Jump to content
Dogomania

SZAGI - STARY PUDEL/SZNAUCER-KALEKA NA WYLOCIE DO SCHRONU.Szagi w DT u [email protected] za TM.


Anula

Recommended Posts

15 minut temu, Tyś(ka) napisał:

elficzkowa, jesteś bardzo dzielna :) A z Panią Marzenką to obie jesteście... aniolek2.gif ach, kocham Was obie! loveyy3.gif
Szagi jeszcze w podróży, ciekawe jak tam mu się jedzie...? 

Jeszcze jadą...

Szagi  w kontenerku..., nie jest zachwycony zamknięciem i pyszczy trochę :( Ale głos ma piękny ,)

Link to comment
Share on other sites

Czy nasz mały miś dojechał? :)

Szaguś ma Aniołów wokół siebie. flircik.gif
Onaa na trwający już bazarek podarowała nową wodę perfumowaną Issey Miyake L'Eau d'Issey kupioną w Douglasie, fant jest od koleżanki Onaa, Anetki. :)
To OGROMNY prezent dla Szagusia...
 może ktoś się skusi i je zakupi? Zapraszam, podnoszenie mile widziane.
ad4dda2985ab2a26med.jpg <<LINK DO BAZARKU>>

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elficzkowa napisał:

Koledzy z jednego kojca :)

Jeszcze tylko Roxi brakuje do kompletu :)

5 minut temu, Moli@ napisał:

Dobrze że jutro jedzie do weta..., tył nie wygląda dobrze...:(

:( Na filmiku już to paskudnie wyglądało... trochę się boję, co mu wyjdzie w badaniach.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Moli@ napisał:

Chyba widzi.

Nie chcę go męczyć, niech śpi.

Bardzo chudy..., leciutki jak piórko :(

Na pewno widzi. Kiedy znikałam mu z pola widzenia szukał mnie wzrokiem. Wodził też wzrokiem za psami, które biegały za płotem. 

On był jeszcze chudszy, bałam się go dotykać. Lubi jeść, w nocy gdy wstawał na siusiu  podbiegał też do miski, zawsze coś tam mu zostawiałam.

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elficzkowa napisał:

Na pewno widzi. Kiedy znikałam mu z pola widzenia szukał mnie wzrokiem. Wodził też wzrokiem za psami, które biegały za płotem. 

On był jeszcze chudszy, bałam się go dotykać. Lubi jeść, w nocy gdy wstawał na siusiu  podbiegał też do miski, zawsze coś tam mu zostawiałam.

 

Zamorzona psia bieda :(

Ale 16 lat nie ma..., młodszy pies moim zdaniem

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Moli@ napisał:

Zamorzona psia bieda :(

Ale 16 lat nie ma..., młodszy pies moim zdaniem

Moli@ czy dotarły do Ciebie ,,dokumenty'' Szagusia ? Podałam zaświadczenie o szczepieniu przeciwko wściekliźnie i na dokumencie przejęcia psa były dopisane daty odrobaczenia oraz podania preparatu przeciwko pchłom i kleszczom. Niestety nic więcej nie miałam.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elficzkowa napisał:

Moli@ czy dotarły do Ciebie ,,dokumenty'' Szagusia ? Podałam zaświadczenie o szczepieniu przeciwko wściekliźnie i na dokumencie przejęcia psa były dopisane daty odrobaczenia oraz podania preparatu przeciwko pchłom i kleszczom. Niestety nic więcej nie miałam.

Są "dokumenty"

Pisałyśmy równocześnie ,)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...