Jump to content
Dogomania

SZAGI - STARY PUDEL/SZNAUCER-KALEKA NA WYLOCIE DO SCHRONU.Szagi w DT u [email protected] za TM.


Anula

Recommended Posts

Moli@  nie wiem jakim cudem to się stało składałam zamówienie , zaznaczyłam puszki z jagnięciną  ale jak przeszłam do płatności nie zauważyłam , że puszki w koszyku są  z drobiem i płatkami owsianymi. Niestety było już po płatności. Szybko wysłałam prośbę  o zamianę puszek ale dopiero dzisiaj odczytali jak już paczka była w drodze. Niestety zamawiałam wieczorem i nie mogłam załatwić sprawy telefonicznie a jak  mogłam dzwonić paczka  była  wysłana. 

Szaguś zje takie puszki ? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2020 o 20:25, mdk8 napisał:

Moli@  nie wiem jakim cudem to się stało składałam zamówienie , zaznaczyłam puszki z jagnięciną  ale jak przeszłam do płatności nie zauważyłam , że puszki w koszyku są  z drobiem i płatkami owsianymi. Niestety było już po płatności. Szybko wysłałam prośbę  o zamianę puszek ale dopiero dzisiaj odczytali jak już paczka była w drodze. Niestety zamawiałam wieczorem i nie mogłam załatwić sprawy telefonicznie a jak  mogłam dzwonić paczka  była  wysłana. 

Szaguś zje takie puszki ? 

Oczywiście że zje..., nie ma problemu.

Szagi wcina z apetytem, pilnuje miseczki nawet warknie na zbliżający się nieproszony nochal ,)

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Tyśka) napisał:

Jak się Szaguś miewa? :)

Szaguś w dobrej formie oczywiście na ile pozwalają biedne nóżki i te cholerne zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa. 

Po ogrodzie dzielnie tupta..., nawet "biegnie" za koleżeństwem oszczekać koty za ogrodzeniem ,) 

O swoje potrafi się upomnieć..., je bez problemów - potrafi wciągnąć ,), lubi pobyczyć się na kolanach, poleżeć przy pańci ,)

Prawdziwy pies :)

9792e7b89f1bc8b9med.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jak ten czas leci :(

 

Dla Szagusia standardowo puchy

Rocco senior - Jagnięcina z prosem - 36,80zł

Je z apetytem, kupki ładne nic nie będziemy zmieniać.

Przydałyby się witaminy na skórę i sierść. Dziadunio kładzie się tylko na jednym boczku (przez uraz i zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa) - słabsza sierść.

TYMOFARM Gammolen 150 kapsułek | Sklep zoologiczny ZooArt.

 

Dla stada - za dwa miesiące( grudzień i styczeń)

15 + 3 kg gratis! Brit Premium by Nature Adult I tanio w zooplus

Brit Premium by Nature Adult M - 114,80zł

988421.1
 
 
Jagnięcina z prosem - 36,80zł
 
 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...