Jump to content
Dogomania

SZAGI - STARY PUDEL/SZNAUCER-KALEKA NA WYLOCIE DO SCHRONU.Szagi w DT u [email protected] za TM.


Anula

Recommended Posts

Rano nie budził... pierwsze wyjście ze stadem ,)

Śniadanie jadł z apetytem... suchą karmę wymieszałam z kaszą jaglaną + dodatki  :)

 

Z trzech kilogramów łapek ugotowałam (skromniejszą - z dodatkiem żelatyny spożywczej) galaretę dla stada ...pozostałe  zamrożone dla Szagiego i staruszków

 

2ba8bfc22b0625aamed.jpg

 

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zalecono

- BRAINACTIVE BALANCE 38 caps  1x 1 dziennie ( dostałam w oryginalnym opakowaniu - cena na opakowaniu - nie dotyczy) - na dług

- Neurovit 100tab  1 x 1 dziennie 39,99zł / 25.11 (zapłaciłam gotówką - paragon)

 

- HMB 2x1tab - brak w lecznicy (przyspiesza wzrost masy ciała / mięśni)

- Nivalin 2,5mg 1 x dziennie (podskórnie) - brak w lecznicy

 

 

9c1ec317034418a4med.jpg

01c81fcf26549ef9med.jpg

bb01888734e77e39med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że uda się poprawić komfort życia Szagusia, bo poza choróbskami jest mocno adopcyjny... śliczny... coraz śliczniejszy na zdjęciach.

Na ten moment z bazarku Szagi i Orionek mają po 221zł - to znaczy będą mieć jak wszyscy wpłacą, w środę koniec bazarku. Może jeszcze ktoś zerknie i coś kupi.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Mam nadzieję, że uda się poprawić komfort życia Szagusia, bo poza choróbskami jest mocno adopcyjny... śliczny... coraz śliczniejszy na zdjęciach.

Na ten moment z bazarku Szagi i Orionek mają po 221zł - to znaczy będą mieć jak wszyscy wpłacą, w środę koniec bazarku. Może jeszcze ktoś zerknie i coś kupi.

Szagi jest ładnym sympatycznym psiakiem. Odważny, spokojny, zrównoważony współpracujący z człowiekiem..., też mam nadzieję że uda się postawić go na cztery łapki :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Moli@ napisał:

https://m.zooexpress.pl/dolvit-preparat-wspomagajacy-miesnie-hmb-dla-psa-i-kota-op-90-tabletek.html

wetka sugerowała podawanie tego preparatu ( w lecznicy nie było) dla przyspieszenia odbudowy masy mięśniowej.

 

Moli@ ja zamówię ten preparat tylko potrzebuję dane do wysyłki.Możesz mi podać?

Jeżeli Szagi ma łykać ten preparat i jeszcze dodatkowo inne leki to bym sugerowała jedną tabletkę dziennie,ponieważ Szagi raczej nie dużo odbiega od wagi 10kg.

Psy o masie ciała do 10kg - 1 tabletka dziennie

Psy o masie ciała 10-20kg - 2 tabletki dziennie

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Anula napisał:

Moli@ ja zamówię ten preparat tylko potrzebuję dane do wysyłki.Możesz mi podać?

Jeżeli Szagi ma łykać ten preparat i jeszcze dodatkowo inne leki to bym sugerowała jedną tabletkę dziennie,ponieważ Szagi raczej nie dużo odbiega od wagi 10kg.

Psy o masie ciała do 10kg - 1 tabletka dziennie

Psy o masie ciała 10-20kg - 2 tabletki dziennie

Dzięki :) adres na pw

Chudość Szagiego przeraża a jednocześnie nie ma siły - wstać, chodzić dlatego wetka sugerowała 2 x 1 tab.

Masz rację, podawałabym po jednej, już kilka tabletek dostaje biedaczek .....

 

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Moli@ napisał:

Dzięki :) adres na pw

Chudość Szagiego przeraża a jednocześnie nie ma siły - wstać, chodzić dlatego wetka sugerowała 2 x 1 tab.

Masz rację, podawałabym po jednej, już kilka tabletek dostaje biedaczek .....

