać paczki, a więc i one nie dojdą na mikołajki. Pani w kiosku tylko wzruszyła ramionami i powiedziała, że widocznie jest awaria. :( Ja jestem zrozpaczona, bo nie lubię z czymś zwlekać. :( Nie wiem co teraz robić. Już pomijając fakt, że nieźle się wymarzłam na przystanku czekając na tramwaj i zmarnowałam 3h ot tak (mam około 40-45min drogi w jedną stronę, w ogóle nie jest mi to po drodze) to jeszcze teraz świecić muszę oczami :( Chyba skończę przygodę z kioskiem w ruchu, a szkoda, bo do tej pory byłam bardzo zadowolona z tej opcji, żadnych problemów nie miałam. Bardzo przepraszam Osoby, które czekają na paczki.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę puść zwykłym nierejestrowanym. Bez opcji priorytetu. Bo do mamy poczta i tak przyjeżdża raz w tygodniu :) to mała wieś, więc nie ma widocznie potrzeby częściej. Ale za to WSZYSTKIE PRZESYŁKI ZAWSZE DOCHODZĄ. Co innego u mnie, w tak zwanym wielkim mieście... no tu to z pocztą są cuda na kiju.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, dotta1311 napisał:

Bardzo proszę puść zwykłym nierejestrowanym. Bez opcji priorytetu. Bo do mamy poczta i tak przyjeżdża raz w tygodniu :) to mała wieś, więc nie ma widocznie potrzeby częściej. Ale za to WSZYSTKIE PRZESYŁKI ZAWSZE DOCHODZĄ. Co innego u mnie, w tak zwanym wielkim mieście... no tu to z pocztą są cuda na kiju.

Dziękuję :) Zgodnie z propozycją tak też dzisiaj poszedł list.

Wysłałam dzisiaj (tj. 04.12) paczki do:
- dotta1211
- Besia11

Otrzymałam też dzisiaj wpłatę od dotta1211 - 12zł (6 + 6kw). Dziękuję.


Przed zajęciami podjadę do kiosku, spróbować nadać dwie paczki poprzez RUCH (Livce i plastelinie). :)  Może się uda.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, sue napisał:

Bardzo proszę o wysyłkę listem zwykłym :) Dziękuję

Dziękuję, w poniedziałek (bo jutro nieczynne) wyślę - ale proszę o adres.

Jutro kolejna próba wysłania paczek przez RUCH, potrzebne kciuki :D Chciałabym już zakończyć ten bazarek całkowicie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2019 o 12:46, Besia11 napisał:

Paczkę otrzymałam, ślicznie dziękuję za gratis :)

:) Dziękuję za potwierdzenie. Jak na PP poszło dość sprawnie ;)

Dnia 9.12.2019 o 20:16, Poker napisał:

Moje ulubione perfumy dotarły od Onaa. Dziękuję.

Świetnie, dziękuję za potwierdzenie.

Wczoraj  (10.12.) dotarła do mnie wpłata od sue - 25zł.

Dzisiaj w końcu udało się uporać z paczkami z Kiosku W Ruchu, UFFF! Męczyłam się z tym ponad tydzień. Przepraszam za te czasowe niedogodności, mnie też były mocno nie na rękę... kamień spadł mi serca jak zostawiłam dzisiaj paczki w kiosku, a nie z nimi wróciłam :)
Lecą paczki do:
- plastelina,
- Livka,
- Nesiowata,
- ranias
.

Jutro wyślę do sue, bo wczoraj nie zdążyłam, a dzisiaj nie wyrobię się przed zamknięciem PP. Jutro też przysiądę do rozliczenia końcowego i prześlę psiakom pieniądze. Podliczyłam, że dzięki bazarkowi Orion będzie miał na jedzenie w styczniu i na pół jedzenia ;) w lutym. Szagusiowi bidulkowi pieniądze tym bardziej potrzebne, lata zaniedbania robią swoje.

Link to comment
Share on other sites

Rozdzieliłam wynik bazarku (po 264,85) i posłałam przed chwilą do skarbników psiaków:
- Szagusia - do mdk8,
- Orionka - do elficzkowa.

Proszę o potwierdzenie, gdy pieniążki dojdą.

Dziękuję raz jeszcze za udział w bazarku, podrzucanie, kupowanie, licytowanie i obecność :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2019 o 19:08, mdk8 napisał:

Potwierdzam wpływ pieniędzy na konto Szagusia. Dziękuję :)

 

Dnia 13.12.2019 o 19:25, elficzkowa napisał:

Na koncie Oriona już zameldowała się kwota 264,85 zł. Dziękuję :)

 

Bardzo dziękuję za ekspresowe potwierdzenie :) 

W takim razie bazarek został już rozliczony, czekam jedynie na informacje od Zakupowiczów czy fanty dotarły na miejsce. :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2019 o 17:27, dotta1311 napisał:

Odebrałam, obdarowany bardzo zadowolony :)

 

Dnia 16.12.2019 o 13:36, Nesiowata napisał:

Odebrane,  dziękuję.

 

Dnia 16.12.2019 o 17:07, plastelina napisał:

Paczka dotarła , ubranka śliczne , bardzo dziękuję :)

 

Dnia 16.12.2019 o 18:23, ranias napisał:

Śliczne laleczki u mnie, dziękuję :-)

 

Dnia 17.12.2019 o 08:50, Livka napisał:

Paczuszka odebrana - dziękuję ślicznie :)

Wspaniale, bardzo bardzo dziękuję za potwierdzenie i cieszę się, że zakupy udane :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...