Jump to content
Dogomania

Mała jamnikowata suczka porzucona na podzamojskiej wsi - zajrzyj do Fionki, aby już nigdy nie była sama. Fionka zamieszkała we Wroclawiu:)


Tola

Recommended Posts

Przez problemy z innymi zamojskimi psiakami  nie zaglądałam tutaj parę dni:(

Ale rozmawiałam parę dni temu z Hanią i  u Fionki wszystko dobrze.

Sterylizacja planowana dopiero za ok. miesiąc, ale chyba wcześniej zaczniemy sunię ogłaszać, może znajdzie się cierpliwy domek, który

poczeka na piękną.

 

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Tola napisał:

Przez problemy z innymi zamojskimi psiakami  nie zaglądałam tutaj parę dni:(

Ale rozmawiałam parę dni temu z Hanią i  u Fionki wszystko dobrze.

Sterylizacja planowana dopiero za ok. miesiąc, ale chyba wcześniej zaczniemy sunię ogłaszać, może znajdzie się cierpliwy domek, który

poczeka na piękną.

 

Też tak myślę.Jeżeli ma dobre wyniki i zdrowie nie szwankuje to trzeba szukać domku.Szkoda przetrzymywać psiaka w hoteliku jak może mieć swój już domek.Hotelik to tylko bardzo dobra przechowalnia i nic więcej.

Nussi też byśmy dawno ogłaszały ale musi być usunięta przepuklina i jeszcze raz sprawdzone wyniki.Nie wydamy jej w takim stanie jak jest.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Też tak myślę.Jeżeli ma dobre wyniki i zdrowie nie szwankuje to trzeba szukać domku.Szkoda przetrzymywać psiaka w hoteliku jak może mieć swój już domek.Hotelik to tylko bardzo dobra przechowalnia i nic więcej.

Nussi też byśmy dawno ogłaszały ale musi być usunięta przepuklina i jeszcze raz sprawdzone wyniki.Nie wydamy jej w takim stanie jak jest.

Tak, masz rację, wyjezdzałam  do Krakowa  i stąd ten brak mnie u Fioneczki.

Jutro zrobię dziewczynce  pierwszy OLX, poproszę o pomoc przy kolejnych.

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tola napisał:

Przez problemy z innymi zamojskimi psiakami  nie zaglądałam tutaj parę dni:(

Ale rozmawiałam parę dni temu z Hanią i  u Fionki wszystko dobrze.

Sterylizacja planowana dopiero za ok. miesiąc, ale chyba wcześniej zaczniemy sunię ogłaszać, może znajdzie się cierpliwy domek, który

poczeka na piękną.

 

Tolu, wiemy że jak Ciebie nie ma... to i tak jesteś! :))

Pewnie że ją ogłaszamy!  może się znajdzie domek?  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2019 o 11:08, anica napisał:

Tolu, wiemy że jak Ciebie nie ma... to i tak jesteś! :))

Pewnie że ją ogłaszamy!  może się znajdzie domek?  :)

Musi znalezc, na pewno gdzieś już  jest ta jej rodzina:).

Fineczka dostała wsparcie, wszystkim pięknie dziękuję kwiat-ruchomy-obrazek-0008.gif

 

kado - 100 zł serduchooo7.gif

Onaa - 20 zł serduchooo7.gif

p. Anna R. Bruksela - 287,44 zł serduchooo7.gif

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam Fioneczce OLX na Wrocłw,  jakby ktoś mógł pomóc i dorobić jeszcze na Poznań to  będę bardzo wdzięczna.

https://www.olx.pl/oferta/urocza-mala-fionka-w-typie-jamnika-do-adopcji-CID103-IDCyFpE.html

 

Rozmawiałam dzisiaj z Hanią - Fioneczka to wielka domatorka, tak ukochała przebywanie w domu, że trudno ją zaprosić na zewnątrz - owszem wychodzi, zrobi swoje i pędem do domu.

Ta ponad miesięczna bezdomność i spanie na gołej ziemi bardzo suni dokuczyło.

W domu czuje się bardzo swobodnie, potrafi nawet zaczepiać inne psy do zabawy.

