Jump to content
Dogomania

Mała jamnikowata suczka porzucona na podzamojskiej wsi - zajrzyj do Fionki, aby już nigdy nie była sama. Fionka zamieszkała we Wroclawiu:)


Tola

Recommended Posts

Domek dla Fionki zapowiada się bardzo dobrze.

Młode małżeństwo z 5,5 letnią córcią. Do psa przymierzali się od dawna ,ale dopiero teraz warunki pozwoliły na podjęcie decyzji.

Oboje mieli w domach rodzinnych psy. Siostra pani ma 2 psy i jest totalnie zakręcona psiarą. Brat pana ma psa. Wszystkie psy bywają u państwa , więc córcia ma częsty kontakt z psami. W razie potrzeby zarówno rodzeństwo jak i obie mamy zaopiekują się sunią. Na razie państwo będą jeździć na kempingi i zabierać Fionkę.

Od świąt od 6 stycznia pan będzie w domu i planuje wtedy stopniową naukę suni do zostawania w domu.

Na tyłach domu jest spory dziedziniec i zaproponowałam , żeby na początku na niego chodzić na spacer .

Zaraz obok budynku zaczynają się też ogródki działkowe, więc też jest gdzie spokojnie spacerować.

Uprzedzałam o możliwościach wpadek na początku , poradziłam , by jednak pochowali wartościowe rzeczy z zasięgu Fionki.

Wszystko przyjęli ze zrozumieniem. Nawet podziękowali mi za poświęcony czas, co nie jest częste.

  • Like 5
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Havanka napisał:

Zaczynam wierzyć, że grudzień to magiczny miesiąc. Pojawilo się juz tyle wspaniałych domów i mam nadzieję,że to jeszcze nie koniec... Fioneczko,wygralaś los na loterii !

 

18 godzin temu, Poker napisał:

Domek dla Fionki zapowiada się bardzo dobrze.

Młode małżeństwo z 5,5 letnią córcią. Do psa przymierzali się od dawna ,ale dopiero teraz warunki pozwoliły na podjęcie decyzji.

Oboje mieli w domach rodzinnych psy. Siostra pani ma 2 psy i jest totalnie zakręcona psiarą. Brat pana ma psa. Wszystkie psy bywają u państwa , więc córcia ma częsty kontakt z psami. W razie potrzeby zarówno rodzeństwo jak i obie mamy zaopiekują się sunią. Na razie państwo będą jeździć na kempingi i zabierać Fionkę.

Od świąt od 6 stycznia pan będzie w domu i planuje wtedy stopniową naukę suni do zostawania w domu.

Na tyłach domu jest spory dziedziniec i zaproponowałam , żeby na początku na niego chodzić na spacer .

Zaraz obok budynku zaczynają się też ogródki działkowe, więc też jest gdzie spokojnie spacerować.

Uprzedzałam o możliwościach wpadek na początku , poradziłam , by jednak pochowali wartościowe rzeczy z zasięgu Fionki.

Wszystko przyjęli ze zrozumieniem. Nawet podziękowali mi za poświęcony czas, co nie jest częste.

 

6 godzin temu, Bogusik napisał:

Bardzo się cieszę,że wizyta wypadła tak dobrze :)

 

3 godziny temu, anica napisał:

Rude, jest piękne!! ale super wieści!! kciuk-emotikon-ruchomy-obrazek-0001.gif

Fionka ma dom, ale się cieszętaniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055.gif/.

Myślę, że to najbardziej odpowiedni ludzie dla takiej wrażliwej suni:).

Państwo mają przyjechać po Fionkę 20. 12. , bo wtedy zaczynają urlop:).

Poker - bardzo dziękuje za poświęcony czas i za rozmowę kwiat-ruchomy-obrazek-0008.gif

Link to comment
Share on other sites

Umówiłam się z Poker, ze  pani ze Słubic, która była też zainteresowana adopcją Fionki, zaproponuję jamnikowatą Frytkę, która jest w DT u znajomej Poker. 

Niestety - pani nie odbiera tel. pomimo, że nie wiedziała, jaka jest decyzja.

Wysłałam wiadomość,  poczekamy, może oddzwoni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...