Jump to content
Dogomania

SZAGI - STARY PUDEL/SZNAUCER-KALEKA NA WYLOCIE DO SCHRONU.Szagi w DT u [email protected] za TM.


Anula

Recommended Posts

Rozmawiałam dziś z wetką o Szagusiu..., czy robić mu kontrolne badanie krwi.

Chłopczyk czuje się dobrze, nabrał masy, apatyt bardzo dobry - to on pilnuje godzin posiłków, wybija godzina i już piłuje ziapę - daj jeść ,). Porusza się w miarę sprawnie (jak na niego), wstaje bez pomocy, spaceruje. Nie popłakuje..., w nocy śpi. Kontaktowy, nie ma problemów neurologicznych z główką. 

Pije w normie...

Od dawna nie dostaje leków przeciwzapalnych - mam cały listek, ( nie ma  potrzeby).

Podaję ARTHROVET i HEPATIALE Forte - dostaje też Promyczek ( preparaty kupiła limonka80 ) , ASCOFER.

Kupki ładne. 

Szagi wyniki miał dobre, jedynie anemia, więc zamiast wydawać kasę na badania można mu kupić preparat na stawy. Podawać żelazo i preparaty wspomagające wątrobę.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 18:40, Moli@ napisał:

Rozmawiałam dziś z wetką o Szagusiu..., czy robić mu kontrolne badanie krwi.

Chłopczyk czuje się dobrze, nabrał masy, apatyt bardzo dobry - to on pilnuje godzin posiłków, wybija godzina i już piłuje ziapę - daj jeść ,). Porusza się w miarę sprawnie (jak na niego), wstaje bez pomocy, spaceruje. Nie popłakuje..., w nocy śpi. Kontaktowy, nie ma problemów neurologicznych z główką. 

Pije w normie...

Od dawna nie dostaje leków przeciwzapalnych - mam cały listek, ( nie ma  potrzeby).

Podaję ARTHROVET i HEPATIALE Forte - dostaje też Promyczek ( preparaty kupiła limonka80 ) , ASCOFER.

Kupki ładne. 

Szagi wyniki miał dobre, jedynie anemia, więc zamiast wydawać kasę na badania można mu kupić preparat na stawy. Podawać żelazo i preparaty wspomagające wątrobę.

 

Moli@, Ty najlepiej orientujesz się w sprawie stanu zdrowia Szagusia. Skoro Szagulec czuję się dobrze to z badaniami można się wstrzymać a pieniądze przeznaczyć na preparaty wspomagające jego zdrowie. Gdyby coś się działo badania zawsze można wykonać. Pozdrawiam Ciebie i Szagusia :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 19:20, elficzkowa napisał:

Moli@, Ty najlepiej orientujesz się w sprawie stanu zdrowia Szagusia. Skoro Szagulec czuję się dobrze to z badaniami można się wstrzymać a pieniądze przeznaczyć na preparaty wspomagające jego zdrowie. Gdyby coś się działo badania zawsze można wykonać. Pozdrawiam Ciebie i Szagusia 🙂

Życiu Szagusia zagrażają zmiany w odcinku szyjnym a niestety nic nie można zrobić. W każdej chwili może wystąpić paraliż 😞 z czym to się wiąże nie muszę tłumaczyć. 

Chcę być dobrze zrozumiana... to nie tak, że ja nie chcę mu robić badań bo coś tam... Wyniki nic tu nie zmienią, ale mogę zawieść dziadeczka do weta. Już dawno rozmawiałam z wetami...,   dopóki mały sam wstaje, chodzi, ma chęć życia pomożemy mu żyć godnie, bez bólu..., dbając o komfort życia.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Szaguś był dziś w lecznicy, pobrano krew do badań.  Zapłaciłam 61zł / 10.11 (paragon)

Wynik na maila 

Waga 9kg (prawidłowa waga 9-10kg), żeberka, kręgosłup trudno wyczuwalne 🙂 Zdaniem weta widoczna zmiana w wyglądzie i zachowaniu - rzuca się w oczy ładny zdrowy "lejący" włos, już nie "siano".

98b336a82f6e72a4med.jpg

a60748c310343104med.jpg

f5b8383d9e02afd2med.jpg

b88046933d94030fmed.jpg

2b768d7de54e9f84med.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Byłam w lecznicy, tak jak myślałam, nic nie zmieniamy,  Szagusiowi podawać : preparaty - z żelazem, na wątrobę i stawy. 

Kupiłam Ascofer 50tab - 8,50zł i Esseliv 50 kapsułek - 14,00zł. Podajemy po 1 tab x dziennie. Zapłaciłam 22,50zł / 15.11 (paragon zbiorczy)

Essensal 12zł - dla Promyczka

Trafiłam na pustki w aptece, dlatego z dwóch firm

 

d80c29ead0f037e3med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...