Jump to content
Dogomania

SZAGI - STARY PUDEL/SZNAUCER-KALEKA NA WYLOCIE DO SCHRONU.Szagi w DT u [email protected] za TM.


Anula

Recommended Posts

Z powodu koronawirusa,niestety ale musiałam zrezygnować z wyjazdu do Polski.Mieszkam w najbardziej zakażonym okręgu Niemiec NRW  :( We wtorek kurier odebrał ode mnie paczkę,w której jest obiecana mata do masażu.W związku z opóźnieniami transportu,zapewne trochę to potrwa zanim paczka dotrze do Anuli,ale mam nadzieję,że jakoś dojdzie...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Z powodu koronawirusa,niestety ale musiałam zrezygnować z wyjazdu do Polski.Mieszkam w najbardziej zakażonym okręgu Niemiec NRW  :( We wtorek kurier odebrał ode mnie paczkę,w której jest obiecana mata do masażu.W związku z opóźnieniami transportu,zapewne trochę to potrwa zanim paczka dotrze do Anuli,ale mam nadzieję,że jakoś dojdzie...

Dziękuję:)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2020 o 17:31, mdk8 napisał:

sucha już jest a mokrą na razie zamówiłam Rinti  senior kurczak 6 x 800g. Jak Rocco będzie dostępne to zamówię.

Nr zamówienia: 162901258 - Status: Złożone

  • Nr zamówienia
    162901258
  • Data zamówienia
    19.03.2020
  • Sposoby płatności
    Przelew natychmiastowy
  • Kurier
     
Śledź przesyłkęOceń to zamówienie
 
 
Produkty w Twoim zamówieniu
Produkt Cena Ilość Kwota
Briantos Adult, jagnięcina & ryż 74,80 zł 1 74,80 zł
RINTI Senior, 6 x 800 g 47,80 zł 1 47,80 zł
Szczegóły zamówienia
suma 122,60 zł
Cena razem
Wszystkie ceny zawierają podatek VAT
122,60 zł

Puchy dla Szagusia 6 x 800g i worek 14 kg suchej karmy za opiekę.

 

a4c76b8dd13998b3med.jpg

 

 

Dziękuję :)

6f9a8be47129831amed.jpg

b1f78ebffd31eefamed.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Moli@ napisał:

Puchy dla Szagusia 6 x 800g i worek 14 kg suchej karmy za opiekę.

 

a4c76b8dd13998b3med.jpg

 

 

Dziękuję :)

 

Super ,że już dojechały. Mam nadzieję ,że Rinti będzie małemu smakować. Rocco zamówię jak tylko się pokaże w zooplusie .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, helli napisał:

Zima wraca nocami, lepiej za dużo nie obcinać

Od kilku dni poranki bardzo mroźne..., dziś minus 11 stopni.

Maluszkowi skróciłam kudełki na łapkach (bardzo gęste futro)...,wnosi mniej piachu, patyczków, nasionek itp do domu. Na grzbiecie, brzuszku podcinam  zniszczony włos, odkrywam oczki, nosek ,) ...., prezentuje się dobrze a na pewno wygodniej mu chodzić :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

W życiu nikt tak o niego nie dbał jak teraz :) Moli@, dziękuję!

Tysiu, ktoś kiedyś o niego dbał, chłopczyk przyzwyczajony do zabiegów pielęgnacyjnych (kąpieli)..., do głasków, spania na kolanach, na kanapie. Lubi pomarudzić przy miseczce ,)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Paczka dojechała

Wielkie dzięki za materac..., smaczki, piłeczki i woreczki :)

Materac jak nówka..., ile płacę??

9d3e5b7e1ab02216med.jpg

 

Cieszę się,że wszystko dotarło :) Moli@ pisałam,że jak potrzebny, to chętnie podaruję i tego się trzymajmy! Jeżeli w taki sposób mogę pomóc Szagusiowi i innym psiaczkom,to bardzo się cieszę :)

Rozkładaj na materac jakiś cienki kocyk,ręcznik i próbuj z małymi wibracjami aby nie wystraszyć na "dzień dobry" psiaka :)

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Cieszę się,że wszystko dotarło :) Moli@ pisałam,że jak potrzebny, to chętnie podaruję i tego się trzymajmy! Jeżeli w taki sposób mogę pomóc Szagusiowi i innym psiaczkom,to bardzo się cieszę :)

Rozkładaj na materac jakiś cienki kocyk,ręcznik i próbuj z małymi wibracjami aby nie wystraszyć na "dzień dobry" psiaka :)

Bardzo dziękuję... :)

Podłączę zgodnie z instrukcją z pw.... Naciągnę pokrowiec - bawełnianą cieniutką poszwę na koc

Jutro Szagi z Misiem wskoczą na matę..., dziś ja ledwo łażę, zechciało się targać / układać drewno na opał ,)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Moli@ napisał:

Bardzo dziękuję... :)

Podłączę zgodnie z instrukcją z pw.... Naciągnę pokrowiec - bawełnianą cieniutką poszwę na koc

Jutro Szagi z Misiem wskoczą na matę..., dziś ja ledwo łażę, zechciało się targać / układać drewno na opał ,)

Moli@ a więc dzisiaj Ty wskakuj na matę. Myślę, że byłby pozytywny skutek - poważnie.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...