Jump to content
Dogomania

Mała jamnikowata suczka porzucona na podzamojskiej wsi - zajrzyj do Fionki, aby już nigdy nie była sama. Fionka zamieszkała we Wroclawiu:)


Tola

Recommended Posts

Fionka została przyjęta do naszego domu z wielką wyrozumiałością. Zainteresowane psiaki chciały powąchać nowego gościa, ale jak widziały jego piękne, zdrowe dziąsła , to odchodziły, nie narzucały się. Noc przespała cichutko, nie dreptała, rano po spacerku zjadła śniadanie i szukała kolejnej porcji w innych miskach. Chodzi już swobodnie po domu, noskiem zaczepia nas do głaskania, moje córki również.

  • Like 8
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Poker napisał:

Z mojego bazarunia będzie 37 zł. Grosz do grosza i jakoś będzie.

Dziękuje bardzoserduchooo7.gif

 Z tych grosików to powstaje nieraz spora sumka, tak tutaj się zbiera na zwierzaki, żadna z  nas sama nie dałaby rady. 

20 godzin temu, b-b napisał:

I ja przycupnę u dziewczyny :)

Bardzo się cieszę Boguniu, przycupnij na dłużejserduchooo7.gif

2. Jo37

10 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Przywitam się z Fioną ,jestem pod wrażeniem jej oczu ,są takie ciepłe i aksamitne.

Witaj Joluś, nie mogło Cię zabraknąć u zamojskie dziewczynki, wszak wiesz z doświadczenia, jakie to wspaniałe psiulkiserduchooo7.gif

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, szafirka napisał:

Fionka została przyjęta do naszego domu z wielką wyrozumiałością. Zainteresowane psiaki chciały powąchać nowego gościa, ale jak widziały jego piękne, zdrowe dziąsła , to odchodziły, nie narzucały się. Noc przespała cichutko, nie dreptała, rano po spacerku zjadła śniadanie i szukała kolejnej porcji w innych miskach. Chodzi już swobodnie po domu, noskiem zaczepia nas do głaskania, moje córki również.

To jeszcze stres, już niedługo na pewno ogonek będzie w górze a i widzenie świata wtedy lepsze;)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Bogusik napisał:

Jestem i ja u Fioneczki. Bardzo się cieszę,że udało się sunię złapać i szczęśliwie dotarła do Szafirków :) Postaram się też coś małej wpłacić.

Witaj Bogusik, Ciebie też nie mogło zabraknąć tutaj z nami, bardzo się cieszę:)

Dziękuję pięknie za ofertę pomocyserce-ruchomy-obrazek-0128.gif

Link to comment
Share on other sites

Fionka bez zmian kochana :) Piesków się nie boi, koty toleruje, nas zaczepia do pieszczot. Dzisiaj przyszedł do mnie mój tata, to go obszczekała. Jest jeszcze problem z załatwianiem. Czasami bez problemu, ale zazwyczaj wychodzi ze mną, bo nie chce zostać sama, skoro wychodzimy, a na dworze stoi koło mnie tak jakby mnie pilnowała i popiskuje. Gdy wracamy ona jest pierwsza przy drzwiach, no a w domu za jakiś czas jezioro, albo kupa. Jeść chciałaby za pięciu, gdy my coś jemy, to przy stole Fionka prawie tańczy, aby tylko coś dostać :) Jest bardzo towarzyska, stara się chłonąć kontakt z człowiekiem i jedzenie tak jakby na zapas. To jest zapewne kwestia kilku dni i nauczy się, że do domu drzwi są otwarte i może do niego wrócić, że my też jesteśmy cały czas i jedzenia też jej nie zabraknie.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Poker napisał:

Na jakie konto przelać 40 zł za pościel?

Fionka nie ma skarbnika, więc poproszę na konto fundacji, juz wysyłam na PV.

Powiadomię tutaj na wątku, jak wpłata będzie na koncie.

11 godzin temu, anica napisał:

Po powrocie, przybiegłam do Fioneczki,witam się ciepło i  zaległości nadrabiam ok2.gif

... dziewczynka szybko skradnie czyjeś serducho :)

 

Witaj anica u Fioneczki, bardzo się cieszę, że jesteśserduchooo7.gif

 

Link to comment
Share on other sites

U nas Fionce zdarzyło się nasikać w mieszkaniu, kupy robiła na zewnątrz.

Myślę, ze to wszystko stres, przeżycia z ostatniego czasu i ta ciągła zmiana ludzi wokół niej i już niedługo dziewczynka zrozumie, o co chodzi z tym wychodzeniem.

Cieszę się, że Fioneczka łagodna i przytulaśna:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.11.2019 o 12:19, Tyś(ka) napisał:

Udostępniłam fundacyjny post Fionki na paru grupach, mam nadzieję, że się nie zasiedzi :)

Tyś(ka)  czy mogła byś wkleić tutaj na dogo, może ja też bym udostępniała? ja dopiero zaczynam na FB ( przez te testy na zwierzętach )  ale coś słabo mi idzie...to poruszanie się po FB, Tyś(ka)   jak Ciebie mogę znaleźć na FB? czy jesteś na tej grupie ...stara lista z dogomani?

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, anica napisał:

Tyś(ka)  czy mogła byś wkleić tutaj na dogo, może ja też bym udostępniała? ja dopiero zaczynam na FB ( przez te testy na zwierzętach )  ale coś słabo mi idzie...to poruszanie się po FB, Tyś(ka)   jak Ciebie mogę znaleźć na FB? czy jesteś na tej grupie ...stara lista z dogomani?

Na fanpejdżu (stronie) Fundacji Zea jest post o Fionce, a nawet już dwa - klikasz pod postem "udostępnij" i tam wybierasz czy na swoim profilu, czy na jakiejś grupie (aby do jakiejś grupy dodać musisz być jej członkiem). Jak chcesz, aby posty tworzone przez daną stronę (np.Zeę) Ci się pojawiały na tablicy, kliknij "Lubię to" i/lub "Obserwuj" :) Mnie nie ma na grupie starodogomaniackiej, jestem na paru innych psich, ale w sumie niewielu. Na moim fb właściwie nic nie ma, ale jak chcesz to możesz mnie dodać do znajomych. Wyślę Ci na pw.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Na fanpejdżu (stronie) Fundacji Zea jest post o Fionce, a nawet już dwa - klikasz pod postem "udostępnij" i tam wybierasz czy na swoim profilu, czy na jakiejś grupie (aby do jakiejś grupy dodać musisz być jej członkiem). Jak chcesz, aby posty tworzone przez daną stronę (np.Zeę) Ci się pojawiały na tablicy, kliknij "Lubię to" i/lub "Obserwuj" :) Mnie nie ma na grupie starodogomaniackiej, jestem na paru innych psich, ale w sumie niewielu. Na moim fb właściwie nic nie ma, ale jak chcesz to możesz mnie dodać do znajomych. Wyślę Ci na pw.

Ok , dziękuję :)  wyślij mi ,na wszelki... dodamy się do znajomych :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...