Jump to content
Dogomania

SZAGI - STARY PUDEL/SZNAUCER-KALEKA NA WYLOCIE DO SCHRONU.Szagi w DT u [email protected] za TM.


Anula

Recommended Posts

5 minut temu, Poker napisał:

Surowe mięso jest ciężko strawne. Długo gotowana wołowina jest lepiej przyswajalna.

 

No... różne są widać szkoły. Miałam kiedyś zagłodzonego zwierzaka, i mój wet mówił, że samo mięso, bez dodatków, surowe właśnie, wołowe/cielęce.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

W piątek opłacę w lecznicy i wstawię dokument / rozliczenie wizyt i paragon? numer konta wysyłam na pw

Czy fakturę,  jeżeli tak to na kogo wystawić?

 

elficzkowa jest osobą decyzyjną  więc  chyba na Nią ale  może zajrzy to  się wypowie  co potrzebne . Ja  tylko trzymam kasę ;) 

Już robię przelew .

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elficzkowa napisał:

Według mnie wystarczy samo rozliczenie wizyt i paragon na dana kwotę.

OK

załatwię bez problemu w piątek i wstawię na wątku..., zbiorczo mogę przesyłać Karty informacyjne z rozliczeniem i paragonem (listem) na wskazany adres

Link to comment
Share on other sites

Poranne wyjście w grupie i piękna kupka :)

Śniadanie też w towarzystwie koleżeństwa - micha umyta na błysk ,)

Galaretę dostały dziadeczki - Szagi, Miś, Promyk, Bartuś, Roxi i Remik...nie będę ściemniać ,) miseczki fruwały hihihi.

Szagi dostał namoczony Fitimin + Dolina Noteci + galaretka z biegówek. Smakowało :) Zjadł i prosił o dokładkę, nie dostał. Chcę żeby jadł 3 razy dziennie mniejsze porcje. Spróbujemy.

Podałam lekarstwo. Tabletę przeciwbólową dostanie po południu.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Moli@ napisał:

OK

załatwię bez problemu w piątek i wstawię na wątku..., zbiorczo mogę przesyłać Karty informacyjne z rozliczeniem i paragonem (listem) na wskazany adres

Karty informacyjne oraz paragony najlepiej składać do teczki.W razie adopcji teczka powinna trafić do przyszłych adoptujących.Tak jest najlepiej.Ja tak robiłam.Adoptujący mieli cały obraz pobytu u mnie wraz z leczeniem.Nie raz im się przydały gdy pies zachorował.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Anula napisał:

Karty informacyjne oraz paragony najlepiej składać do teczki.W razie adopcji teczka powinna trafić do przyszłych adoptujących.Tak jest najlepiej.Ja tak robiłam.Adoptujący mieli cały obraz pobytu u mnie wraz z leczeniem.Nie raz im się przydały gdy pies zachorował.

Psy które były u nas leczone  jadą do DS z dokumentacją medyczną

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, rozi napisał:

OK, wiem czym się martwisz. spróbuj garstkę.

Zastanowiłam się i jednak lepiej nie. Diabli wiedzą ile to marketowe było przechowywane, może zamrożone i rozmrożone ze dwa razy. Ja kupuję tylko u ludzi, którzy sami rozbierają, świeże na bank.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, rozi napisał:

Zastanowiłam się i jednak lepiej nie. Diabli wiedzą ile to marketowe było przechowywane, może zamrożone i rozmrożone ze dwa razy. Ja kupuję tylko u ludzi, którzy sami rozbierają, świeże na bank.

Wołowinę zamówiłam na giełdzie..., ścinki mięsne z półtuszy

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Moli@ napisał:

Poranne wyjście w grupie i piękna kupka :)

Śniadanie też w towarzystwie koleżeństwa - micha umyta na błysk ,)

Galaretę dostały dziadeczki - Szagi, Miś, Promyk, Bartuś, Roxi i Remik...nie będę ściemniać ,) miseczki fruwały hihihi.

Szagi dostał namoczony Fitimin + Dolina Noteci + galaretka z biegówek. Smakowało :) Zjadł i prosił o dokładkę, nie dostał. Chcę żeby jadł 3 razy dziennie mniejsze porcje. Spróbujemy.

Podałam lekarstwo. Tabletę przeciwbólową dostanie po południu.

A Stefcia? .... nie dostała galaretki :( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...