Jump to content
Dogomania

SZAGI - STARY PUDEL/SZNAUCER-KALEKA NA WYLOCIE DO SCHRONU.Szagi w DT u [email protected] za TM.


Anula

Recommended Posts

Byłam dziś w lecznicy Szagusia...., kupiłam tab przeciwbólowe a przy okazji dopytałam o bąbelkowe kąpiele.

Zdecydowanie wskazane..., sugerują 2 / 3 razy w tygodniu.

Fotkę paragonu wstawię jutro (baterie na ładowarce).

 

Po wczorajszej kąpieli Szagunio spał jak susełek, dziś zgrabniej przebierał łapkami :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

 

Na boczku nieużywanym przez chłopczyka...

Moli@ jesteście cudownym DT i robicie z własnej woli wszystko co możliwe aby pomóc Jogusiowi i innym psiakom pod Waszą opieką! :) Dbacie jak o swoje,a nawet może lepiej!:)

Mam  matę do masażu " na sucho" o różnym nastawieniu wibracji, ale muszę sprawdzić jej stan i jeżeli będzie przydatna, to chętnie podeślę......

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Bogusik napisał:

(...)

Mam  matę do masażu " na sucho" o różnym nastawieniu wibracji, ale muszę sprawdzić jej stan i jeżeli będzie przydatna, to chętnie podeślę......

https://psy-pies.com/artykul/masaz-leczniczy-zwierzat,1969.html

Przydałaby się dla psich staruszków i Pikusi..., tym bardziej że widać efekty masażu wodnego u Szagiego już po pierwszym bąbelkowaniu.

Jeżeli działa to chętnie wykorzystamy ...., dziękuję :)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.02.2020 o 08:02, Moli@ napisał:

https://psy-pies.com/artykul/masaz-leczniczy-zwierzat,1969.html

Przydałaby się dla psich staruszków i Pikusi..., tym bardziej że widać efekty masażu wodnego u Szagiego już po pierwszym bąbelkowaniu.

Jeżeli działa to chętnie wykorzystamy ...., dziękuję :)

 

Znalazłam tą matę :) Ona jest wprawdzie dla ludzi ale myślę,że to nie ma znaczenia,jest po prostu długa.Na całości śmiało zmieszczą się 2 nieduże psiaki.Jest również możliwość nastawienia masażu tylko na którąś część maty.Przy okazji Wy możecie również z niej skorzystać i się pomasować :) W pełni działa i jest w stanie jak nowa. Jadę do Polski w połowie marca więc ją zabiorę ze sobą i wyślę od Anuli.Zawsze to taniej niż ode mnie.

Wygląda tak:

IMG-17022020-124039.jpg

IMG-17022020-124103.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Bogusik napisał:

Znalazłam tą matę :) Ona jest wprawdzie dla ludzi ale myślę,że to nie ma znaczenia,jest po prostu długa.Na całości śmiało zmieszczą się 2 nieduże psiaki.Jest również możliwość nastawienia masażu tylko na którąś część maty.Przy okazji Wy możecie również z niej skorzystać i się pomasować :) W pełni działa i jest w stanie jak nowa. Jadę do Polski w połowie marca więc ją zabiorę ze sobą i wyślę od Anuli.Zawsze to taniej niż ode mnie.

Wygląda tak:

IMG-17022020-124039.jpg

IMG-17022020-124103.jpg

 O kurcze...ale superaśna

Dziękuję :)

Dwa maluchy spokojnie się zmieszczą np Szagi z Misiem

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...