Jump to content
Dogomania

Gucio - bezdomny działkowicz - zostaje w DT na prawach domownika w zamian za utrzymanie.


Ewa Marta

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 12.05.2022 o 15:28, Tyśka) napisał:

Patrzę na Gucia i widzę swojego staruszka, gdy był młodziutki...
2078811442_Zdjcie0464.thumb.jpg.f5d31d46260e4357fd0b601d41b63aec.jpg

Bardzo podobny!

 

Na prośbę Marty zamówiłam Guciowi 10  dużych puszek Doliny Noteci. karmę suchą kupiła Guciowi od siebie.

 

 

24 maj 2022, 10:48

Od 

GLOBAL_VET

Zdjęcie przedmiotu DOLINA NOTECI PREMIUM mix 10 smaków 10x800g
 
1 × 79,90 zł
79,90 zł

DostawaZakup z pakietem Smart
Allegro Kurier DPD
12,99 zł
0,00 zł

Razem
79,90 zł
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2022 o 15:39, Ewa Marta napisał:

Dzisiaj dzień cudów dla Gucia 🙂 Ania J. moja przyjaciółka sprezentowała mu całe 500 zł, żeby starczyło na opłacenie pobytu i zakup kolejnych 3 pipetek Frontline Combo przeciw kleszczom. Bardzo, bardzo dziękujemy ❤️

 

580-dziekujemy.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 15.06.2022 o 10:47, Tyśka) napisał:

Olx usunął mi ogłoszenie Gucia, bo niby dwa razy go ogłaszam... będę się odwoływać. Ogłaszam podobne psy, to fakt  (Tuptuś, Odi, Majk) ale nie są Guciem...

Były trzy telefony ostatnio o niego. Dawno takich tłumów nie było. Niestety to nie te domy. W pierwszym pani szukająca małego pieska na kanapę, drugi Pani z małym synkiem (Gucio nie lubi dzieci), a trzeci szukający pieska, którego można nosić (???) i nie za bardzo lubiącego spacery. Po tylu latach ludzie nadal potrafią mnie zadziwić. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jako odpowiedź na zmoderowanie ( "z powodu zdublowanego ogłoszenia) ogłoszenie dostalam:

"Justyno, w przypadku sprzedaży zwierząt konieczne jest wysłanie do naszego zespołu dokumentów potwierdzających zarejestrowanie hodowli, a co jest warunkiem w tej sytuacji, prosimy o ich wysłanie poprzez formularz kontaktowy -> https://pomoc.olx.pl/hc/pl/requests/new?ticket_form_id=227685"

 

Ale ponownie zweryfikowali ogłoszenie i je aktywowali. Uff.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Przyszedł czas zakupu karmy dla Gucia. Jak zawsze wysyłam Marcie 150 zł, a ona dokłada 84 zł, żeby kupić wybrana przez siebie karmę dla niego.

Znowu poratowała nas Ania wpłatą 400 zł dla niego. Myślałam, że uda się w tym miesiącu pokryć tą wpłatą pobyt Gucia w DT, ale wypadł zakup karmy i znowu nie wystarczy 😞

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...