Jump to content
Dogomania

SZAGI - STARY PUDEL/SZNAUCER-KALEKA NA WYLOCIE DO SCHRONU.Szagi w DT u [email protected] za TM.


Anula

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Elficzkowa, chyba u Ciebie był na chwilę dziadunio i masz porównanie jak wyglądała sierść. Na zdjęciach boczek na którym Szaguś leży. Duże wyłysienie (dosłownie placek gołej skóry) w końcu zarasta..., na większej powierzchni  boku jest już długi czarny prosty włos..., a w miejscach gdzie nadal baranek też gęsty - skóra nie prześwituje. Kita  okazalsza.

 

e1ebf4b40c1dfbc8med.jpg

1eaa2f2579c0188bmed.jpg

482b4e2e753d48f8med.jpg

d5c52068cc910b5bmed.jpg

6680a33af56c46dfmed.jpg

3310b076f3ca9e16med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2021 o 14:13, elficzkowa napisał:

Szaguś skradł moje serce od razu i jak wchodzę na wątek to mam często łzy w oczach, że się udało mu pomóc, że żyje sobie powolutku i że jest zadbany i kochany.

Nie bylo mi dane poznać osobiście Szagusia, ale... mam podobnie jak Ty :) Rozczula mnie on dogłębnie. Jest tak jakby mocno chwycił się teraz życia i wyciska z niego najwięcej jak się da. Mimo że sił może niedużo to jednak wyciska tyle, ile potrafi.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyśka) napisał:

Jest tak jakby mocno chwycił się teraz życia i wyciska z niego najwięcej jak się da. Mimo że sił może niedużo to jednak wyciska tyle, ile potrafi.

Fajnie to ujęłaś - sił niewiele, ale radość z życia jest. Szagi dostał od losu marne karty za młodu, ale gdy na starość los się do niego uśmiechnął to korzysta ile się da :-))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...