Z kotami żyje w zgodzie, najbardziej lubi kombinować jak niepostrzeżenie wyjeść  im z misek;)

Zdarzają się jeszcze problemy z utrzymaniem czystości, ale idzie ku dobremu.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tola napisał:

Zrobiłam Fioneczce OLX na Wrocłw,  jakby ktoś mógł pomóc i dorobić jeszcze na Poznań to  będę bardzo wdzięczna.

https://www.olx.pl/oferta/urocza-mala-fionka-w-typie-jamnika-do-adopcji-CID103-IDCyFpE.html

 

Rozmawiałam dzisiaj z Hanią - Fioneczka to wielka domatorka, tak ukochała przebywanie w domu, że trudno ją zaprosić na zewnątrz - owszem wychodzi, zrobi swoje i pędem do domu.

Ta ponad miesięczna bezdomność i spanie na gołej ziemi bardzo suni dokuczyło.

W domu czuje się bardzo swobodnie, potrafi nawet zaczepiać inne psy do zabawy.

Z kotami żyje w zgodzie, najbardziej lubi kombinować jak niepostrzeżenie wyjeść  im z misek;)

Zdarzają się jeszcze problemy z utrzymaniem czystości, ale idzie ku dobremu.

 

Zaraz zrobię :)

 

Na Poznań - https://www.olx.pl/oferta/mala-kochajacy-caly-swiat-sunia-CID103-IDCzAaC.html

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anica napisał:

Uwielbiam takie zakończenie dnia! warto było zajrzeć do Fioneczki po ciężkim dniu :))

Ja też tak mam, nic tak nie cieszy, jak odmienione życie jeszcze niedawno  bezdomniaka:)

2 godziny temu, b-b napisał:

Pięknie dziękuję serce-ruchomy-obrazek-0115.gif

2 godziny temu, Havanka napisał:

Również pięknie dziękuję serce-ruchomy-obrazek-0115.gif

Działacie dziewczyny błyskawicznie:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2019 o 22:25, elik napisał:

Cieszą ogromnie takie zdjęcia psiaka, który jeszcze niedawno był bezdomny.

Dokładnie :). To najlepsze lekarstwo na smutki.

A tutaj Fioneczka na Nową Sól:

https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-fionka-w-typie-jamnika-szuka-dobrego-domku-CID103-IDCAh2m.html

 

I jeszcze jedno na Zieloną Górę:

https://www.olx.pl/oferta/roczna-fioneczka-w-typie-jamnika-czeka-na-domek-CID103-IDCAAny.html.

 

Z wcześniejszego ogłoszenia było pytanie czy Fionka nadal szuka domu, odpisałam że tak, ciekawe czy ta osoba zadzwoni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2019 o 16:40, Onaa napisał:

Dokładnie :). To najlepsze lekarstwo na smutki.

A tutaj Fioneczka na Nową Sól:

https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-fionka-w-typie-jamnika-szuka-dobrego-domku-CID103-IDCAh2m.html

 

I jeszcze jedno na Zieloną Górę:

https://www.olx.pl/oferta/roczna-fioneczka-w-typie-jamnika-czeka-na-domek-CID103-IDCAAny.html.

 

Z wcześniejszego ogłoszenia było pytanie czy Fionka nadal szuka domu, odpisałam że tak, ciekawe czy ta osoba zadzwoni.

Pięknie dziękujęserce-ruchomy-obrazek-0861.gif

Miałam 3  zapytania o Fioneczkę: z Poznania ( nic z tego nie będzie), ze Słubic - (młoda kobieta, blok) i z Wrocławia (małżeństwo z 6 letnia dziewczynką, blok).

I Słubice i Wrocław deklarują chęć przyjazdu do Nowej Soli na zapoznanie, obu rodzino wyślę ankietę no i zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Sowa napisał:

Które piętro i czy jest winda? Suńka na pewno nie była dobrze żywiona w szczenięctwie - przednie łapki są mocno skrzywione; będzie z tym żyła długo i szczęśliwie, ale zbieganie z wielu pięter chyba nie dla niej.

 

 

Pani z Wrocławia to drugie piętro, Słubice  - pierwsze.

13 minut temu, malagos napisał:

A ja tak dal spokoju sumienia pokazałam ją mojej dobrej znajomej, miała jamnikowatego kawalera przez długie lata, teraz gotowa do przyjęcia suni w typie jamniczym. Wprawdzie czarne podpalane to marzenie, ale...

Rude też piękne;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...