Jump to content
Dogomania

Riwiera ma DS w Wodzisławiu Sl., Cytrynka ma DS we Wrocławiu. Axa ma DS w Katowicach.


Sara2011

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Uzupełniam wpłaty, przepraszam za opóźnienie. Serdecznie dziekuję za wsparcie.

  • 20zł -Dulska /03.02.2020 /stała II
  • 30zł -certusowa /03.02.2020 /stala II
  • 10zł -markofx1 /03.02.2020 /stała II
  • 15zl -Ajula /06.02.2020/stała II
  • 20zł -Gosia Terlikow /06.02.2020/stała II
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani, nasza Riwiera pojchała do swojego domku. Zamieszkała na obrzeżach Wodzisławia Śląskiego. Pojechała kilka dni temu, nie chciałam od razu ogłaszać bo to taka trochę adopcja podwyższonego ryzyka. Riwiera to jednak sunia wciąż bojaźliwa, boi się obcych ludzi i wielu innych rzeczy. Jak Państwo pojechali do DT ją poznać to nawet nie chciała podejść. Ale Państwo się tym nie zrazili, Pani  nieba gotowa suni przychylić. Martwi się, że sunia nie chce jeść suchej karmy więc gotuje jej piersi z kurczaczka z ryżem i marchewką, byleby Riwierka czasem nie była głodna. Na początku Riwiera bała się wchodzić po schodach , trzeba ją było wnosić ale teraz, po kilku dniach sama już śmiga. W domu coraz częściej przebywa w pokoju gościnnym, na początku trzymała się raczej korytarza, bliżej drzwi. Państwo nie naciskąją, dają suni tyle czasu ile trzeba. Już obszczekuje hałasy jakie usłyszy z zewnątrz więc coraz pewniej czuje się w domu. Wracających domowników już wita z radością. Miejmy nadzieję, ze to tylko kwestia czasu kiedy stanie się sunią przytulanką, no ale jeszcze trochę czasu potrzebuje.

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Gabi79 napisał:

Kolejna super adopcja. Bardzo się cieszę i jestem bardzo ciekawa Saro, jaką sunieczkę uratujesz następną. 

Gabrysiu, już mam nowe ale nie zdążyłam pozakładać wątków na Dogo bo po prostu nie mam czasu :(. Ostatnio z niczym nie wyrabiam.

Tu ich wydarzenia na FB: Pepsi, Cola i Nastka.

https://www.facebook.com/events/3056098701077645/

https://www.facebook.com/events/632229354280480/

 

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym podziękować kasianat za opiekę nad Riwierą bo wiem że z psem błotnym łatwo nie było jeśli chodzi o utrzymanie porządku w domu :).

Dziękuję ślicznie wszystkim Darczyńcom wspierającym Riwierę.  Byłabym niezmiernie wdzięczna i szczęśliwa gdyby ktoś zechciał przenieść deklarację z Riwiery na Gabi z zamojskiego schronu, która ma tylko 20zł stałej deklaracji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Patrycja96 napisał:

Super że Riwiera znalazła domek.Ja chętnie przeniose swoją deklarację na Gabi

Dziękuję serdecznie za przeniesienie deklaracji z Riwiery na Gabi oraz za wpłatę deklaracji za IV + bonus:). Wpłatę zapisałam już na wątku Gabi :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/351165-malutka-gabi-z-zamojskiego-schronu-prosi-o-wsparcie-i-pomoc-w-szukaniu-domku/page/6/?tab=comments#comment-17581633

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...