Jump to content
Dogomania

SZAGI - STARY PUDEL/SZNAUCER-KALEKA NA WYLOCIE DO SCHRONU.Szagi w DT u [email protected] za TM.


Anula

Recommended Posts

Szagi czuje się dobrze..., po antybiotyku i lekach przeciwbólowych (w minimalnej dawce) zdecydowana poprawa. Wetka - d.Lenkiewicz  zleciła jeszcze jedną (ostatnią) serię antybiotyku na 10 dni (zachowana ciągłość). Kupiłam w lecznicy "Zwierzak" antybiotyk + tablety przeciwbólowe.

Zapłaciłam gotówką 55,00zł / 02.01.2020r (paragon)

Leki przeciwbólowe - żeby chodził utrzymując prawidłową postawę..., rozciągał ścięgna i odbudowywał mięśnie.

 

1a6c52a6cf94459dmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Szaguś zaczyna podnosić łapkę przy siusianiu :) Nie w bok a pionowo  w górę..., nie ważne jak,  grunt że  zaczyna kombinować ,)

Od kilku dni dziarsko się myje..., przednie i tylne łapinki, dupcię..., wyciera łapką mordkę i oczki :) Przeciąga / rozciąga się..., przechyla się coraz śmielej na plecki.

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Szaguś zaczyna podnosić łapkę przy siusianiu :) Nie w bok a pionowo  w górę..., nie ważne jak,  grunt że  zaczyna kombinować ,)

Od kilku dni dziarsko się myje..., przednie i tylne łapinki, dupcię..., wyciera łapką mordkę i oczki :) Przeciąga / rozciąga się..., przechyla się coraz śmielej na plecki.

 

Cudne wiadomości,oby tak dalej.Szagi wyjdzie na prostą,mam takie przeczucie.Zrobił ogromne postępy.W przechowalni albo w schronie mogło by już go nie być.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Cudne wiadomości,oby tak dalej.Szagi wyjdzie na prostą,mam takie przeczucie.Zrobił ogromne postępy.W przechowalni albo w schronie mogło by już go nie być.

Nie wszystko da się odkręcić..., zmian zwyrodnieniowych nie cofniemy ale uruchomimy, "tanecznym krokiem" będzie śmigał  :) Już zachowuje się jak pies...," miele" się a nawet rozpycha w grupie na przywitanie, radość okazuje merdając ogonkiem..., główkę nadstawia do głasków. 

W przechowali / schronie umarłby z głodu...:(, zabrany naprawdę w ostatnim momencie

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2020 o 07:10, Moli@ napisał:

Zapłaciłam gotówką 55,00zł / 02.01.2020r (paragon)

puszczę przelew w poniedziałek bo i tak dopiero we wtorek dotrze.

Na koncie Szagusia są stałe od Anuli 20,- i elficzkowej 50,- .

Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Szagi, jak większość psów lubi śnieg :)

 

ead12e1cde8c034cmed.jpg

 

 

dd1456a2d7b3a3d7med.jpg

fa1f3b0d9cb3329emed.jpg

8a7d1915cf2030dfmed.jpg

68476e1dbaf1f7bdmed.jpg

 

Szagi z każdym nowym dniem chodzi pewniej, utrzymuje równowagę, dupcia coraz wyżej - prostuje / rozciąga łapki..., nawet na nierównym terenie. Dzielne "słoniątko" :)

Sierść w lepszej kondycji, włos grubszy ( już nie wygląda jak po spalonej trwałej), zaczyna układać się na grzbiecie, znikają prześwity - odrasta

 

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przyjechały saszetki Doliny Noteci 10x500g + 15kg suchej karmy Pedigree dla stada za opiekę.

Dziękuję :)

061c778e5495b1fdmed.jpg

Na obiad porcję z królikiem wciągnął migiem..., urwis :)

66cde21432440fcfmed.jpg

 

Szagi ma 20szt x 500g Doliny Noteci (Julka zadowoli się innymi..., dzięki dreag)

35c397a1d44cc22amed.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

 

Szagi ma 20szt x 500g Doliny Noteci (Julka zadowoli się innymi..., dzięki dreag)

35c397a1d44cc22amed.jpg

Mam nadzieję, że Szaguś ładnie podziękował koleżance za jedzonko :) 

Śliczny ten Szaguś jest i to  śliczny mocno :) 

Nie wiem Moli@ co Ty na to... ale może byś tak jednego całuska...ode mnie dla  Szagusia...tylko jednego ;) proszę :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elficzkowa napisał:

Mam nadzieję, że Szaguś ładnie podziękował koleżance za jedzonko :) 

Śliczny ten Szaguś jest i to  śliczny mocno :) 

Nie wiem Moli@ co Ty na to... ale może byś tak jednego całuska...ode mnie dla  Szagusia...tylko jednego ;) proszę :)

Nie jednego ,) lubi pieszczotki, nochal wyciąga do buziaków ,)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2019‎-‎12‎-‎08 o 08:55, elficzkowa napisał:

Mój Elfik jakiś czas temu też bardzo polubił Noteć. Niestety ostatnio jest : blee, nieee, yyy jadł nie będę. Więc będzie znowu gotowane. On ogólnie jest niejadkiem więc to , że chciał jeść puszki bardzo mnie cieszyło. Niestety nie długo tej radości było.

Szukałam, aż znalazłam. Mówiło się tu o Noteci.

I właśnie Kula się odżegnała, natomiast wsuwa z apetytem bułeczkę z odrobiną masła, a nawet i samą, i makaron z odrobiną mięsa. Czyli jakby brakowało jej węglowodanów w tej Noteci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...