 

Trzeba poczekać aby nabrał ciałka.Jak będzie jadł takie pyszności jak mu serwujesz to szybko przytyje i nabierze sił.Potrzeba czasu.

Cudnie,że wcina to jest bardzo istotne.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Anula napisał:

Trzeba poczekać aby nabrał ciałka.Jak będzie jadł takie pyszności jak mu serwujesz to szybko przytyje i nabierze sił.Potrzeba czasu.

Cudnie,że wcina to jest bardzo istotne.

Całe szczęście że je...., przez pierwsze dni karmiłam leżącego na boczku bo bidak nie miał siły dłużej siedzieć przy miseczce... :(

 

Szagi w schronisku umarłby z głodu :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Moli@ napisał:

Szagi w schronisku umarłby z głodu :(

Tak,dlatego dziewczyny alarmowały,że trzeba psa wziąć natychmiast.Gdyby jeszcze żył i został zabrany do schronu w Zamościu byłoby po nim.

Preparat już zamówiony.

Szczegóły operacji
  Numer transakcji: C 9D32 XX1522423547XX (PL)
  Numer zlecenia (nadany przez odbiorcę): EX/1122398 - 1574764815
  Opis płatności: Zamówienie nr EX/1122398
  Kwota: 44,00 PLN
  Kwota po przewalutowaniu: -
  Kurs przewalutowania: -
  Dodatkowe opłaty obciążające klienta: 0,00 PLN
  Data transakcji: 2019-11-26 11:41:17
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Tak,dlatego dziewczyny alarmowały,że trzeba psa wziąć natychmiast.Gdyby jeszcze żył i został zabrany do schronu w Zamościu byłoby po nim.

Preparat już zamówiony.

Szczegóły operacji
  Numer transakcji: C 9D32 XX1522423547XX (PL)
  Numer zlecenia (nadany przez odbiorcę): EX/1122398 - 1574764815
  Opis płatności: Zamówienie nr EX/1122398
  Kwota: 44,00 PLN
  Kwota po przewalutowaniu: -
  Kurs przewalutowania: -
  Dodatkowe opłaty obciążające klienta: 0,00 PLN
  Data transakcji: 2019-11-26 11:41:17

Dziękuję :)

 

Zakup Nivalinu zaoferowała Pani spoza dogo... po uzgodnieniu z wetką - ustaleniu dawki. Zakup potwierdzony.

Dziękuję :)

 

Szaguś będzie zaopatrzony we wszystkie niezbędne leki :)

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Moli@ napisał:

Dziękuję :)

 

Zakup Nivalinu zaoferowała Pani spoza dogo... po uzgodnieniu z wetką - ustaleniu dawki. Zakup potwierdzony.

Dziękuję :)

 

Szaguś będzie zaopatrzony we wszystkie niezbędne leki :)

Miki miał ustaloną dawkę 2,5mg/ml co 24godz. dwie serie po 5 zastrzyków.Teraz jest lepiej,łapka sprawniejsza bo może już chodzić ale po schodach nie ma mowy(jest noszony).Schody zastawione dechą.Rehabilitacja dwutygodniowa też pomogła magnetoterapia i laseroterapia.Mamy nadzieję,że dechy będą odstawione ale potrzeba czasu.

Oby też pomógł Nivalin Szagusiowi.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Miki miał ustaloną dawkę 2,5mg/ml co 24godz. dwie serie po 5 zastrzyków.Teraz jest lepiej,łapka sprawniejsza bo może już chodzić ale po schodach nie ma mowy(jest noszony).Schody zastawione dechą.Rehabilitacja dwutygodniowa też pomogła magnetoterapia i laseroterapia.Mamy nadzieję,że dechy będą odstawione ale potrzeba czasu.

Oby też pomógł Nivalin Szagusiowi.

Szagi też co 24 godziny 2,5 mg/ml :)

 

Lepiej się czuje..., więcej chodzi, siedzi...., ustawia się w grupie do wyjścia z domu, już wie kiedy miseczkę dostanie i sam idzie / siada lub kładzie się  przy lodówce ,)

Tablety ukrywam / podaję w żarełku, nie ma problemu.

Rozciąga się - leżąc na boczku wyciąga tylne łapki i przednie  w koci grzbiet ,) Nie bardzo mu to wyszło ale była toaletka ,)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...