Jump to content
Dogomania

Gucio - bezdomny działkowicz - zostaje w DT na prawach domownika w zamian za utrzymanie.


Ewa Marta

Recommended Posts

Dnia 23.08.2022 o 18:13, Tyśka) napisał:

Za chwilę dodam nowe zdjęcia do ogłoszenia:)

Kochana Tysiu, bardzo będziemy potrzebowały Twojej pomocy, ale na razie bardzo prosimy wykasuj jego ogłoszenie z olx. Robimy od nowa, zmieniamy treść, zdjęcia. Adopcje Gucia przejmuje Alaskan. Ona będzie rozmawiała z Martą na jego temat i dopiero jak juz wszystko będzie wiadome, zrobimy od nowa ogłoszenia i wtedy będziemy bardzo prosiły o pomoc. Teraz bardzo proszę skasuj jego ogłoszenie. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.08.2022 o 18:22, Ewa Marta napisał:

Kochana Tysiu, bardzo będziemy potrzebowały Twojej pomocy, ale na razie bardzo prosimy wykasuj jego ogłoszenie z olx. Robimy od nowa, zmieniamy treść, zdjęcia. Adopcje Gucia przejmuje Alaskan. Ona będzie rozmawiała z Martą na jego temat i dopiero jak juz wszystko będzie wiadome, zrobimy od nowa ogłoszenia i wtedy będziemy bardzo prosiły o pomoc. Teraz bardzo proszę skasuj jego ogłoszenie. 

Ok, rozumiem 🙂 Trzymam kciuki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam dzisiaj Guciowi puszki Rocco. Marta ma od siebie kupić karmę suchą. 

Na puszki miałam zniżke 10%. Za 18 puszek 800 gramowych zapłaciłam 138,28 zł.

Nr zamówienia - 5.09.2022
257809384

Cena razem
138,28 zł
Dostawa do
Marta Berg
Sposoby płatności
Przelew natychmiastowy
 
Produkty w Twoim zamówieniu
Produkt Cena Ilość Kwota
Rocco Classic, 6 x 800 g
 
52,80 zł 3 158,40 zł

suma

158,40 zł

 

-15,36 zł

Zniżka z Planem Oszczędnościowym

-4,76 zł

Cena razemWszystkie ceny zawierają podatek VAT
138,28 zł
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2022 o 12:07, Tyśka) napisał:

Ogłoszę...Ale od 2 tygodni mamy infekcje w domu, teraz ja od paru dni ledwo funkcjonuję.

Odpoczywaj i dużo zdrowia 🧡

 

Gucio dostał 50 zł od Rafala i Małgosi, dzięki czemu opłaciłam zakup 3 dawek Frontline Combo bez minusa na koncie. Bardzo dziękujemy 🙂

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.09.2022 o 21:35, Tyśka) napisał:

Bardzo dziękujemy za ogłoszenie. Obawiam się tylko, czy Łódź to nie za daleko. Może udałoby się zrobić to ogłoszenie gdzieś pod Warszawą? Nie znam się na ogłoszeniach na olx, więc może głupio pytam, ale może Piaseczno, Józefów, Piastów, czy Pruszków wchodziłby w grę?

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.09.2022 o 11:51, Ewa Marta napisał:

Bardzo dziękujemy za ogłoszenie. Obawiam się tylko, czy Łódź to nie za daleko. Może udałoby się zrobić to ogłoszenie gdzieś pod Warszawą? Nie znam się na ogłoszeniach na olx, więc może głupio pytam, ale może Piaseczno, Józefów, Piastów, czy Pruszków wchodziłby w grę?

 

Ewuś, ja bym zostawiła na Łódź. Zobaczymy czy będzie odzew.

Ponieważ z obecnych ogłoszeń ZERO odzewu, uważam, ze należy ogłosić na większe okoliczne miasta. do Łodzi nie tak strasznie daleko...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...