Jump to content
Dogomania

SZAGI - STARY PUDEL/SZNAUCER-KALEKA NA WYLOCIE DO SCHRONU.Szagi w DT u [email protected] za TM.


Anula

Recommended Posts

Robali nie ma.

Byłam w lecznicy..., uzgodniłam z lekarką weterynarii że nie będziemy męczyć dziadunia wkłuciami ( nie bardzo jest w co), zostajemy przy tabletach. Osłonowo - Helicid Control + rozgotowany kleik + siemię lniane.

Kupiłam Helicid Control - 8.99zł / 09.06 (paragon)

 

 

54b374ece3764f59med.jpg

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, elficzkowa napisał:

Nie znam się ale czy skoro jest anemia to czy zasadne jest podanie  specjalnych preparatów witaminowych ? Czy to nic nie zmieni skoro jest krwawienie ? Skoro Szagunio jeszcze potrafi cieszyć się życiem niechby sobie tuptał powolutku. 

Nikt nie będzie męczył dziadunia..., niech tupta bez bólu.

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Moli@ napisał:

Nikt nie będzie męczył dziadunia..., niech tupta bez bólu.

To jest..."po mojemu" Ma nie boleć.Za każdą cenę.

Można osłaniać przewód pokarmowy,najlepszy byłby Ulgastran,który jest teraz nieosiagalny - zarówno w wersji ludzkiej jak i weterynaryjnej...może być siemie,moze byc Helicid...

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Nesiowata napisał:

A moja Neska ma problem żeby przekonać się do maty, leży obok. Może najbliższe dni ja przekonają. 

Szagusiowi podpasowała...., Tuptuś -  nigdy nie kładzie się na materacach/legowiskach) spał z mordką na macie ,) Pozostałe oglądały, wąchały ale nikt nie posadził dupki. 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Moli@ napisał:

Szagusiowi podpasowała...., Tuptuś -  nigdy nie kładzie się na materacach/legowiskach) spał z mordką na macie ,) Pozostałe oglądały, wąchały ale nikt nie posadził dupki. 

A ja dziś sama wpakowałam Nesię na  matę i tym razem spokojnie leży. Wygląda na zadowoloną. Ciekawe tylko czy będzie kładła się sama...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...