Jump to content
Dogomania

SZAGI - STARY PUDEL/SZNAUCER-KALEKA NA WYLOCIE DO SCHRONU.Szagi w DT u [email protected] za TM.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Wprowadziłam psiaki do domu, cofnęłam się po Szagusia .... mały "biegnie" do wejścia a w oczach strach - zostawiła :(

Wzięłam na ręce..., wtulił się  w oczy patrzy po twarzy liże...

Biedny Szaguś,sądził,że zostawili biednego psa na pastwę losu,na dworze,a on tyle się wymarzł już w swoim nędznym życiu.

Link to comment
Share on other sites

Szaguś zadomowił się i rozgościł u Moli@ i jest mu tam bardzo dobrze :) To teraz trzeba zadbać o Moli@ aby miała czym karmić naszego przystojniaka oraz swoje stadko. Moli@ napisz proszę jaką karmę trzeba zamówić i w jakiej ilości oraz jakie trzeba uregulować jeszcze płatności żywieniowe Szagusia. Widzę na wątku paragony za zakupy dla Szagiego. Czy zapłacimy po pełnym miesiącu czy już teraz ? Mamy okres przedświąteczny więc dobrze by było aby wszystko dotarło przed Świętami. 

Oglądam zdjęcia Szagiego i aż mi się łezka kręci w oku ze wzruszenia. Jest taki piękny, zadbany i zakochany w Moli@. Jednocześnie strach mnie ogarnia na samą myśl, że mógłby trafić do schroniska :(

Moli@ bardzo proszę poprzytulaj go bardzo, bardzo mocno w moim imieniu :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Trzecia wizyta / 22.11: Konsultacja ortopedyczna - 120zł

Badanie RTG - 70zł

_______________

do zapłaty : 190zł  22.11(na dług)

Czwarta wizyta / 25.11 - kontrolne badanie + witaminy w capsułkach z lecznicy

do zapłaty ? (na dług) + 39,99zł / 25.11 (paragon z apteki)

Zalecono

- BRAINACTIVE BALANCE 38 caps  1x 1 dziennie ( dostałam w oryginalnym opakowaniu - cena na opakowaniu - nie dotyczy) - na dług

- Neurovit 100tab  1 x 1 dziennie 39,99zł / 25.11 (zapłaciłam gotówką - paragon)

 

- HMB 2x1tab - brak w lecznicy (przyspiesza wzrost masy ciała / mięśni)

- Nivalin 2,5mg 1 x dziennie (podskórnie) - brak w leczni

 

Poniedziałek / wtorek - zaplanowana kolejna wizyta w lecznicy - czekam na wyznaczenie terminu/godziny.

Wezmę rozliczenie tych trzech wizyt.

 

Link to comment
Share on other sites

Szagi przyjechał 16.11 z puchą - 800g Dolina Noteci, 800g Animonda + saszetki 12 x 100g Orlando (nadal mam 11szt).

Nóżki (w galarecie), ryż, kasza jaglana - nie rozliczam, traktuję jako dodatek. Dostaje odrobinę suchej karmy (nie rozliczam na razie).

Podstawą karmienia są puchy - zjada dziennie około 700/800g. Dostaje Rocco senior na przemian z Doliną Noteci (Noteć uwielbia).

 

Proponuję zakupić12 x 800g Rocco senior...dla Szagusia + Briantos Adult, jagnięcina & ryż 1 x 14kg dla stada (za opiekę)

  i zamkniemy okres rozliczeniowy 16.11 - 31.12

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Moli@ napisał:

(Noteć uwielbia).

Właśnie moja Kula uwielbia Noteć. Całkiem przypadkiem to wyszło, dostała w prezencie kilka saszetek, bo normalnie to ja psu gotuję. Po Noteci robi dużo więcej kup, wiadomo, ale czuje się świetnie, śmiga, i tak sobie myślę, że to przewentylowanie przewodu pokarmowego dobrze jej robi. Zjada ilości w/g przepisu. Pytałam wetkę, mówi że jak jest dobrze, to na tym zostać.

Problem mój w tym, że nie mam po co gotować, a lubię.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, rozi napisał:

Właśnie moja Kula uwielbia Noteć. Całkiem przypadkiem to wyszło, dostała w prezencie kilka saszetek, bo normalnie to ja psu gotuję. Po Noteci robi dużo więcej kup, wiadomo, ale czuje się świetnie, śmiga, i tak sobie myślę, że to przewentylowanie przewodu pokarmowego dobrze jej robi. Zjada ilości w/g przepisu. Pytałam wetkę, mówi że jak jest dobrze, to na tym zostać.

Problem mój w tym, że nie mam po co gotować, a lubię.

Mój Elfik jakiś czas temu też bardzo polubił Noteć. Niestety ostatnio jest : blee, nieee, yyy jadł nie będę. Więc będzie znowu gotowane. On ogólnie jest niejadkiem więc to , że chciał jeść puszki bardzo mnie cieszyło. Niestety nie długo tej radości było.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2019 o 05:42, Moli@ napisał:

rzecia wizyta / 22.11: Konsultacja ortopedyczna - 120zł

Badanie RTG - 70zł

_______________

do zapłaty : 190zł  22.11(na dług)

Czwarta wizyta / 25.11 - kontrolne badanie + witaminy w capsułkach z lecznicy

do zapłaty ? (na dług) + 39,99zł / 25.11 (paragon z apteki)

Zalecono

- BRAINACTIVE BALANCE 38 caps  1x 1 dziennie ( dostałam w oryginalnym opakowaniu - cena na opakowaniu - nie dotyczy) - na dług

- Neurovit 100tab  1 x 1 dziennie 39,99zł / 25.11 (zapłaciłam gotówką - paragon)

Razem 268,98  ?  A za Brainactive balance  ?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, mdk8 napisał:

Razem 268,98  ?  A za Brainactive balance  ?

Trzecia wizyta - 22.11 - 190zł

Czwarta wizyta - 25.11 - 85,20zł (z Brainactive balance)

_______________________

275,20zł (dług w lecznicy)

+ 39,99zł / 25.11 Neurovit tab 100szt - (zakup  w aptece na receptę - paragon/zapłacono)

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Trzecia wizyta - 22.11 - 190zł

Czwarta wizyta - 25.11 - 85,20zł (z Brainactive balance)

_______________________

275,20zł (dług w lecznicy)

+ 39,99zł / 25.11 Neurovit tab 100szt - (zakup  w aptece na receptę - paragon/zapłacono)

 

 

ok. przelewam 315,19

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.12.2019 o 06:44, Moli@ napisał:

Proponuję zakupić12 x 800g Rocco senior...dla Szagusia + Briantos Adult, jagnięcina & ryż 1 x 14kg dla stada (za opiekę)

 

3 minuty temu, elficzkowa napisał:

Super, że będzie wszystko rozliczone. Czy zamówisz od razu karmę dla Szagusia oraz dla stadka Moli@ ? Powinno wystarczyć pieniędzy. 

ok tylko poproszę na pw adres do wysyłki .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...