Jump to content
Dogomania

Riwiera ma DS w Wodzisławiu Sl., Cytrynka ma DS we Wrocławiu. Axa ma DS w Katowicach.


Sara2011

Recommended Posts

Po głębszym zastanowieniu nie będę jednak robiła wizyty PA. Państwo byli dzisiaj u Kasi poznać Axę, Kasia odniosła bardzo pozytywne odczucia w stosunku do tych osób. Tym bardziej że mieszkają w bloku, więc jechać aby obejrzeć mieszkanie to nie ma sensu. Jest to małżeństwo w wieku ok. 30 lat, nie mają dzieci . Mieszkają w Katowicach w fajnej lokalizacji , nad samym stawkiem/jeziorkiem Maroko, wokół którego tereny zielone więc jest fajne miejsce spacerowe. Axunia bardzo im się spodobała, pomimo że na początku nie bardzo chciała podejść ale się nie zrazili tym a Axunia po jakimś czasie odważyla się i podchodziła po głaski.

Rozmawiałam już z Martika Aischa i zrobi wizytę poadopcyjną.Teraz czekam na informację  kiedy Państwo pojadą po Axę.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Axa w czwartek wieczorem  pojechała do swojego domku w Katowicach. Wczoraj dzwoniłam zapytać jak wygląda sytuacja dobę po adopcji. Jest całkiem dobrze, oczywiście Axunia troszkę zestresowana, wybrała sobie swoje miejsce w sypialni skąd ma podgląd na całe mieszkanie. Państwo nie naciskają, dają jej czas na oswojenie ale przywołana przychodzi aby ją pogłaskać . Nie załatwia się w domu, całkiem dobrze chodzi na smyczy. Jak na pierwszą dobę jest całkiem nieźle.

Czekam teraz na zdjęcia z DS. Jak je otrzymam to natychmiast wstawię.

Mam nadzieję, ze Darczyńcy pozostaną nadal ze mną bo ja już zarezerwowałam kolejną sunią, chciałabym aby jeszcze choć jedna istota spędziła Święta w cieple i bezpieczna.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Sara2011 napisał:

Dziękuję serdecznie za wpłaty dla Axuni :)

20zł-Livka /06.12.2019/stała XII
20zł -Livka /12.12.2019/stała I
50zł -Karolina Brandys /06.12.2019/wpłata XII
50zł -Jolanta Szymańska /12.12.2019 /wpłata XII
30zł -koja /09.12.2019 /stała XII

Oj :) Chyba coś naknociłam ;)

Saro potraktuj to kolejne 20 zł jako bonus, nie jako deklarację za styczeń, dobrze ?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Livka napisał:

Oj :) Chyba coś naknociłam ;)

Saro potraktuj to kolejne 20 zł jako bonus, nie jako deklarację za styczeń, dobrze ?

Bardzo serdecznie dziękuję , już poprawiłam. Będzie na transport dla kolejnej suni :).

 

A u Axuni nadal wszystko dobrze. Dzisiaj rodzinka mi napisała że nie chcą zapeszać ale trafił im się aniołek :).

I takie dwie fotki ze spacerku otrzymałam.

59001e3b58ee4e92med.jpg

c466f77a76fcbb57med.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z Kasią. Riwiera jest miłą sunią, zarówno do ludzi jak i innych psiaków. Lubi biegać po ogrodzie i nie chce wracać do domu. Kasia musi ja łapać i na siłę wprowadzać do domu. Boi się przechodzenia przez drzwi. Myślę, że jej to szybko minie, na razie pewnie nie może nacieszyć się wolnością, w końcu prawie 14 miesięcy  przesiedziała zamknięta. W domu jak na razie zachowuje czystość ale legowiska jakby nie znała i śpi na podłodze. Być może jest jej gorąco. Jutro ma mi Kasia zrobić ze dwie fotki .

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, kiyoshi napisał:

super, że i Twoja sunia taka grzeczna :) na pewno jest spragniona wolności i na pewno jest jej gorąco w domu- ma futro ogromne i sporo tłuszczyku ;) ale jest bardzo śliczna i po wyczesaniu będzie gwiazdą :)

Kasia mówiła że nawet Szpulkę zaczepiała do zabawy na ogrodzie :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Sara2011 napisał:

Kasia mówiła że nawet Szpulkę zaczepiała do zabawy na ogrodzie :)

to super. Najwazniejsze jak się pieski dogadują. Może jeszcze zostaną kumpelkami :) podobne sa w sumie. Ciekawe jak na wielkosć, nie wiem czy ta moja jest taka mała? jutro się pewnie więcej dowiemy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...